Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Agnosticist & Ateist

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-08-2017, 10:15   #1
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,033
Thanks: 329
Thanked 337 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Autoritetet malajziane kanė filluar gjuetinė pėr kapjen dhe konvertimin ose neutralizimin e ateistėve nė vendin e tyre, pas fotove tė mbledhjeve tė ateistėve pėr festa me birra. Kjo solli njė shpėrthim urrejtje dhe kėrcėnime pėr vrasjen e ateistėve.
http://m.themalaymailonline.com/mala...-minister-says
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 10:37   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,538
Thanks: 6,921
Thanked 8,175 Times in 5,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Autoritetet malajziane kanė filluar gjuetinė pėr kapjen dhe konvertimin ose neutralizimin e ateistėve nė vendin e tyre, pas fotove tė mbledhjeve tė ateistėve pėr festa me birra. Kjo solli njė shpėrthim urrejtje dhe kėrcėnime pėr vrasjen e ateistėve.
http://m.themalaymailonline.com/mala...-minister-says
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 10:38   #3
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Edhe pastaj thone qe feja eshte paqe.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 10:51   #4
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,026
Thanks: 1,720
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Te njejtin reagim Kisha dhe une Kur e lexova, thashe to rreshtoj njehere ikonat e qeshjeve, por Kam qe dje qe po qesh e thashe te permbahem sot

Ujqerit po kafshojne delete dhe po kthehen dhe ato ne ujqer, I ka zene frika.
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 10:53   #5
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,331
Thanks: 2,581
Thanked 4,656 Times in 2,973 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Ahahah,kane edhe hjumor ...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 11:44   #6
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,033
Thanks: 329
Thanked 337 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Ėshtė serioze..duan tė vrasin njerėz vetėm pse nuk besojnė nė pėrralla ...
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 12:19   #7
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,026
Thanks: 1,720
Thanked 727 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Ėshtė serioze..duan tė vrasin njerėz vetėm pse nuk besojnė nė pėrralla ...
Po pikerisht Edvin, e ke parasysh ate thenjen e Anjshtajnit, 'budallalleku dhe universi s'kane kufij, per te dyten s'jam i sigurt', kur lexon lajme te tilla per mua, lexon shpalosjen e budallallekut ne tere madheshtine e tij. A nuk eshte per te qeshur?

Ka dhe me keq se ne
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 12:54   #8
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Te sheshi te sheshi ta hedhim qelbesiren.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 12:57   #9
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,033
Thanks: 329
Thanked 337 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Ja dhe fotoja qė ngjalli thirrje pėr masakra dhe vrasje tė ateistėve, aq sa dhe qeveria vendosi tė ndėrhyjė dhe tė gjuajė e tė kapė ateistėt:https://www.facebook.com/AtheistRepu...type=3&theater

https://asiancorrespondent.com/2017/...bvsaSkCemU0.97

https://www.reuters.com/article/us-m...-idUSKBN1AN18T
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 13:57   #10
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Ju duhet Sandokani te zgjidhin konfliktin, me ose pa dhune.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:21   #11
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,561 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Mirė ua bėjnė. Tė pa fe tė pa udhė. Pse ku ka aty...tė bėsh si tė duash? Ec aty...paguaj taksėn pėr xhamit se pėrndryshe s'i keni punėt mirė!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:24   #12
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,561 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Edhe pastaj thone qe feja eshte paqe.
Tė lexosh Marksin bohesh komunist i thekur. Problemi ėshtė se Marksi vinte nga ato familje tė pasura tė cilat thonė bėni si themi ne jo si bėjmė ne.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:24   #13
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ju duhet Sandokani te zgjidhin konfliktin, me ose pa dhune.
Sandokani fitoi burse ne Oxford e shkoi me studime atje. Ska me maqok te malajzise me atje.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:27   #14
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Sandokani fitoi burse ne Oxford e shkoi me studime atje. Ska me maqok te malajzise me atje.
Jazek! Edhe ja masakruan familjen edhe shkon ha buken e tyre.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:33   #15
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Jazek! Edhe ja masakruan familjen edhe shkon ha buken e tyre.
I doli llotaria. Me mire se te futej klandestin me kamion.
Pastaj qa familje i vrane, se ashtu qe filmi.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:38   #16
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
I doli llotaria. Me mire se te futej klandestin me kamion.
Pastaj qa familje i vrane, se ashtu qe filmi.
Mire e ke, se skishte as driver licence, vetem nje certifikate per canoe.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 15:14   #17
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Mire e ke, se skishte as driver licence, vetem nje certifikate per canoe.
Ja inshallah e ndihmon Socio te rregullohet ne Londer se keta te tjeret sjane te hajrit hiq.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 15:18   #18
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,028
Thanks: 15,585
Thanked 9,234 Times in 6,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

99 ALLAHs subhanahu wa ta ala ♥

1 ar-rahman الرّحمان
2 ar-rahiim الرّحيم
3 al-malik المَلِك
4 al-qudduus القُدّوس
5 as-salaam السّلام
6 al-mu’min المُؤمن
7 al-muhaimin المُهَيْمِن
8 al-aziz العزيز
9 al-dschabbaar الجبّار
10 al-mutakabbir المُتَكَبِّر
11 al-chaaliq الخالق
12 al-bari البارئ
13 al-musawwir المُصَوِّر
14 al-ghaffaar الغفّار
15 al-qahhaar القهّار
16 al-wahhaab الوهّاب
17 ar-razzaaq الرزّاق
18 al-fattaah الفتّاح
19 al-aliim العليم
20 al-qaabid القابض
21 al-baasit الباسط
22 al-chaafidh الخافض
23 ar-raafi الرّافع
24 al-mu-izz المُعِزّ
25 al-mudhill المُذِلّ
26 as-samii السّميع
27 al-basiir البصير
28 al-hakam الحكم
29 al-adl العدل
30 al-latiif اللطيف
31 al-chabiir الخبير
32 al-haliim الحليم
33 al-aziim العظيم

PS: kush ka durim ti lexoje kta ZHULAT deri ne fund...


RIP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 15:51   #19
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,028
Thanks: 15,585
Thanked 9,234 Times in 6,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

feja eshte psheretima e krijesave te shtypura,SHPIRTI i nje bote pa ZEMER.ajo(me te vogel) eshte opium(HELM me te madhe)) per peoples.

KARL MARKS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 16:38   #20
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,561 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Malajzia fillon gjuetinė ndaj ateistėve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
feja eshte psheretima e krijesave te shtypura,SHPIRTI i nje bote pa ZEMER.ajo(me te vogel) eshte opium(HELM me te madhe)) per peoples.

KARL MARKS.
Karl Marks ka qenp pederast i pasur qė propagandonte barazinė ekonomike. Me sa di unė nuk njihet pėr bamirės e ta shkrinte pasurinė dhe t'ja shpėrndante tė varfėrve.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur