Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-03-2009, 19:01   #1
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

hidhuni burra e gra si ne shpin tuj
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 13:52   #2
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Belle-vie t'es la?
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 13:59   #3
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

j'arrive mdrr lol
Salut Stealth meqe erdhem dhe shpresoj t'na presesh mire si i pari sofres
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:01   #4
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Alors, si j'ai bien compris, tu habite France, non?
Oł, depuis quand, qu'est-ce que tu fais? Vas-y!
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:04   #5
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Oee en France lol
Je dois alčr je une RDV je reviens ą tte
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:04   #6
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,568
Thanks: 0
Thanked 18 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Shqip se do ju beje Stealth ban
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:06   #7
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

MDR alb_lover quand je reviens je vues que toi fait qsq je te demande okkkkkkkkkkkkk?

tčtč perktheja
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:09   #8
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,568
Thanks: 0
Thanked 18 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Perfundimisht nuk behesh belle_vie ..
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:14   #9
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France


Kjo pershendetje ju vjen nga un
Jeni te pa pam shpresoj tju pelqej kenga sidomos ty belle
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:20   #10
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Roxy me vjen keq qe nuk me hapet link-u qe ke vene por duke pare titullin e marr me mend se per cfare behet fjale..

Nje dite do te ta kthej pershendetjen mbrapsht vetem me ler kohen qe te te njoh me mire..
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:24   #11
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Roxy me vjen keq qe nuk me hapet link-u qe ke vene por duke pare titullin e marr me mend se per cfare behet fjale..

Nje dite do te ta kthej pershendetjen mbrapsht vetem me ler kohen qe te te njoh me mire..
Zgjodha me te miren te mundshme, meqe ne spo kuptojm car thuhet mendoj se pershtatet me se miri
Sa per kthimin e pershendetjes ktu do jemi Enjoy!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:30   #12
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
Zgjodha me te miren te mundshme, meqe ne spo kuptojm car thuhet mendoj se pershtatet me se miri
Sa per kthimin e pershendetjes ktu do jemi Enjoy!
Nga ana tjeter, meqe eshte nje teme per ata qe banojne ne France apo Belgjike, ma ha mendja qe nuk jemi te detyruar qe te flasim shqip, apo jo?
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:32   #13
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Stealth Shiko postimin
hidhuni burra e gra si ne shpin tuj
Nga kjo qe tha Stealth un kaq kuptova
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:34   #14
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Ti hidhu si ne shtepine tende se nuk ka problem per mua, por me lejo edhe mua te hidhem sipas menyres time..
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:36   #15
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,357 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Ti hidhu si ne shtepine tende se nuk ka problem per mua, por me lejo edhe mua te hidhem sipas menyres time..
Un thjesht ju respektova
Gjithsesi befshi qejf
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 14:38   #16
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
Un thjesht ju respektova
Gjithsesi befshi qejf

There's no direspect here

Bashke me shoket...
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 16:02   #17
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
YouTube- Dul lulija te bunari Remix | www.Albanianz.com

Kjo pershendetje ju vjen nga un
Jeni te pa pam shpresoj tju pelqej kenga sidomos ty belle
flm Roxy je njshe dhe ti te pershendes me kete imag qe karakterizon Femren shqiptare kiss
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 19:31   #18
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

Per Juve qe jetoni ne belgjike ose france nuk esht e domosdoshme te shkruani frengjisht ky nen forum me shume sherben per tju njohur me njeri tjetrin dhe ju jep mundesin te flisni pak me shume per veten duke shkembyer informacione te ndryshme persa i perket jetes tuaj profesioneve gjendjes familjare etj etj
arsyeja tjeter esht qe nese e shkruani frengjishten paster dhe ne menyr inteligjente qe dikush qe lexon ketu te mesoje diēka do ishte mir por kjo frengjishtja e perdorur nga ju esht frengjishte nga kurveleshi prandaj mos u sforconi me gjuhe te huaj kur kemi gjuhen tone qe eshte perle e vertete
ky esht thjesht nji sugjerim nuk ka nevoj te debatohet me shum se kaq
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 19:42   #19
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Stealth ne flasim ne menyre figurative dhe me netekste e dhe shprehjet tona te perditshme dhe ska asgje per nje sjellje kaq te embel nga ana jote..ketu sjemi per te dhen kurse Frengjishte..perkundrazi argetohemi e jo me kot i hajme dhe germat...se tjet per tdhen leksione Frengjisht tani ka menyra te ndryshme ^per te mesuar gjuhe te huaja ...dhe ironite kurseji ca se un personalisht skam tbej fare me anen Jugore shqiptare ..mduket se ngaterrove pasyren me tenden gjithsesi shum i kendshem comme d'habityde
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 19:47   #20
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Vous parlez franēais comme vous źtes de Kuci lol.(shaka)
Beni qejf ju se ne nga irlanda na kan diskriminuar na kan fut ne nje me anglin.po ne kemi fituar pamvaresin ore po bejm 90 vjet
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur