Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Agnosticist & Ateist

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-04-2013, 11:10   #41
bindi
dolcinio
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Posts: 1,884
Thanks: 5
Thanked 11 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
Ne foto:Aishja, Zenepja,Merjemja, Hatixhja dhe Fatimjaa hahahaha

Po ate punen si do e beje ky i shkreti,se mos i duhet gje ndihme,i vetem se besoj se mund te ia dali...
bindi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2013, 01:52   #42
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,090
Thanks: 15,652
Thanked 9,268 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ato mediat tona genjejne qe 769 shqiptare kane udhetuar ne Siri?
http://www.youtube.com/watch?v=7Xw5DhQBbi8
Evallah
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2013, 14:14   #43
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

TERMODINAMIKA E FERRIT

Ajo qe do te lexoni me poshte ka lidhje me nje pyetje te dhene realisht ne Washington University, ne nje provim simestral ne lenden e kimise.

Pergjigja e nje studenti ishte aq e pabesueshme saqe profesori ua tregoi te tere kolegeve te tij neper Internet, dhe kjo eshte arsyeja qe tashti po e lexoni edhe ju.

Pyetje bonus: Ferri, eshte endotermik apo ekzotermik? (jep nxehtesi apo merr nxehtesi).

Shumica e studenteve dhane pergjigje qe perkonin me besimet e secilit prej tyre duke argumentuar ne favor te tyre me ane te Ligjit te Boyle (gazet ftohen kur bymehen dhe ngrohen kur ngjishen).

Por nje student dha prgjigjen e meposhtme:

Si fillim, duhet te njohim si ndryshon masa e Ferrit me kalimin e kohes. E thene ndryshe, duhe te njohim shpejtesine e ndryshimit te numrit te shpirtrave ne Ferr, qe perbehet nga dy komponente: shpirtrat qe hyjne ne Ferr dhe shpirtrat qe dalin nga Ferri. Mendoj se mund te marrim te mireqene se shpirtrat qe hyjne ne Ferr nuk mund te dalin me prej tij. Pra nuk ka shpirtra qe dalin.

Per sa i perket sasise se shpirtrave qe hyjne ne Ferr, le te shohim fete e ndryshme qe ekzistojne sot ne Bote. Disa prej tyre proklamojne se nese nuk je anetar i fese perkatese, shpirti yt do te perfundoje ne Ferr. Duke qene se ne Bota ka me shume se nje fe ne Bote dhe duke qene se secili njeri nuk i perket me shume sesa nje feje te caktuar, rezulton se te tere shpirtrat perfundojne ne Ferr.

Me shpejtesite aktuale ne bote per lindjet dhe vdekjet, eshte e pritshme qe sasia e shpirtrave ne Ferr te rritet ne menyre eksponenciale me kalimin e kohes. Me kete faktor mund te flasim per shpejtesine e ndryshimit te vellimit te Ferrit duke perdorur Ligjin e Boyle. Qe temperatura dhe trysnia e Ferrit te jete e pandryshuar ne kohe, duhet qe vellimi i Ferrit te ndryshoje ne menyre proporcionale me sasine e ndryshimit te shpirtrave ne te. Kjo gje ka vetem dy mundesi si te ndodhe:

1. Nese Ferri zgjerohet me ngadale sesa sasia e shpirtave qe hyjne, temperatura dhe trysnia do te rriten deri ne momentin qe Ferri te shpertheje dhe shperbehet neper Univers.

2. Nese Ferri zgjerohet me shpejt sesa sasia e shpirtrave qe hyjne, temperatura dhe trysnia do te bien deri ne momentin kur ne Ferr cdo gje do te jete e ngrire ne zero absolute.

Cili eshte rasti i vertete?
Nese pranojme te vertete nje postulat te formuluar nga zonjusha Tereza Banyan gjate vitit tim te pare ne gjimnaz, qe thote se "Do te jete nje dite e ftohte ne Ferr para se une dhe ti te fleme bashke", dhe duke marre parasysh faktin se une ende nuk kam kryer maredhenie seksuale me zonjushen Banyan, do te thote se mundesia (2) nuk eshte e vertete, dhe ne kete menyre ngelet qe Ferri eshte ekzotermik dhe nuk do te ngrije.Studenti mori te vetmen "10" qe u vu ne provim.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2013, 16:24   #44
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,849
Thanks: 723
Thanked 950 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Bashkia Permet dhe patjeter edhe Kryetari i saj z. Gilberto Jace, eshte duke ushtruar terror mbi punonjesit orthodhokse te bashkise,..me kercenimin per pushim nga puna, nese marrin pjese ne Liturgjite Hyjnore,...kjo tregon se tendenca antiorthodhoksi e qeverise rama eshte tashme e dukshme, kemi te bejme me nje gjendje te krahasueshme me situaten e te krishtereve ne vitet e para, deri ne vitin 325 pas Krishtit,...jane diktatore te ngjashem me dioklecianin, valerianin, etj udheheqes romake, te cilet bene qe deshmoret e krishtere te behen nja 11 milion ne ate kohe,....
Edhe sot, packa se formalisht jemi ne demokraci, vazhdon e njejta gjuhe ndaj orthodhokseve,..demokracia nuk i lejon qe t`i vrasin, t`u presin koken, etj., por perdoren forma te tjera me te sterholluara, si kjo qe perdori se fundi bashkia permet,..kercenimi me buken e gojes per orthodhokset,...
hapet pra nje sipar i ri, nje martirizim i ri i orthodhokseve, veper e satanait dhe e veglave te tij...
kam edhe nje fjale te fundit per evropen: nese ajo nuk nderhyn ne keto raste, tregon me se miri se eshte ajo autore e veprave te tilla...le te na tregoje te kunderten ne orthodhokseve te shqiperise.., qe ta besojme..
gjithsesi ne frike nuk kemi, sepse ZOTI ESHTE ME NE...
__________________ILIA SPIRO
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2013, 16:44   #45
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 216
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Nese do te praktikohej besimi sipas Regjep Krasniqit ,sa i perket zhiletave,prodhimi i tyre do duhej te paksohej per 50% ose qmimi i tyre duhej te pegjysmohej...do te perdoreshin vetem nga grat
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2013, 20:54   #46
ymer prizreni
V.I.P
 
Avatari i ymer prizreni
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 1,873
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
ymer prizreni ėshtė vėrtetė talentėymer prizreni ėshtė vėrtetė talentėymer prizreni ėshtė vėrtetė talentėymer prizreni ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ishin rrok nja dy budallė ndėr veti duke mos ja lėshuar rrugėn njėri tjetrit.Njėri i thoshte tjetrit a hanė njeri lakėn? Tjetri i thojke lakėna ėshtė dal prej Xheneti ,po a hanė njeri pėrih?! Ky i thoshte se kur ėshtė dal Hz.Ademi prej Xheneti ėshtė dal me pėrih nė shokė dhe jo me lakėn.Ky i thojke ėshtė dal me lakėn nė dore dhe dikur i nxorrėn alltija pėr ta vrarė njėri tjetri.Ndėrkohė aty pari kaloi njė hoxhė,dhe ai i lakėrs po i thotė po ndal ta vesim njėherė hoxhėn e mos ta vrajmė njėri tjetrin kotė.
Ranė dakortė dhe po i thojnė hoxhės se kur ėshtė dal Hz.Ademi prej Xheneti a ėshtė dal me larkėn nė dorė apo me pėrrihjė nė shokė?
Hoxha duke i parė alltijat nė dorė tė dy budallėve dhe duke e ndijė rrezikun i u pėrgjegje se qė tė dytė e keni mirė kur ėshtė dal Hz.Ademi prej Xheneti e ka pasur lakrėn nė dore dhe duke u ngut se mos po e gjonė ndonjė e zezė thotė edhe pėrrihinin nė shokė.Tė dy budallė e falėnderuan Hoxhėn dhe u hallashtisen ndėr veti duke thėnė se qė tė dy e paskemi pas mirė po se paskėm ditė e mėzėmakeq.
Mbas ca kohėhesh nė njė mexhlis e kishin takuar hoxhėn dhe muftin sė bashku dhe e kishin lavdėruar atė hoxhėn para miftiut qė i kishte shpėtuar pa e vrarė njėri tjetrin.
Muftiu ishte bėrė nervozė dhe po i thotė hoxhės e je nė mend bre hoxhė si ke mujtė mi thanė atė fjalė?!!!
Hoxha i u pėrgjegj:“Besa tė ishe kanė nė vend temin atė ditė jo lakėn e pėrrijė por ti edhe njė varrgė speca ja kishe vjerė nė qafė Hz.Ademit.“
Kur tė fshin budallėt pėrpara edhe pėrgjigjen duhet me ja dhėnė atyre budallakisht Mufti Efendijė mė nė fund i kishte thėnė hoxha i ngrat.
__________________
Mendja (arsyeja) ėshtė guri mė i ēmuar i njeriut.Pra,njeriun e bėn njeri mendja dhe menēuria e tij.
ymer prizreni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2014, 20:47   #47
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

“There she lusted after her lovers, whose genitals were like those of donkeys and whose emission was like that of horses. ”
- Ezekiel 23:20

Nderkohe, nje menyre perkthimi mund te jete:

PS: Tingellon shume e piset e perkthyer ne shqip... do e le me kaq.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2015, 13:07   #48
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 02:06   #49
unreal
e38 fanatic
 
Avatari i unreal
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,150
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 24
unreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyerunreal ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

unreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 16:06   #50
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 10:46   #51
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.


Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 11:09   #52
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 469 Times in 351 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
Bashkia Permet dhe patjeter edhe Kryetari i saj z. Gilberto Jace, eshte duke ushtruar terror mbi punonjesit orthodhokse te bashkise,..me kercenimin per pushim nga puna, nese marrin pjese ne Liturgjite Hyjnore,...kjo tregon se tendenca antiorthodhoksi e qeverise rama eshte tashme e dukshme, kemi te bejme me nje gjendje te krahasueshme me situaten e te krishtereve ne vitet e para, deri ne vitin 325 pas Krishtit,...jane diktatore te ngjashem me dioklecianin, valerianin, etj udheheqes romake, te cilet bene qe deshmoret e krishtere te behen nja 11 milion ne ate kohe,....
Edhe sot, packa se formalisht jemi ne demokraci, vazhdon e njejta gjuhe ndaj orthodhokseve,..demokracia nuk i lejon qe t`i vrasin, t`u presin koken, etj., por perdoren forma te tjera me te sterholluara, si kjo qe perdori se fundi bashkia permet,..kercenimi me buken e gojes per orthodhokset,...
hapet pra nje sipar i ri, nje martirizim i ri i orthodhokseve, veper e satanait dhe e veglave te tij...
kam edhe nje fjale te fundit per evropen: nese ajo nuk nderhyn ne keto raste, tregon me se miri se eshte ajo autore e veprave te tilla...le te na tregoje te kunderten ne orthodhokseve te shqiperise.., qe ta besojme..
gjithsesi ne frike nuk kemi, sepse ZOTI ESHTE ME NE...
__________________ILIA SPIRO
A di gje, a mer rroge ky per keto qe shkruan?
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 11:24   #53
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Wow si me paska shpetuar Kjo tema
bashkangjitje 17207
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 11:39   #54
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

bashkangjitje 17208
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 11:45   #55
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,117
Thanks: 13,167
Thanked 7,273 Times in 4,604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 426
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

bashkangjitje 17209
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 12:07   #56
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 12:28   #57
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 18:36   #58
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,254
Thanks: 114
Thanked 315 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Jazek!
Ne muamedaneneve te thjesht na vjen si rende, kur shikojme nga keto gjera!
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2015, 07:32   #59
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,090
Thanks: 15,652
Thanked 9,268 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ja dhe ky tjetri qe ngjallet cdo vit....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2015, 11:47   #60
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur