Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-04-2019, 15:49   #161
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,420
Thanks: 15,055
Thanked 8,893 Times in 5,998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin

Dardan Molliqaj dhe Glauk Konjufca

Molliqaj nė Kuvend: Glauk Konjufca punoi nė SHIK gjatė vitit 2000-2001, paguhej 150 marka

Mė: 12 prill 2019 Nė ora: 10:54


Dardan Molliqaj nė fjalėn e tij nė Kuvendin e Kosovės, siē ka deklaruar mbrėmė nė emisionin DPT te Fidani, ka prezantuar fakte pėrmes tė cilave pretendon se Glauk Konjuca ka punuar nė SHIK gjatė pėriudhės kohore 2000-2001 dhe ėshtė paguar 150 marka.

Ai thotė se ėshtė rekrutuar nga Fadil Lepaja, dhe ka punuar nė pozitėn e pėrpunimi tė tė dhėnave.

“Pas shumė tė pavėrtetave, siē e kemi thėnė edhe mė herėt. Na duhet tė ballafaqohemi me tė vėrteta dhe jo shpifje. Deklarata qė njė nga kolegėt e mi, Glauk Konjufca, do t;iu jap info tjera. Viti 2000-2001 ai ka punuar nė SHIK.Paga 150 marka.

Rekurtimin e ka bo Fadil Lepaja

Sektori: Perpunimi i tė dhėnave

Njė prej letrave qė e ka nda: Ishte tė dhėnat qė vinin nga Lugina e Preshevės.

Tė gjithė ato letra ai i pėrpunonte dhe i fuste tek te dhėnat e SHIKut

Paga e ult ishte arsye e largimit.

Kėto dhe shumė fakte tė tjera, tregojnė qė Glauk Konjufca ka qenė shėrbyes nė SHIK

E kam pare qė Glauku po hezitojnė me u ballafaqu me tė vėrtetėn.

Unė besoj qė SHIK-u ka kry veprime kriminale.

Glauk nuk tė pshton Kadrija, tė pshton vec e vėrteta”, ka deklaruar Molliqaj.
E zbulon Abazi, kjo ėshtė arsyeja pse Molliqaj po e sulmon Konjufcėn.

Analisti politik, Haki Abazi, pėrmes njė shkrimi nė llogarinė e tij nė Facebook, ka bėrė njė koment rreth zhvillimeve tė fundit nė vend, me theks tė veēantė pėr akuzat e deputetit Dardan Molliqaj nė drejtim tė Glauk Konjufcės.

Abazi thotė se pėrqindjet e ulėta tė PDK-sė, kėrcėnimi nga Gjykata Speciale dhe thirrja nga Gjermania nė Berlin dhe joekzistenca e PSD-sė nė pėrqindjet e matjeve tė opinionit publik dhe perspektiva e koalicionit LDK-LVV si duket kanė venė nė veprim mashėn e topitur tė SHIK-ut.

Njohėsi i politikės nė vend ndėr tjerash nė postimin e tij thotė se PSD po e zbaton planin e premtuar nga Veseli, “Kemi me ju ngi SHIK”, vetėm se sipas Abazi, krejt kjo po bėhet pa sukses.

Ja shkrimi i plotė:Molliqaj e Ahmeti me planin e ri te aksionit alla SHIK

Perqindjet e uleta te PDK, kercnimi nga gjyakta speciale dhe thirrja nga Gjermania ne Berlin dhe joekzistenca e PSD ne ne perqindejt e matjeve te opinionit publik dhe perspektiva e kolacionit LDK-LVV si duket kane vene ne veprim mashen e topitur te SHIK-ut- . Molliqaj, dora e e fshehur e Ahmetit po tregon se qellimin e deshtuar te shkaterrimti te LVV dhe duke u larguar me bisht nenkembe tani po mundohet ta riaktivizoje me sulme qe as ne serialet turke njeriu nuk i shef. Sigurisht qe Molliqaj kushton me lire se serialet turke por efektin e ka te njejte.

Ajo qe nuk eshte thene mjaftueshem eshte fakti qe Molliqaj ka dale atehere kur eshte shkarkuar nga detyra per mospune dhe mungese rezultatesh. Por pse eshte varur Molliqaj tek Konjufca- kjo nuk eshte as e rastesishme e as personale, perkundrazi Ahmeti po mundohet qe ta godase LVV duke e futur ne loje nivelin e dyte me goditje nen brez. Keto jane taktikat e Veselit e Thacit qe perdornin kuder LDK dhe LVV vetem se tani kane krijuar PSD qe ajo te merret me punet e pista te krijimit te apatise qytetare dhe ngritjes se mjegulles.

Sa me shume qytetare qe dalin ne zgjedhje aq me e vogel eshte perqindja per PDK dhe ata pak njerez qe votojne per PSD (lexo: tezet e dajat) jane perqindja e krejt e paperfillshme. Cdo matje tregon se ata jane me pak se 2% ndersa ju jepet hapesire per te gerrditur qytetarin, te shtojne apatine dhe te bejne zhurmen shurrdhonjese. Vertete gerrditese bashke me kundermimin e Prishtines qe eshte mberthyer nga kanalizimete dhe mbeturinat. Ne pushtetin nacinal krimi e korrupcioni nuk luftohet se i bie qe ata te luftojne veten. Ne nivelin komunal mebturinat nuk menjanohen sepse do te thoshte menjanim e vetes- jane te paafte.
Kjo eshte karakteristie e njerezve PERTACE, LLAFAZAN dhe demagoge, e shohin kimen ne qullin e huaj dhe nuk e shohin tranin ne te vetin.

Shpikesi agjitator Molliqaj eshte fenomeni se si nuk duhet shpresuar qe rinia e pa arsimuar e pa edukuar dhe pa kulture minimale mund ose meritojne te jene pjese e proceseve me interes publik. Ai qe kishte nxjerrur njerez me dhune nga makina dhe kishte bere cdo gje per te treguar qe eshte nje zevendesim i ri i tipit PRONTO. Gjuha e tij aspak nuk dallon ga Grabovci, Haxhiu e Musliu. Jane ne te njejten frekuence valore te pandershme e te pacipe. Dallimi eshte se ata e kane per shef shefin e SHIK-ut ndersa Molliqaj e ka per shef shefin e berllogut te Prishtines. Ky edhe nuk eshte ndonje dallim esencial sepse jane pjese e te se njejtes pako, goditje nenbrez dhe nga prapa skena dhe njesoj dhe rezultatin e punes e kane te barabart me mjerimin qytetare. PSD po e zabton planin e premtuar nga Veseli ” “Kemi me ju ngi SHIK” – vetem krejt pa sukses.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 23:04   #162
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,770
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiStavileci i reagon Kurtit, e ofendon atė

Gazeta Express
23 Prill 2019 22:58

Kryetari i Lėvizjes Vetėvendosje, Albin Kurti, gjatė ditė sė sotme ka qėndruar nė Klinė, nė kuadėr tė tubimeve qė po i bėnė me qytetarėt e Kosovės. Lideri i VV’sė nga Klina ka hedhur kritika tė ashpra pėr qeverinė aktuale. Por, ai kėtė herė ka folur edhe pėr kryetarin e PDK’sė, Kadri Veseli.

“Tre emra aksionarėsh rezultojnė tė jenė pėrfitues nė dy grante. E midis tyre Kėshilltari i Kryeparlamentarit Kadri Veseli, ish ministri i Bujqėsisė Blerand Stavileci, e krahas tij dhe kompania Otvic, e mikut tė Kryeministrit dhe shefit tė Rikallos, famėkeqit Radojēiq”, ka thėnė Kurti.

E ndaj kėtyre fjalėve ka reaguar ish-ministri Blerand Stavileci, i cili e ka quajtur Kurtin njė mashtrues dhe shpifės me mendje tė korruptuar, ndėrsa e ka ftuar nė ballafaqim publik

‘‘Pėr shpifjen nė fjalė jep fakte njė nga njė dhe eja ballafaqohemi ligjėrisht! Pėr punėn time si ministėr kudo qė kam qenė eja dhe ballafaqohemi publikisht!”, ka shkruar Stavileci nė llogarinė e tij.

Reagimi i plotė i Stavilecit:

Njė kokė e marrė si ti!

Ti qė e ke mendjen e korruptuar dhe idetė e sėmura,

ti qė bėre thirrje pėr vėllavrasje duke u thėnė shokėve tė tu se nė Kosovė bėhet mirė atėherė kur nis tė derdhet gjaku,

ti qė s’le tė zezė pa bėrė pėr tė nxitur luftė qytetare nė vendin tėnd, jo nė Norvegji, por nė Kosovė, ti qė ndikove nė vetėvrasjet e shokėve tė tu, ti mendje patologjikisht e korruptuar, nga e cila burojnė ide tė zeza pėr shokėt dhe bashkėkombasit, jo norvegjezėt, por shqiptarėt, paske nisur edhe tė shpifėsh!

Urime edhe ky mision o dėshtak i lindur, qė sė voni nise ta vendosėsh edhe kravatėn duke i dhėnė vulėn pėrfundimtare palaēllėkut tėnd!

Pėr shpifjen nė fjalė jep fakte njė nga njė dhe eja ballafaqohemi ligjėrisht!

Pėr punėn time si ministėr kudo qė kam qenė eja dhe ballafaqohemi publikisht!
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 16:25   #163
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,770
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiVetėvendosjes s’i ndahet gazi lotsjellės, u pėrdor nė zgjedhjet e qendrės nė Ferizaj

Gazi lotsjellės vazhdon tė mos i ndahet Lėvizjes Vetėvendosje. Kėsaj here ėshtė pėrdorur brenda strukturave tė saj. Nė Ferizaj, derisa po mbahej procesi zgjedhor pėr Kryesinė e Qendrės, ka pasur hedhje tė gazit lotsjellės.

Enver Bajrami, qė thotė se ėshtė aktivist i kėsaj partie qė nga viti 2010, ka pranuar pėr Koha.net se ishte ai qė hodhi gazin lotsjellės nė sallėn ku po mbahej procesi. Si pasojė, sipas tij, procesi ka vazhduar nė njė sallė alternative. Ka thėnė se arsye pėr hedhjen e gazit lotsjellės ėshtė se i ėshtė mohuar e drejta e fjalės. Ai ka thėnė se “ngufatja e fjalės sė lirė ka derivuar te ngufatja nga gazi lotsjellės”.

“Zgjedhjet e brendshme tė filluara nė vitin 2018, dje pėrfunduan tė kontrabanduara ashtu siē kishin filluar, duke imponuar ‘zgjidhje’ dhe assesi zgjedhje. Kur hipokrizia bėhet normė e sjelljes, atėherė edhe pritjet pėr ta fshehur vdekjen e demokracisė sė brendshme janė tė kota. Pamjet e mėposhtme janė realiteti i reagimit kundrejt autokracisė sė brendshme tė instaluar kaherė nė LVV”, ka shkruar ai nė njė letėr drejtuar redaksisė sė Koha.net. Ka shtuar tutje, se aty ku ndalohet e drejta themelore e shprehjes dhe fjalės sė lirė dhe nėpėrkėmbet dinjiteti i aktivistit si qenie politike, aty janė predispozitat e para tė centralizimit dhe konformizmit drejt shoqėrisė unitariste. “Falė pluralizmit koha e njėmendėsisė po perėndon, ndėrkohė qė fatkeqėsisht gazi lotsjellės si ‘mjet demokratik’ ende ėshtė zgjedhja e padėshiruar si nga pėrdoruesit po ashtu edhe nga ata qė padėshirė dhe pafajshėm e kanė pėrjetuar”, ka shkruar ai mė tej.

Nė anėn tjetėr, Valon Ramadani, kryetar i VV-sė nė Ferizaj, ka konfirmuar rastin, duke thėnė se gazi ėshtė hedhur nga anėtarė qė s’ishin pjesė e procesit zgjedhor.

“Pavarėsisht kėtij incidenti tė dielėn nė mbrėmje procesi ka vazhduar shumė mirė dhe ėshtė zgjedh njė Kryesi shumė e mirė si asnjėherė mė parė. Nuk ka pasur asnjė pakėnaqėsi, por atė incident e kanė bėrė disa individė qė nuk ishin pjesė e procesit tė VV-sė. Ėshtė zgjedhur Kryesia dhe Kėshilli Drejtues me kuadro profesionale”, ka thėnė Ramadani nė njė pėrgjigje pėr portalin Koha.net.

Ai ka thėnė se VV-ja nė Ferizaj “si asnjėherė mė parė ėshtė duke u fuqizuar me kuadro tė reja, ndėrkohė edhe pėr katėr pozita tė reja kemi hapėsirė pėr plotėsimin e kryesisė”.

Kujtojmė qė Vetėvendosje bashkė me dy partitė e tjera opozitare tė mandatit tė kaluar, AAK-nė dhe Nismėn, nė shumė seanca parlamentare kishte pėrdorur gazin lotsjellės si mjet pėr tė parandaluar votimin e demarkacionit me Malin e Zi. Madje deputetė tė saj dhe tė partive tjera opozitare tė asaj kohe, kishin pėrfunduar nė procese gjyqėsore.

🖤 (1)
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 18:51   #164
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,091 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (3)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:06   #165
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,155 Times in 1,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
O Rex nje minut po qesh me lot e nje po qaj pa 'to...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:09   #166
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,091 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
O Rex nje minut po qesh me lot e nje po qaj pa 'to...

Paska hap Sevdija llogari ne FB dhe nuk na paska dergu ftese per miqesi. Kjo nuk durohet. Lol
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:11   #167
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Paska hap Sevdija llogari ne FB dhe nuk na paska dergu ftese per miqesi. Kjo nuk durohet. Lol
Sevda aq e fort eshte sa qe baskiat e lakune me both i drejton.
🖤 (3)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:15   #168
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,155 Times in 1,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Paska hap Sevdija llogari ne FB dhe nuk na paska dergu ftese per miqesi. Kjo nuk durohet. Lol
Mos e ke fjalen per Fendijen Rex?
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:19   #169
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Mos e ke fjalen per Fendijen Rex?
Edhe ti nje dit me shtine me kesh, kur i thave dikujt o pash besen pse mirreni ma llapin a pse e permendeni hahahahahah.
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2019, 19:42   #170
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,770
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Sevda aq e fort eshte sa qe baskiat e lakune me both i drejton.
te dy k.oqet e by.then ma hangsh ti mue

perse o ju gjak-perzier ruso-serb ne asnji postim timin nuk kini mujt me than nuk eshte qeshtu por keshtu por vetem me shani e ofendoni e kurrr ne jet nuk muni te me demantoni e argumentoni qa tham une per ket edhe nihere po e ceku nihem shum krenar qe luej k.oqe me juve si due vet se ju sen nuk dini perpos me sha thmi te udbashve maaaaa
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 19:55   #171
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,770
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiALBIN PASHA KU MI LE USHTRIN


e more djema a erdhi dita qe nuk e ndegjon ma kush ket zagar rus as 100 zagar serbo rus nuk mujti me i tubue hahaha
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Llapi : 26-04-2019 nė 20:06
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 20:19   #172
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,590
Thanks: 2,496
Thanked 2,456 Times in 1,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Albin Kurti ka gjak fisniku.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
🖤 (1)
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 20:48   #173
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

https://www.botasot.info/aktuale-laj...er-e-kriminel/

Te shikosh dhe degjosh Hushim gubelin from tu Drenica, qe qashtu abortusi mundet ta pjelle vetem gomarica.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (3)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:17   #174
Socio
.
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,749
Thanks: 7,620
Thanked 6,338 Times in 2,654 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
https://www.botasot.info/aktuale-laj...er-e-kriminel/

Te shikosh dhe degjosh Hushim gubelin from tu Drenica, qe qashtu abortusi mundet ta pjelle vetem gomarica.
Nuk ke faj. Surati i tij, qysh e sabotojke komisionin. Me habiti maskarada qe e shkaktoi aty !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 26-04-2019 nė 22:16
🖤 (2)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:44   #175
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,420
Thanks: 15,055
Thanked 8,893 Times in 5,998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Erdoganin e kemi Sulltan...apo jo???

Pse revoltoheni kur ju ka ndihmuar.....
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:28   #176
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Nuk ke faj. Surati i tij, qysh e sabotojke komisionin. Me habiti maskarada qe e shkaktoi aty !
paramendo, si sillet ky jevg ne prapaskene, fytyra e jevgo/gabelit qe ka e pershkruan shkelqyeshem edhe nivelin e tij ne te shprehur prej injoranti, njeriut te paditur, pabuksit e ē‘ti thuash dhe nuk dallon aspak nga ekuivalenca e tij intelektuale Dhap dhokumo-kashta
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (2)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:36   #177
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Ne se e dime kush eshte shqipja dhe meqenese e dime qe Shqipen e ka zaptuar turku atehere i bie qe shqipja te jete me e madhe ne menyre qe te lejoje turkun t'i futet brenda. Kush eshte turku ketu dhe pse Erdogani i ka faqet si petull???

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:38   #178
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,439
Thanks: 10,684
Thanked 5,741 Times in 2,723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Nuk ke faj. Surati i tij, qysh e sabotojke komisionin. Me habiti maskarada qe e shkaktoi aty !

Ndiqe, minuta 13:02

__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 26-04-2019 nė 22:41
🖤 (3)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:56   #179
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Po sipas teje Demke, a ka folur dhafa menēurie edhe intelektuale modhe shume Hushimi ?

Edhe sipas nje dhafit te pathene popullor, degjoje kete dhe paramendoje elektoratin dhe fansat e tij se sa te menēur mund te jene.

Lulebozhuri moj Kusove, po lulezon ky vendi jane ....
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 23:39   #180
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,439
Thanks: 10,684
Thanked 5,741 Times in 2,723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po sipas teje Demke, a ka folur dhafa menēurie edhe intelektuale modhe shume Hushimi ?

Edhe sipas nje dhafit te pathene popullor, degjoje kete dhe paramendoje elektoratin dhe fansat e tij se sa te menēur mund te jene.

Lulebozhuri moj Kusove, po lulezon ky vendi jane ....
Po cka me thanė more Pirat!
E kam hapur njė temė nė FB ku i kam vėnė titullin: Do me ardhė njė kohė qė njeriut me i ardhė marre me thanė se jam prej Drenice! ( faktikisht kėtė e thashė gabim, e thashė sipas mentalitetit primitiv shqiptar, sepse Drenica nuk identifikohet me te ( Hashum(ut)in). Nė Drenicė ka pasur, ka dhe do tė ketė edhe njerėz tė mirė. Pastja fjala e urtė thotė: Nga Skenderi del beteri, nga beteri del Skėnderi; por ke edhe njė tjetėr fjalė: Cdo fis ka nga nji pis; ky i Drenicės sė nderit e krenarisė ka qėlluar Hashum dhe do militantė tė tij. Kam menduar se ėshtė dobėsuar, por ende kish goxha do dhapa-kashta - dhokumo - sevda)

ke tė drejtė: elekturati dhe funcat po ia zgjasin jetėn.

e ato dhafat e miletit thonė: kush s'e lufton tė keqen/krimin, nuk ėshtė viktimė, por bashkėpunėtor.
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 26-04-2019 nė 23:51
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur