Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-05-2014, 07:28   #221
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 08:26   #222
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

......llap gjermanet nuk po ta done gjorgjen, haha...

http://www.shqiptari.eu/m/single.php?post_id=45918
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 11:03   #223
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
......llap gjermanet nuk po ta done gjorgjen, haha...

http://www.shqiptari.eu/m/single.php?post_id=45918Qeveria aktuale, partnere e Berlinit

31.05.2014 | 08:44
Publicisti dhe politologu gjerman Stephan Lipsius ka thėnė se zgjedhjet parlamentare tė 8 qershorit janė tė rėndėsishme pėr Kosovėn.
Nė intervistėn pėr “Epokėn e re”, ai ka thėnė se nė kėto zgjedhje po shihet organizim mė i mirė i kampanjės zgjedhore nga partitė politike tė cilat janė tė ndjekura mirė dhe tė frekuentuar nga pėrkrahėsit e tyre.
Lipsius ka thėnė se Kosovės i mungon njė alternativė klasike socialdemokratike. Nė kėtė kontekst, ai ka thėnė se ėshtė pėr keqardhje qė projekti i social-demokratizimit i PDK-sė, i filluar disa vjet mė parė, sė fundi ka marrė orientim djathtist. “Parti tė krahut tė djathtė kemi mjaft nė Kosovė”, ėshtė shprehur ai.
Politologu gjerman Stephan Lipsius ka thėnė se pėr qeverinė e ardhshme ėshtė e rėndėsishme tė bėhet lidhja e ekonomisė me politikėn sociale. Duke folur pėr marrėdhėniet ndėrmjet Kosovės dhe Gjermanisė, ai ka thėnė se Qeveria gjermane vazhdimisht i ka ndjekur me vėmendje tė madhe zhvillimet politike nė Kosovė dhe nė disa aspekte ka dhėnė mbėshtetje tė rėndėsishme.
I pyetur pėr deklarimet e fundit tė zyrtarėve tė LDK-sė, se “vetėm kjo parti mund t’i hapė dyert e Berlinit” dhe se “Berlini ėshtė kundėr Qeverisė aktuale tė kryeministrit Thaēi, Lipsius ka thėnė se Qeveria Federale Gjermane me tė gjitha qeveritė e Kosovės ka pasur bashkėpunim tė mirė dhe tė ngushtė. “Deri mė tani Qeveria Federale Gjermane me tė gjitha qeveritė e Kosovės ka pasur bashkėpunim tė mirė dhe tė ngushtė. Sa iu pėrket zgjedhjeve, ėshtė vendim sovran i popullit tė Kosovės se cilės parti dhe cilėt politikanė kosovarė do t’i votojė. Gjithashtu, mendoj se deklaratėn e LDK-sė, tė cilėn ju e pėrmendėt, unė nuk do ta kisha mbivlerėsuar, sepse ajo nuk korrespondon dhe nuk mbėshtetet nė fakte. Mė lejoni t’jua jap vetėm njė shembull, ministri i Jashtėm i Kosovės, Enver Hoxhaj, ėshtė ministri i parė i Jashtėm nga njė shtet i Ballkanit qė ėshtė ftuar pėr vizitė zyrtare nga homologu i tij gjerman Frank-Walter Steinmeier pas zgjedhjeve parlamentare nė Gjermani. Kjo tregon se Qeveria aktuale e Kosovės vazhdimisht ėshtė konsideruar nga Berlini partnere e rėndėsishme nė rajonin e Ballkanit”, ka thėnė Lipsius.
Publicisti dhe politologu gjerman Stephan Lipsius nė kėtė intervistė ka folur edhe pėr dialogun ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė. Sipas tij, Marrėveshja e 19 prillit e arritur vitin e kaluar nė Bruksel nė disa fusha ka lehtėsuar jetėn e qytetarėve serbė nė veri.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 12:52   #224
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Qy cfare kandidati! lol

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 12:54   #225
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e paraRex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 15:58   #226
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
sa te me qohet k... a e kie te kjart tash pis qenef
po masi rrej pse me pyet idiot
Po pse more dashamier, po shan e po shkrun gjera banale e seksuale ?

A e din qe ty te lexojn fmija, e te lexon burri i burrit tezes tane, e qika e xhures. Pse ti keshtu more dashamier.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 16:01   #227
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 206 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin


bėja i profil te rruer ..si do te duket pas 8 .06.hahahahah
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 17:32   #228
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
Po pse more dashamier, po shan e po shkrun gjera banale e seksuale ?

A e din qe ty te lexojn fmija, e te lexon burri i burrit tezes tane, e qika e xhures. Pse ti keshtu more dashamier.
po pse o idiot po fillon ti i par po kush shajti oj zagarica e serbit
po a po mendon se po koritna me ty a po sta la kurr per mue shaj deri neser kurr mos u nal une dhjet fish ta ktefsha o qenefi i shkaut
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 17:34   #229
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,619
Thanks: 6,978
Thanked 8,229 Times in 5,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
po pse o idiot po fillon ti i par po kush shajti oj zagarica e serbit
po a po mendon se po koritna me ty a po sta la kurr per mue shaj deri neser kurr mos u nal une dhjet fish ta ktefsha o qenefi i shkaut
rri urte llap se eshte smodi mas dere
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 17:40   #230
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
po pse o idiot po fillon ti i par po kush shajti oj zagarica e serbit
po a po mendon se po koritna me ty a po sta la kurr per mue shaj deri neser kurr mos u nal une dhjet fish ta ktefsha o qenefi i shkaut
Kur te kam share une ty moj Dashamierk. Po ti je vajza me e bukur qe mundet me qene ketu ne kete forum.

Lum ai burr qe te merr per grua.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 18:37   #231
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

.......nese shane ose je burrec ose je pdk, se kjo eshte e para me sha me vjedh edhe me rrejt, ndersa kulmi i te gjithave eshte kryehajni i shituri, " njeriu i frances" motres se serbise, hashim thaqi.haha...
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 20:38   #232
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 20:38   #233
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

hajt topat mi rrofshi ju te tret qe po hani m... kaq shum
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 20:50   #234
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para


Pas aktivitetit tė shumtė elektoral kandidat e Partisė Demokratike tė Kosovės pėr deputet nė Parlamentin e Kosovės, nga Podujeva: Rrustem Mustafa-Remi, ish-komandant i Zonės Operative tė Llapit tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, aktualisht anėtar i kryesisė qendrore tė PDK-sė, Lataif Gashi-Lata, njėri ndėr figurat mė tė shquara tė UĒK-sė, ish-deputet nė Parlamentin e Kosovės, Naim Fetahu, nėnkryetar I Degės sė PDK-sė, nė Podujevė dhe njėherėsh zėvendės minister nė Ministrin Finacave, Bajram Zejnullahu, bashkėluftetar dhe vėllai i dėshmorit tė kombit Hakif Zejnullahu, afarist i suksesshėm tė shoqėruar edhe nga zėvendės ministrI i Administratės Publike Hajredin Hyseni-Dini, bashk me kryetarin e Degės sė PDK-sė, Muhamet Latifi, dhe bashkėpuntor tjerė tė kėsaj partije kanė pushuar sė bashku nė Parkun e qytetit duke pirė kaffe.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 20:51   #235
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
hajt topat mi rrofshi ju te tret qe po hani m... kaq shum

Pse bre llap keshtu po na ofendon pa te bo send po ti shaje kond te qohet prej politikanve une sta jep nje mut me honger as nje te shame
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 21:04   #236
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Pse bre llap keshtu po na ofendon pa te bo send po ti shaje kond te qohet prej politikanve une sta jep nje mut me honger as nje te shame
ty nuk te thash por qata tre qe po shajn e ofendoin ne qdo postim e asnji fjal nuk e thon per temen
por i pshurrin temat e forumin
qe si kan lan as 10 antar keta idiota te pist
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 21:04   #237
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para
Thaēi: Opozitė, bėju gati pėr humbjen e radhės
31.05.2014 20:16


Kryetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Hashim Thaēi, ka shpalosur sot Misionin e Ri nė komunėn e Klinės, para mbi dy mijė qytetarėve. Ai tha se Misioni i Ri ėshtė program qė buron nga kėrkesat e qytetarėve dhe do tė sigurojė zhvillim dhe punėsim.
Klina e sotme dallon shumė nga Klina e vitit 2007, por nė katėrvjeēarin e ardhshėm do tė pėrjetoj zhvillim edhe mė tė madh, pasi bizneset nė kėtė qytet do tė pėrfitojnė nga Fondi i Punėsimit dhe pėrmes kėsaj mbėshtetje do tė rrisin edhe numrin e tė punėsuarve.
Kryetari i PDK-sė tha se entuziazmi i fitores sė PDK-sė po shihet gjithandej Kosovės.
"I jam mirėnjohės kėsaj komune pėr mbėshtetjen e vazhdueshme dhe tė pakursyer qė kanė dhėnė pėr PDK-nė. Ashtu sikurse kemi fituar tri mandate nė komunėn e Klinės, ashtu edhe nė kėto zgjedhje do tė marrim besimin e qytetarėve tė Kosovės pėr mandatin e tretė qeverisės", tha ai.
Thaēi nga qyteti i Klinės i bėri thirrje opozitės tė pėrgatitet qė nė mėnyrė demokratike dhe tė dinjitetshme tė pranojnė humbjen me 8 qershor.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 21:10   #238
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e paraMilitantė tė LDK-sė e fyejnė ministrin Hoxhaj pas debatit nė "Jeta nė Kosovė"
Publikuar: 31.05.2014 - 22:41


Disa pėrkrahės tė LDK-sė tė pranishėm nė debatin e "Jeta nė Kosovė" kanė fyer dhe tentuar ta sulmojnė ministrin Hoxhaj pas pėrfundimit tė tij.

"Ka pėrfunduar debati shumė mirė dhe nė dalje tė Fakultetit Filologjik disa pėrkrahės dhe militant tė LDK-sė pėrfshirė tė afėrm tė deputetes Osmani i janė ofruar ministrit Hoxhaj duke e fyer me fjalė. Por ka tejkaluar shpejt dhe ministri nuk ka reaguar pasi policia e pranishme nė vendngjarje ka reaguar menjėherė ku edhe i ka marrė nė pyetje personat" ka thėnė njė burim i pranishėm nė atė moment.

Zėri ka dashur ta konfirmoj kėtė ngjarje edhe nga policia e Kosovės por pa pėrgjigje.

Ministri Hoxhaj ka qenė i ftuar nė njė debat tė Jeta nė Kosovė pėr politikė tė jashtme me pėrfaqėsues tė partive politike./Zėri/
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 21:12   #239
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin


Militantė tė LDK-sė e fyejnė ministrin Hoxhaj pas debatit nė "Jeta nė Kosovė"
Publikuar: 31.05.2014 - 22:41


Disa pėrkrahės tė LDK-sė tė pranishėm nė debatin e "Jeta nė Kosovė" kanė fyer dhe tentuar ta sulmojnė ministrin Hoxhaj pas pėrfundimit tė tij.

"Ka pėrfunduar debati shumė mirė dhe nė dalje tė Fakultetit Filologjik disa pėrkrahės dhe militant tė LDK-sė pėrfshirė tė afėrm tė deputetes Osmani i janė ofruar ministrit Hoxhaj duke e fyer me fjalė. Por ka tejkaluar shpejt dhe ministri nuk ka reaguar pasi policia e pranishme nė vendngjarje ka reaguar menjėherė ku edhe i ka marrė nė pyetje personat" ka thėnė njė burim i pranishėm nė atė moment.

Zėri ka dashur ta konfirmoj kėtė ngjarje edhe nga policia e Kosovės por pa pėrgjigje.

Ministri Hoxhaj ka qenė i ftuar nė njė debat tė Jeta nė Kosovė pėr politikė tė jashtme me pėrfaqėsues tė partive politike./Zėri/

Pa marre parasysh se cilen parti eshte te ofendosh nje minister eshte turp...
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2014, 21:16   #240
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 749 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Sot bera shoping, jane ngritur cmimet e te gjithe artikujve ushqimore..

Mjere ata 60% te pa punet e Kosoves
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur