Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-06-2019, 16:20   #1
ilirifcb
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2018
Posts: 19
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ilirifcb ėshtė nė rrugė tė mbarė
Kush mundet

Kush mund tma gjej albumin e grupit 403 me 15 kenge i realizuar ne vitin 2002
ilirifcb nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 16:23   #2
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,914
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush mundet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilirifcb Shiko postimin
Kush mund tma gjej albumin e grupit 403 me 15 kenge i realizuar ne vitin 2002
I ke ne youtube.
Perdor nje Youtube to mp3 online converter e shkarkoji.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2019, 22:14   #3
ilirifcb
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2018
Posts: 19
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ilirifcb ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Kush mundet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
I ke ne youtube.
Perdor nje Youtube to mp3 online converter e shkarkoji.

Albumin kshtu se per youtube mi humb kualiteti spo du
ilirifcb nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2019, 22:26   #4
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,914
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kush mundet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilirifcb Shiko postimin
Albumin kshtu se per youtube mi humb kualiteti spo du
Pse nga nje Album i bere ne vitin 2002 ca kualiteti pretendon ti?
Kualiteti i audios po i njejte eshte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur