Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2019, 10:55   #1
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,141
Thanks: 1,385
Thanked 3,534 Times in 697 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Aty- diku ...ne ca vargje ku gjej veten.

"Sa keq qe nuk mund te jemi thellesisht te sinqerte me ata qe prej kohesh nuk degjohemi. M'u kujtove sot! Pse duhet te jete kaq e veshtire te ta them? Thjeshte me shkove neper mend dhe ndjeva mall. Jo ne ate menyre qe mund te mendosh ti, por ndryshe. Me mungove sic te mungon kush ka patur vertete rendesi per ty, kush ne nje moment te caktuar ne jete te eshte bere i afert e ke mundur te ndash veten me te. Me mungove sic te mungon kush dikur ka patur nje vend ne shpirtin tend e do te doje ta shihje gjithmone mire. Me mungoi jeta jote e re. Me mungoi te shihja nese gjithcka shkon mire. Ke ndryshuar! Shume! Je rritur, ndoshta! Nuk dukesh me si dikur! Te shkelqejne syte. Ndoshta jane syte me te cilet te shoh ata qe kane ndryshuar. Te shoh se largu. Kjo duhet te jete! Nuk jam me e perfshire. Nuk jam as edhe ne nje qoshe te jetes tende dhe arrij te verej sesa mire te ka bere mungesa ime. Eshte e trishte por ti dukesh plot force e energji dhe eshte vetem kjo ajo qe ka rendesi. Te shoh e ne cdo fotografi qe kaloj, verej se ia ke dale. Ke perballuar e tejkaluar gjithcka. Eshte cmenduri te mendosh se e keqja te vinte nga une. E pra, njeriu mund t'i beje keq edhe kujt do te jepte gjithcka per ta pare mire. Te shoh mire! Me mbushet zemra, vertete. Do te doja te te shihja ne sy e te te thoja se ti me mungon. Jo ne vendin qe ke patur dikur ne mua, absolutisht jo. Me mungon ne nje forme tjeter. Me mungon, kur ulur ne ate karrigen e qytetit bregdetar, ti shihje syte e mi plote lot te te rrefenin se c'isha perbrenda. Pra, me mungon te te shoh serish e te te them se jam prape une. Kam ndryshuar, e di. Jeta ka marre kthesa marramendese dhe jam rritur. Por ne thelb jam prape une. Do te doja te takoheshim, jo si dikur e as si miq, sepse te tille s'kemi qene kurre, besoj. Por ndoshta si dy njerez te ndryshuar qe ende do te mund te ishin te vertete me njeri-tjetrin...".

@Femerme shoqeroni...
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 11:46   #2
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,607
Thanks: 7,339
Thanked 3,146 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Aty- diku ...ne ca vargje ku gjej veten.

Vete i ke shkruar keto Ajana apo i ke marre nga diku?
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 12:04   #3
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,141
Thanks: 1,385
Thanked 3,534 Times in 697 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Re: Aty- diku ...ne ca vargje ku gjej veten.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Vete i ke shkruar keto Ajana apo i ke marre nga diku?
jo...i mora.nga fc.
per kete vura titullin aty ku gjejm.veten...
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur