Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-01-2017, 18:17   #61
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Ngushellime familjareve dhe simpatizuesve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:30   #62
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,411
Thanks: 6,808
Thanked 8,030 Times in 5,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

ngushellime. kishte vdek dhe Vegim Xhani aktori i estrades
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:41   #63
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ngushellime. kishte vdek dhe Vegim Xhani aktori i estrades
Gjithe dallkautet e estrades se Tirones.
RIPA.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:58   #64
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ngushellime. kishte vdek dhe Vegim Xhani aktori i estrades
kur????
rafmet paste
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 19:06   #65
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,244
Thanks: 4,347
Thanked 3,362 Times in 1,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Ngushellime , kaq i ri...
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 20:25   #66
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Remembering Gjergji Trola

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 20:43   #67
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Remembering Gjergji Trola

__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 20:44   #68
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,510
Thanks: 14,529
Thanked 12,410 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Ngushėllime familjarėve.
Gjynah, shum i ri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 20:45   #69
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,510
Thanks: 14,529
Thanked 12,410 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Ja "hėngri" shpirtin gruaja te seriali i fundit.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 07:37   #70
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,244
Thanks: 4,347
Thanked 3,362 Times in 1,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Leaf, luan bukur motra , duhet te jete e pikelluar nga kjo tragjedi...
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 07:53   #71
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Leaf, luan bukur motra , duhet te jete e pikelluar nga kjo tragjedi...

jashtzakonisht shume Marya. Nje koleg, shok i shkolles dhe nje mik i mire per te
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 08:36   #72
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,967
Thanks: 3,954
Thanked 6,651 Times in 2,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Po cte thuash. Jete e lene ne mes.Keqardhje.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 08:39   #73
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,419
Thanks: 6,485
Thanked 7,921 Times in 3,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Po degjojme shpesh raste te infarktit! Shume i ri dhe ky
U prefte ne paqe.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 08:50   #74
Socio
.
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,753
Thanks: 7,622
Thanked 6,343 Times in 2,657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Po degjojme shpesh raste te infarktit! Shume i ri dhe ky
U prefte ne paqe.
Nuk e masin shtypjen fare tek ne. Shume jetojne me shtypje te larte pa e ditur fare.
Mungese kujdesi, e edhe kulture do thoja !

Ngushellime familjes !
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 09:47   #75
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,316
Thanks: 8,073
Thanked 6,116 Times in 2,612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Te them te drejten hera e pare qe e degjoj kte emer, ndjese per injorancen....
Mgjth ngushellime sepse me vjen keq per cdo jete njeriu te keputur ne mes sidomos per ata qe jane ende te rinj dhe kane akoma cfare ti japin dhe ti gezojne jetes....I qofte dheu i lehte.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2017, 09:50   #76
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,008
Thanks: 5,124
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Ngushellime familjes,u prehte ne paqe .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2017, 06:39   #77
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Remembering Gjergji Trola

https://www.facebook.com/gjergji.pan...1525747558072/
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2017, 07:27   #78
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Yje qe shuhen...

Ne kete teme me keqardhje do t'i shprehim ngushellimet tona Artit dhe artdashesve si edhe te afermve te artisteve qe largohen nga jeta
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2017, 09:33   #79
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,411
Thanks: 6,808
Thanked 8,030 Times in 5,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Te them te drejten hera e pare qe e degjoj kte emer, ndjese per injorancen....
Mgjth ngushellime sepse me vjen keq per cdo jete njeriu te keputur ne mes sidomos per ata qe jane ende te rinj dhe kane akoma cfare ti japin dhe ti gezojne jetes....I qofte dheu i lehte.
kur jemi larguar ne nga Shqiperia ai ishte akoma student.

sot arti ne Shqiperi eshte tallava dhe portokalli
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-04-2017, 21:36   #80
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 641 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Shuhet Franēesk Radi.

Shuhet Franēesk Radi!
03/04/2017

Ai nuk do tė interpretojė dot mė muzikė me tingut e embėl tė kitares, por kėngėt dhe muzika qė prodhoi do tė mbeten pėrjetėsisht nė kujtesėn tonė.

Franēesk Radi ndėrroi jetė pasditen e 3 prillit nė repartin e reanimacionit nė QSUT, ku edhe qėndronte i shtruar prej disa ditėsh pėr shkak tė gjendjes sė rėnduar shėndetėsore. Artisti pėsoi njė hemorragji cerebrale, e cila i mori atij jetėn nė moshėn 67-vjeēare.

Franēesk Radi ka marrė pjesė nė disa festivale tė muzikės sė lehtė shqiptare. Kėngėt e para tė realizuara prej tij janė nė vitet ’70, “Adresa” dhe “Biēikleta”. Ishin pikėrisht kėto dy kėngė me tė cilat u prezantua suksesshėm me publikun.

Mė pas krijimtaria e tij muzikore do tė shėnonte sėrish njė tjetėr kulm pas viteve ’90 duke sjellė disa krijime, si nė 1996 “Rroku i burgut”, “Humba pranverėn”, “Telefonatė zemrash”, “Zemėr e lodhur”, “Ky fat na ra”, etj.

Franēesk Radi kreu Liceun Artistik dhe mė pas Akademinė e Arteve nė Tiranė. Ka punuar gjatė nė estradė si kitarist dhe kantautor.

/ Top Channel
🖤 (1)
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur