Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-06-2019, 13:25   #281
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,013 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Kush do IPTV me 130 euro ne vit 50000 stacione edhe ato ne Mars edhe ne Jupiter i kap vetem per tv me Sistem operimi Android te lej mp
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 13:27   #282
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Adresa Drago.... sot mė vjen internet i shpejtė...
ka aq shume sa nuk di cfare te marresh.

une paguj 80euro ne vit per 7mij kanale
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 14:06   #283
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,013 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ka aq shume sa nuk di cfare te marresh.

une paguj 80euro ne vit per 7mij kanale
Pse ul pazarin mer plak
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 14:08   #284
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Pse ul pazarin mer plak
nuk kan garanci kto. shokut tim jan myll tre
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 07:44   #285
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

kush me ndihmon me ndonje link per kanale gjermane ose me KODI ose ndonje app(per android box tv)
Faleminderit
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 07:50   #286
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
kush me ndihmon me ndonje link per kanale gjermane ose me KODI ose ndonje app(per android box tv)
Faleminderit
Pa pare nuk ka Ed
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 09:03   #287
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Pa pare nuk ka Ed
me para e kam...me duhet pa para per kanale te lira pa pagese
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 09:54   #288
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,615
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
me para e kam...me duhet pa para per kanale te lira pa pagese
https://www.google.com/amp/s/www.tva...view-kodi/amp/
Provoje kete iher.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 09:39   #289
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Kodi

Mjesi iher.

Kom ner men me ble Amazon Fire TV Stick 4K mit Alexa-Sprachfernbedienung, Streaming Stick.Kodi eshte i instaluar(qeka grek shitesi....hmmmmmm).

A ja vlen??????????????????
Danke im voraus.

PS: tek Beni falas nuk ka,qe kuptohet....per ndihmen do shperbleheni dhe jo me llape KJO.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 348484055.jpg (16.0 KiloByte, 59 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:25   #290
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

do te keshilloja me mire nje boxblen nje link ne internet 80- 90 euro ne vit dhe shef mbi 5000 kanale.

nuk ke nevoj per kodin
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:33   #291
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do te keshilloja me mire nje boxblen nje link ne internet 80- 90 euro ne vit dhe shef mbi 5000 kanale.

nuk ke nevoj per kodin
Daku...DANKE.

Me sqaro ne privat.

PS....masanej ...e VREJME
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:21   #292
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,615
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Daku...DANKE.Me sqaro ne privat.PS....masanej ...e VREJME
Bli nje android box sic thote Ledio.Kam 4 vjet qe perdor nje te tille dhe jane shume ok.
Nese blen edhe nje linje me pagese je ok.
Android Boxin nuk e perdor vetem per IPTV.
Mund te shohesh youtube nga Tv prej aty, mund te futesh ke keto faqet me filma e te shohesh filma gjithashtu. Praktikisht eshte si nje telefon android i lidhur me tv.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:28   #293
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Bli nje android box sic thote Ledio.Kam 4 vjet qe perdor nje te tille dhe jane shume ok.
Nese blen edhe nje linje me pagese je ok.
Android Boxin nuk e perdor vetem per IPTV.
Mund te shohesh youtube nga Tv prej aty, mund te futesh ke keto faqet me filma e te shohesh filma gjithashtu. Praktikisht eshte si nje telefon android i lidhur me tv.

Faleminderit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 13:39   #294
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Faleminderit.
Bobi, une paguj 60 euro ne vit IP Tv me mbi 3000 programe.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 12:06   #295
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ODEON Shiko postimin
Pershendetje te gjithe dashamiresve te televizionit.

Mendoj se duhet te hap kete teme per te gjithe ata qe ende nuk dine si te shohin kanalet televizive nga kompjuteri juaj.

Pikesepari kompjuteri juaj duhet te kete 3GB-RAM dhe nje procesor dual-core pavarsisht modelit.

Kodi nuk mund te instalohet ne sistemin operativ Windows XP por vetem ne Windows Vista e lart.

Per te instaluar KODI-n duhet te shkojme ne kete link per ta shkarkuar: https://kodi.tv/

Nje teme e ngjashme eshte ne kete forum, por jo dedikuar KODI-t dhe ne te eshte ca rrumuje, dmth ne kete teme do shpjegoj hap pas hapi se si te merrni maksimumin nga KODI.

Kodi eshte nje Media Player (OpenSource) si gjithe te tjeret, por ka disa shtesa me shume se te tjeret pasi eshte nje gjurmues i sakte i url te regjistruara me pare.
Mos e merrni me frike apo pertese, pasi ndihma ime nuk do ju mungoje dhe do kenaqeni shume kur te shikoni qe jeni dhe vete te afte te ndertoni dicka te bukur e cila eshte shume e larmishme per ate qe do ju ofroje.

Vijoj me nje foto nga Kodi dhe ne postimet e tjera do shohim si instalohet KODI.
Danke SEHR im VORAUS.

U....KRYE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 13:25   #296
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Danke SEHR im VORAUS.

U....KRYE.
kodi ka dal jasht loje. smart tv me boxin eshte shume i shpejte.

ps.po te kisha komshi ta beja per 5 min daku
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 13:44   #297
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kodi ka dal jasht loje. smart tv me boxin eshte shume i shpejte.

ps.po te kisha komshi ta beja per 5 min daku
Sipas teje.....ka do ruse ne kete mesele.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 13:59   #298
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,504
Thanks: 8,478
Thanked 6,539 Times in 2,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Pa pare nuk ka Ed
pa pare s'ja jep moma babes kan pas thone dikur
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2019, 23:57   #299
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kodi ka dal jasht loje. smart tv me boxin eshte shume i shpejte.

ps.po te kisha komshi ta beja per 5 min daku
Hajde mo se kur harxhum ca euro me dy 0-ro e me siper,po e bojm ne i qeter(nuk boj shaka).Masanej ktu jemi ne te pyt Beni...jam nxenes i zellshem aty ku ma ha menja.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2019, 08:17   #300
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,954
Thanks: 1,364
Thanked 2,251 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do te keshilloja me mire nje boxblen nje link ne internet 80- 90 euro ne vit dhe shef mbi 5000 kanale.

nuk ke nevoj per kodin
Ndonjė link psh..?
Mundėsisht pėr kanale shqiptare..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur