Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-09-2019, 18:27   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,257
Thanks: 7,137
Thanked 3,319 Times in 1,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Albcoders.com

Albcoders filloi si njė grup shokesh te cilet qe nga fėmijėria ishin tė varur nga ēdo gjė IT. Ai pasion dhe uria pėr njohuri dhe aftėsi tė reja na bėri qė tė studiojmė nė disa prej shkollave dhe progameve me prestigjioze tė IT-sė nė Evropė dhe SH.B.A., gje qe na ndihmoi tė bėhemi disa nga profesionistėt mė kreativė dhe te afte brenda industrisė. Edhe pse kemi pėrvojė dhe ekspertizė nė pothuajse tė gjitha fushat e IT-sė, ne jemi veēanėrisht tė interesuar dhe e kalojmė pjesėn mė tė madhe tė kohės pėr krijimin dhe dezinjimin e uebfaqeve unike, strategjive inovative tė marketingut, mediave sociale, optimizimit te motorėve tė kėrkimit dhe shumė te tjerave per kompanite e reja dhe ato tashme te afirmuara nė pothuajse tė gjitha industritė dhe tregjet. Qėllimi ynė pėrfundimtar ėshtė tė tejkalojmė pritjet e klientėve tanė duke u ofruar atyre nivelin e pėrvojės dhe ekspertizės jo vetem duke krijuar dicka te bukur ne aparence por qe dhe ndikon ne rritjen e biznesit te tyre dhe ne e kemi bėrė kete qe nga viti 2008. Nė Albcoders ne e matim suksesin nga ndikimi pozitiv qė nė fund tė fundit sherbimet tona kane ne fitimet tuaja e pertej!

www.Albcoders.com

Nqs jeni te interesuar, na kontaktoni ne e-mail: [email protected] ose mua ketu ne forum.

Mandi
__________________


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 29-09-2019 nė 18:31
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur