Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-06-2019, 17:10   #181
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,912
Thanks: 14,590
Thanked 8,657 Times in 5,803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

beni i DO....GJIGANDET.


Ufffffffffffffffffffff...perse???????????????????? ??
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 17:37   #182
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,029
Thanks: 1,022
Thanked 1,716 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Shife shife... Ēamėrinė...


edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2019, 18:25   #183
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,912
Thanks: 14,590
Thanked 8,657 Times in 5,803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Do e marrin Vloren...gjeneral.
Kafshoj Itaka,e qajme ne dysh Fransua ne e thyme Spanjen.

GREATE KINEMATOGRAFI...me AL.

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2019, 19:40   #184
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,029
Thanks: 1,022
Thanked 1,716 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do e marrin Vloren...gjeneral.
Kafshoj Itaka,e qajme ne dysh Fransua ne e thyme Spanjen.

GREATE KINEMATOGRAFI...me AL.

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ja sa tė ngrėmė br..... s'e mo na bien udhės....

ehhhhhhhh thom dhe unė....


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga edlin : 01-06-2019 nė 19:47
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2019, 20:06   #185
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,029
Thanks: 1,022
Thanked 1,716 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Nė Pargė dhe Arpicė (Perdica) i ka bredh tė gjitha plazhet njoni me zogj na prapa.... Volėn (Sivota) kam qef kėt verė... si tė vijė terezia...

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2019, 20:32   #186
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,202
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

So cool...

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 13:30   #187
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,912
Thanks: 14,590
Thanked 8,657 Times in 5,803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ja sa tė ngrėmė br..... s'e mo na bien udhės....

ehhhhhhhh thom dhe unė....

https://www.youtube.com/watch?v=p9znuuKjQj0
Beni...KINEMATOGRAFINE SHQIPTARE e ADHURON...te na ISHTE.


Dikur kisha ...mendim tjeter.Por bej barazPESHEN me....SOT.

Si....ART.

PS...srry lol...keta MUMIET pasardhes te SOTEM ja u rras....PERJETESISHT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 02:46   #188
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,202
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 07:57   #189
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,420
Thanks: 1,087
Thanked 1,023 Times in 412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2019, 10:23   #190
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,912
Thanks: 14,590
Thanked 8,657 Times in 5,803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Amon o zot.....10.40 sec


Kshu vishni ju....-

Edhe une i lyj.....isoj

Ku i bo floket....jam e fejume

Mediat INJORANTE FEMARUCE me flamur.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2019, 16:52   #191
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,653
Thanks: 155
Thanked 924 Times in 470 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube

lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 15:19   #192
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,202
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube


Interesting .
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 18:22   #193
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,912
Thanks: 14,590
Thanked 8,657 Times in 5,803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Videot tuaja te preferuara ne YouTube


Pa selfie....BRILIANT.Apo... qe te luash keto KRYEVEPRA duhet te puqet...KIMIA.

RIP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur