Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-04-2019, 05:59   #1
VisarLimani
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
VisarLimani ėshtė nė rrugė tė mbarė
Lightbulb Aplikacione per IOS & Android per Shpallje Falas

Pershendetje te nderuar,

Kemi krijuar 2 aplikacione per IOS dhe Android per Shpallje falas qe perfshine Kosoven, Shqiperin, Maqedonin dhe Luginen e Presheves.


Po i permendi disa module kryesore:
1. Aplikacionet kan Kategorin, nen kategorin dhe nen kategorin e nen. kategoris (3 nivele)
2. Profili per perdorues privat.
3. Shitore Online per Biznese.
4. Statusi i shitesit Online / Off.
5. Chat shitesi me bleresin
6. Offline inbox per mesazhe kur jeni te shkycur
7. Live Notification per oferta, mesazhe etj.
e Shume module tjera.


linku per apps www.magazina.com/apps


Per te gjithe ata qe e testojn, ju kisha lut nje mendim te shkurter se si ju duket aplikacioni dhe per cfar funksione shtese ka nevoj


Faleminderit!
VisarLimani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 06:34   #2
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 69
Thanks: 5
Thanked 17 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Aplikacione per IOS & Android per Shpallje Falas

Bukur duken bravo.
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
ios android

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur