Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-07-2019, 22:20   #21
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ah se harrova, te jem e sinqert shkoj rralle, lol.
vetem per katharsise me duket.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 22:23   #22
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me shume se 2 jave nuk rri dot une. Njehere ndejta 3 jave ate javen e 3te doja te ikja. E tepert. 2 jave eshte perfect. Pa tu neverit gjerat e njerezit
Ty duhet me ta bo taksine nga rinasi 100 dallar , shezllongun ke plazhi 200 dallar , dhe darka drekat 500 dallar , qe mos vish mo

Sna duhen emigrant pesimista qe na prishin machiaton e mjesit
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 22:25   #23
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,051
Thanks: 1,565
Thanked 8,881 Times in 3,922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ty duhet me ta bo taksine nga rinasi 100 dallar , shezllongun ke plazhi 200 dallar , dhe darka drekat 500 dallar , qe mos vish mo

Sna duhen emigrant pesimista qe na prishin machiaton e mjesit
Me lodh shume rruga mua, dua 3/4 dite te ambjentihem me orarin, ushqimin. Nuk kam pol kshu. Pas 3/4 jam modeste
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 22:27   #24
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Ndersa mua me ben per te qeshur kur thone na erdhen emigrantet ... ndersa ne themi I’m going back home .

Seriozisht njerez pa pike sensi lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 22:42   #25
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me lodh shume rruga mua, dua 3/4 dite te ambjentihem me orarin, ushqimin. Nuk kam pol kshu. Pas 3/4 jam modeste
Ushqimi?
Po ku ka si specat tone mi? lol
Buke damote djath kastravec..
I fut dhe i tarator per shperlarje dhe jeta fundit

Ndersa shalqinin dhe fiqt i kput ke baēja ijes.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 22:55   #26
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,697
Thanks: 5,586
Thanked 11,569 Times in 3,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ushqimi?
Po ku ka si specat tone mi? lol
Buke damote djath kastravec..
I fut dhe i tarator per shperlarje dhe jeta fundit

Ndersa shalqinin dhe fiqt i kput ke baēja ijes.
Ahhh per ato fiq moooo... lene se shpirti ma di
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 23:07   #27
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ndersa shalqinin dhe fiqt i kput ke baēja ijes.
rro ala ija? se bacja ka emigru me koh.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 15:58   #28
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ushqimi?
Po ku ka si specat tone mi? lol
Buke damote djath kastravec..
I fut dhe i tarator per shperlarje dhe jeta fundit

Ndersa shalqinin dhe fiqt i kput ke baēja ijes.
Akoma si ka prish...Edi Rama.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 12:19   #29
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,977
Thanks: 1,366
Thanked 2,258 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Se mė erdhi nė mėndje sot.....
Me makinė tė sigurime.... vetėm nė Shqipėri dhe Irak duhet t'i bėsh dopjo siguracion....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 12:24   #30
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,940
Thanks: 10,243
Thanked 9,589 Times in 4,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Se mė erdhi nė mėndje sot.....
Me makinė tė sigurime.... vetėm nė Shqipėri dhe Irak duhet t'i bėsh dopjo siguracion....
Mos e bej ate pune lol

mos ik me makine te ngelesh peng andej
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 12:44   #31
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,977
Thanks: 1,366
Thanked 2,258 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Di gjė ti sa ėshtė siguracioni sivjet... se vjet 75 €ishte pėr njė muaj...
Makinėn do e marr.... me se do shkoj nga Gumenica nė Vlorė... Se mė ėshtė bėrė si zakon... po s'e piva njė kafe nė Ēamėri nuk mė ēojnė kėmbėt nė Vlorė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 12:52   #32
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,940
Thanks: 10,243
Thanked 9,589 Times in 4,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Di gjė ti sa ėshtė siguracioni sivjet... se vjet 75 €ishte pėr njė muaj...
Makinėn do e marr.... me se do shkoj nga Gumenica nė Vlorė... Se mė ėshtė bėrė si zakon... po s'e piva njė kafe nė Ēamėri nuk mė ēojnė kėmbėt nė Vlorė...
Do jesh ne Greqi?

une nuk e di se nuk iki me makine e kam gati 3000 km larg..

Po ishe ne Greqi me bej shenje ta pijme nje frape bashke
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:03   #33
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,517
Thanks: 4,280
Thanked 7,045 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Hajdeni per mire e sillni civilizim, jo te beni me keq nga cka gjeni ketu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:05   #34
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,633
Thanks: 6,981
Thanked 8,236 Times in 5,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Shkrimi ishte mese i vertete. Ka saktifica sidomos nga ne qe vijme nga larg. Ndonese edhe ofendimet e terthorta per ne po aq te medhaja jane. Qofte edhe ne nje fjali te vetme “ te forte jeni qe jetoni andej... une 5 dite e me shume me mungon Tirona ime”. Kunja vijne edhe kur ne shprehim patriotizem. Mbaj mend njehere isha me pushime ne bregdet e zakonisht ne shkojme shoqeri e madhe... e kish koncert Ylli Baka. Goca ime e madhe kish qef me shku.. femijet e atyre te atjeshmeve e nenqeshen. Njera nga mamate me tha “ Ja me nje kenge patriotike ju fusin ne thes ju emigranteve” . Buzeqesha ... ne vertet , mendova, kemi mundesi te shohim Justen Beiber e te tjere live ne koncerte, por kur i japim femijeve ndjenjen e bukur te atdhetarise , edhe pse jane te lindur mijra km larg memedheut, ndihemi shume me mire qe ata te kercejne pogonishten apo vallen Tropojane .

Ehhh.... te pavend ngelem ne emigrantet se edhe memedheu duket sikur s’na mirpret...

(Nota nostalgjie te perziera me keqardhje mumentalisht)
une kam te pakten 10 vite qe nuk e coj tv tek kanalet gjermane. nje kembe e kemi aty moj rrushe
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:09   #35
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,940
Thanks: 10,243
Thanked 9,589 Times in 4,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Hajdeni per mire e sillni civilizim, jo te beni me keq nga cka gjeni ketu.
une i sjell freski vendit kur vij atje terheq vemendjen per mire ahahah
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:09   #36
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,977
Thanks: 1,366
Thanked 2,258 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Ok, e pimė pse jo...
Vetėm mos mė vono se drekėn e dua nė Vlorė...
Nė kthim po deshe bėjmė dhe plazh.. kam kohė deri nė darkė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:10   #37
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,940
Thanks: 10,243
Thanked 9,589 Times in 4,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ok, e pimė pse jo...
Vetėm mos mė vono se drekėn e dua nė Vlorė...
Nė kthim po deshe bėjmė dhe plazh.. kam kohė deri nė darkė...
po ti me merr edhe mua ne Vlore ca te gjen
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:15   #38
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,977
Thanks: 1,366
Thanked 2,258 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
po ti me merr edhe mua ne Vlore ca te gjen
Hajde shok rruge dua unė
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:18   #39
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,940
Thanks: 10,243
Thanked 9,589 Times in 4,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Hajde shok rruge dua unė
Ok.. ti me thuaj daten vetem se do kaloj ne Sarande ... ja e gjeta dhe nje shok
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 17:35   #40
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,977
Thanks: 1,366
Thanked 2,258 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ne ikim shpejt…pas 2-3 javė…!

Shifni pak ēmimet.....
152 € Ancona - Gumenice
203 € Ancona - Gumenice
260 € Ancona - Durrės
Me tė njėjtat kushte......
Ēa tė bėj robi shkret....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur