Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2019, 08:38   #41
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptaret jashtė Atdheut!

Miremengjesi per shqiptaret ne....amerikanosland


Pyetja eshte....

1-Kaq MISERABEL jane autostradat ne caubojseri???Sepse ne Gjermani,kur kqyrin skrap(apo llamarina) ne Autobahn,policia e bllokon trafikun,qe mos te ndodhin aksidente.Me perpara ne radiot lokale jepet lajmi ose per shembull-kujdes ne autostraden 8-te se nje lope po udheton ne te(dhe nuk tallem apo bajna hajgare).

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2019, 11:52   #42
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptaret jashtė Atdheut!

Ne shtetin me FASHIST me njerez PSIKOPATE, apo te nderKRYER lexon VETEM keto LAJME.

Erneut hat ein Schütze in den USA um sich geschossen. Bei einem Angriff im US-Bundesstaat Texas wurden mindestens fünf Menschen getötet und mindestens 21 weitere verletzt, wie die Polizei in der Stadt Odessa mitteilte. Der mutmaßliche Täter hatte am Samstagabend in den Städten Midland und Odessa aus einem Auto heraus offenbar wahllos um sich gefeuert, bevor ihn die Polizei schließlich erschoss.

PS....PASQYREN ku mund ta kqyresh?????????

Ne....troje.

APET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2019, 11:59   #43
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptaret jashtė Atdheut!


Ngushellime...te mbeturve gjalle.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 17:31   #44
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptaret jashtė Atdheut!

Sparatoria in New Mexico: 3 morti.

Almeno tre persone sono morte e altre due sono rimaste ferite in una sparatoria avvenuta ad Albuquerque, nel New Mexico. Lo ha reso noto la polizia di Albuquerque spiegando che una delle persone ferite versa in gravi condizioni.


'In base alle prime informazioni emerge che due individui sono coinvolti nella sparatoria', ha dichiarato i funzionario di polizia Daren DeAguero all'Albuquerque Journal.

Pubblicato il: 13/09/2019 07:50.

PS....a eshte confirmare kjo vjesti

S“rrine dot DARET pa ja kellcit kshu kot.

Apropo...


Si dhe i thashethem....greqiris do blejne nja dy fregata fransua me cmim te <aresyeshem>,ndersa kerrat apo SCHROTT alias MBETURINA HEKURISHTESH na i napin NEVE....falas.

Sa PALLOSHA ka ne troje.

Tunga tash se me Laurent jemi per Casino.

ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur