Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2014, 23:25   #81
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2014, 23:39   #82
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: PDK e para

T'PSHURRSHA N'PDK
Qe do me na ba si greqin
(Dola pak po kontekstit te fjalorit tim)
__________________
"Esh'hedu en la ilahe il-lall-llah ve esh'hedu enne Muhammeden abduhu ve resuluhu - Besoj dhe deklaroj se ekziston vetėm njė Zot - All-llahu dhe se Muhammedi ėshtė rob dhe i dėrguar i Tij ".
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2014, 23:44   #83
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qipii92 Shiko postimin
T'PSHURRSHA N'PDK
Qe do me na ba si greqin
(Dola pak po kontekstit te fjalorit tim)
e pshurrsh gojen tane
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2014, 23:45   #84
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Deri sa ne punojmė
Tjerėt shikojnė
Derisa ne veprojmė
Tjerėt flasin
Derisa ne do tė fitojmė
Tjerėt do vajtojnė
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 07:11   #85
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin
Deri sa ne punojmė
Tjerėt shikojnė
Derisa ne veprojmė
Tjerėt flasin
Derisa ne do tė fitojmė
Tjerėt do vajtojnė
Derisa te tjeret duan te vjedhin!
Ne i vodhem te gjitha!
Derisa te tjeret mendojn te krijojn mardhenie te mira me serbine!
Ne ua falem Mitrovicen dhe cdo gje qe serbia humbi gjate luftes!
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 07:37   #86
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Derisa te tjeret duan te vjedhin!
Ne i vodhem te gjitha!
Derisa te tjeret mendojn te krijojn mardhenie te mira me serbine!
Ne ua falem Mitrovicen dhe cdo gje qe serbia humbi gjate luftes!
e per to qe thue ti do ta thot populli fjalen e vet me 8 qershor
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 11:52   #87
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,265
Thanks: 351
Thanked 634 Times in 462 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin
e per to qe thue ti do ta thot populli fjalen e vet me 8 qershor
populli eshte ende ne gjum ... Vetvendosja i zgjon ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 14:17   #88
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 206 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin
Deri sa ne punojmė
Tjerėt shikojnė
Derisa ne veprojmė
Tjerėt flasin
Derisa ne do tė fitojmė
Tjerėt do vajtojnė

Deri sa ju punoni...dikush qan sepse ju punoni mbrapsht.
Tjert shikojn e lemeriten me punen tuaj te qmendur.
Tjert flasin jo po heshtin dhe ktu eshte e keqja me e madhe e kti populli fatkeq...dhe jo vetem fatkeq por edhe i mbrapsht pik.
Tjetert do vajtojn nga trishtimi ne humneren qe se pari do bjerni vet...ishaAlla pa te keqen e kti populli.
Amin!.
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 15:30   #89
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
A e din qe naj ke tesh k... me ket PDK, more zagar.

Po ti je idioti me i madhe qe kam pare ndonjeher me nje forum, phuuuuuuuuuuu po lopa qe ishe.
Ja perseris ketij kete postim me lart qe ja kam shkru, nuk kam cfare t'i shtoj me teper.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 15:51   #90
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 206 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK e para

Shum te dhimbset ty AKR...pse mere po e mashtroni popullin fukara.Kur po e beni kualicuionenken me Trajkovicken?
Pse spo i hapni 300 000 vende pune po veq 200 mi.
Ska Vizion Pdk o Lorik.A nuk po e shef ku ka vajt punaapunsi,varfri exstreme,skamje kudo,pasiguri,
Pse po e ndani popullin ne shoqri.
A din se sistemi skllavopronar esht sistem i kaluar.
A e din sa vetvrasja po behet ne Kosove si pasoj e depresionit.
Ne Kosove ,akoma pa u sheruar nga pasojat e viteve te luftes(99)skamja e varfria i ka ber njerzit qe ta humbin rrugen ne oborr.

Si mund te mbijetohet me nji asistenc sociale ne nji familje shpesh edhe 6-10 antarve,qoft ajo edhe 200 euro!
A e din sa para o Lorik jon derdhur ne spitalet e Evropes per sherium...do te ndertoheshin reparte specialistike.
A e din o Lorik se nji mjek Stomatolog ,biefjala qe ne munges mjetesh ,kalon nji muaj pa dhen nji ndihm konkrete nji klienti,por rrogen e merr.
A e din se ne spitalin shtetror ne kosove ter matriali mirret e (vjedhet) de dergohet nepoer ordinanca private.
A din Lorik se ne Kosove hajdutet lirohen nga gjykata...a e din,natyrisht se jo.Qellimi esht qe populli te lodhet e tia thot kenges
HER NE TURK E HER NER SHKA
Dit shqiptari sesht msu me pa
As ner Ombrellen e Hashimit
kti vendi i dalt flaka e tymi.
Her PashamSllob e Kushner
qyka Hasha bymbeter
as gja hiq nuk ka sjell te re,
veq na e shan komb e fe.
Biri vetes mas bre burr se ma i zhurmshmi gjith s'fito
ke te drejt rreth Kosoves..
vertet parim burrnie o e oooooooooo
po kshtu nuk hecim para
o ndryshofshim per se mbari
oooooooooooooooooooooooona humbt fara
moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:12   #91
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
Ja perseris ketij kete postim me lart qe ja kam shkru, nuk kam cfare t'i shtoj me teper.
qojau familjes tane ne shtepi keto te shame
une nuk pranoi prej psikopatave si ti as keshilla as kritika
PDK do te jet fituese e ti plas ore psikopat.

Dhe tema eshte per PDK-ne e jo per ty e mue
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:23   #92
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

.....e para ne kosh te plehrave,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:25   #93
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

A e din qe naj ke tesh k... me ket PDK, more zagar.

Po ti je idioti me i madhe qe kam pare ndonjeher me nje forum, phuuuuuuuuuuu po lopa qe ishe.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:28   #94
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
A e din qe naj ke tesh k... me ket PDK, more zagar.

Po ti je idioti me i madhe qe kam pare ndonjeher me nje forum, phuuuuuuuuuuu po lopa qe ishe.
.....e pagun hashimi 300 € ne muaj ky nuk di me u ndale, si njeri pa tru ma,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:36   #95
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para
210 anėtarė tė partive tė tjera nė Mitrovicė anėtarėsohen nė PDKGazetaExpress E diel, 18 Maj 2014 15:19
Partisė Demokratike tė Kosovės nė Mitrovicė, tė dielėn i janė bashkėngjitur 210 anėtarė tė rinj nga subjektet tjera politike dhe tė tjerė tė cilėt mė herėt nuk janė marrė me politikė.

Nė njė ceremoni solemne tė organizuar nė Qendrėn e Kulturės ‘Rexhep Mitrovica’, kanė marrė pjesė edhe kryeministri nė detyrė i Kosovės, njėherėsh kryetar i PDK-sė, Hashim Thaēi, zėvendės kryetari i PDK-sė, Kadri Veseli, ministri i Brendshėm Bajram Rexhepi, dhe kryetari i Degės nė Mitrovicė, Avni Kastrati.

Kryeministri Hashim Thaēi, duke falėnderuar pėr pėrcaktimin dhe vendosmėrinė e qytetarėve pėr tė qenė pjesė e PDK-sė, tha se pas 15 viteve liri, tranzicion, pėrpjekje dhe konsolidim tė shtetit, PDK-ja ėshtė e vendosur tė vazhdojė me fuqizimin e zhvillimit ekonomik, krijimin e vendeve tė reja tė punės, dhe rritjen e mirėqenies tė qytetarėve.

“Pėr tė arritur sukses tė plotė, neve na duhet njė bashkim i tillė ēfarė po ndodhė sot nė Mitrovicė dhe gjithandej Kosovės. Njė bashkim edhe pėrtej atyre politike, bashkim i fuqive, energjisė, dijes, e cila do t ė vazhdojė tė jap rezultate konkrete pėr Kosovėn”, ka thėnė Thaēi.

Sipas tij, aderimi i sotėm nė Mitrovicė, do ta madhėshtojė fitoren e PDK-sė nė kėtė qytet, tė cilin ai e quajti bastion tė kėsaj partie.

Ai tha se Mitrovica do tė vazhdojė tė mbetet prioritet nacional, ku do tė bėhen ndryshime edhe mė tė mėdha nė investime, vende tė reja pune, mbėshtetje tė bizneseve dhe tė tjera.

Pikėrisht nga ky pėrkushtim, shtoi Thaēi, fondi i punėsimit ėshtė nė fazėn finale qė do tė ketė gjithsej 1.5 miliard euro, nga i cili, sipas tij, qyteti dhe qytetarėt e Mitrovicės do tė pėrfitojnė mė sė shumti.

Ai ka apeluar pėr njė fushatė tė qetė, tė lirė dhe demokratike, duke qenė i bindur nė fitoren e fuqishme dhe tė thellė tė Partisė Demokratike.

Ndėrkaq, zėvendės kryetari i PDK-sė, Kadri Veseli, aderimin e anėtarėve tė rinj nė PDK e ka pėrshkruar si njė ditė tė veēantė pėr Mitrov icėn dhe Kosovėn.

“Jam jashtėzakonisht i lumtur sot, sepse PDK-sė nė Mitrovicė po i bashkėngjiten sot njė numėr i madh i emblemave intelektuale dhe politike. Ky aderim i juaji ka njė mesazh tė qartė pėr shkak se i bashkėngjitet konceptit tė bashkimit dhe zhvillimit tė qytetit tė Mitrovicės, njė koncepti i cili do tė ketė prioritet rininė”, ka thėnė Veseli.

Ai ka pėrsėritur platformėn e Misionit tė Ri, ku prioritet nacional numėr njė do tė jetė Mitrovica, nė tė njėjtėn kohė edhe rinia, e cila pėrbėn 60 pėr qind tė popullatės, dhe e cila ka nevojė pėr mbėshtetje.

Kryetari i PDK-sė nė Mitrovicė, Avni Kastrati, tha se aderimi i anėtarėve tė rinj qė po ndodhė sot ėshtė dhurata mė e mirė qė mund t’i jepet qytetit tė Mitrovicės dhe Kosovės nė pėrgjithėsi.

“Vetėm nė kėtė mėnyrė PDK-ja do tė shėnojė fitore mė tė thellė dhe si asnjėherė mė parė”, ka thė nė Kastrati.

Ministri i Punėve tė Brendshme, Bajram Rexhepi, vendimin e anėtarėve tė rinj pėr aderim e ka cilėsuar si vendim tė arsyeshėm, sepse Misioni i Ri i PDK-sė, ėshtė mision pėr tė gjithė qytetarėt e Kosovės.

Ai ka dėshiruar mirėseardhje tė gjithėve, siē u shpreh, nė shtėpinė e madhe tė Partisė Demokratike tė Kosovės.

Nė anėn tjetėr, Bujar Voca, ish anėtar i Vetėvendosjes, i cili ka aderuar sot nė PDK, ka rrėfyer arsyen pse i ėshtė bashkėngjitur kėsaj partie.

“Shtatė vjet mė parė kam pasur dyshime nė projektin e pavarėsisė tė udhėhequr nga kryeministri Thaēi. Nuk kam besuar nė pakon e Ahtisarit dhe nė procesin e decentralizimit. Nuk kam besuar po ashtu se kėmba jonė do tė shkel ndonjėherė lirshėm nė lagjen Kroi i Vitakut. Por, me vizionin e PDK-sė dhe kryeministrin Thaēi, tė gjitha kėto sot janė realitet”, ka thėnė mes tjerash Voca.

Pas kėsaj cer emonie, janė ndarė librezat pėr anėtarėt e rinj, ndėrsa kryeministri me bashkėpunėtorė kanė vizituar banorė tė fshatrave tė ndryshme tė Shalės sė Bajgorės.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:38   #96
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
A e din qe naj ke tesh k... me ket PDK, more zagar.

Po ti je idioti me i madhe qe kam pare ndonjeher me nje forum, phuuuuuuuuuuu po lopa qe ishe.
qojau familjes tane ne shtepi keto te shame
une nuk pranoi prej psikopatave si ti as keshilla as kritika
PDK do te jet fituese e ti plas ore psikopat.

Dhe tema eshte per PDK-ne e jo per ty e mue
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 19:41   #97
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
.....e pagun hashimi 300 € ne muaj ky nuk di me u ndale, si njeri pa tru ma, :P
jo 300 po 3000
e ta kish ky taraku i jem trunin si ty do ta kisha pre ne rrajt se kisha bajt per se rani
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 21:45   #98
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: PDK e paraKadri Veseli

Nė Bajgorė, nė djepin e trimėrisė e burrėrisė, nė djepin e sakrificės dhe pėrkushtimit pėr liri, kisha nderin qė me Kryeministrin njėherėsh Kryetarin e PDK-sė, Z. Hashim Thaēi dhe kandidatėt pėr deputetė tė Mitrovicės tė njihemi mė pėr sė afėrmi me anėtarėt, strukturat e nėndegės dhe tė rinjtė e kėsaj ane.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 23:06   #99
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin

[B][COLOR="Black"]
Kadri Veseli
lorik, me siguri edhe ne gjume fleni me gishtin e madh perpjete.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2014, 23:08   #100
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
lorik, me siguri edhe ne gjume fleni me gishtin e madh perpjete.
Jo keta kur jane ne gjume, e fusin mbrapa qe me mbajt nxeht.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur