Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-06-2019, 03:54   #781
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mbreti i tha lolos se pallatit te tij.Dua te besh nje veprim skandalozi,justifikimi i te cilit te jete akoma me skandaloz.Mendohu mire dhe vepro.U mendua disa dite loloja.Pa nje dite mbretin duke shetitur edhe i shkon e pickon fort ne prapanice.
-C'ben keshtu more idiot!
-Me fal madheri,kujtova se ishte mbreteresha!
:ai ngjan si ajo ose ajo si ai lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:35   #782
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
:ai ngjan si ajo ose ajo si ai lol
Veprim skandaloz me njė justifikim akoma mė skandaloz o bjondinkė.

1-Cili ishte veprimi skandaloz?
2-Sa skandaloz tu duk justifikimi?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:40   #783
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Ate e kuptova un po mendoj qe ka dicka me te thell ..lol

Thuaje nje ti po te duash
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:47   #784
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,193
Thanks: 0
Thanked 257 Times in 148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Thuaje cfare kuptove?
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:50   #785
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ate e kuptova un po mendoj qe ka dicka me te thell ..lol

Thuaje nje ti po te duash
Ishte njėri dhe i dilte gjithmonė para njė nuseje tė bukur dhe tė re qė ēonte djalin nė kopėsht dhe puthte djalin dhe i thoshte:

Dita e parė.

-E di pse e puth?
-Jo
-E puth se ka dal qė aty.
Dita e dytė e njėjta gjė, dita e tretė, e katėrt, e pestė po ashtu.
Dhe nuk duroi dot mė kjo dhe i thotė tė shoqit kėshtu kėshtu ma bėn njė maniak ēdo ditė.
Mirė i thot ky se e rregulloj unė.
Dhe tė nesėrmen shkon si ēdo ditė kjo gruaja tė ēojė djalin nė kopėsht, burri rrinte pak nė distancė.
Del ky miku si pėrditė, puth djalin dhe i thotė:

-E di pse e puth?
-Ik ore qėrohu ja kthen kjo
-E puth se ka dalė nga ai vėnd aty.
Ndėrkohė afrohet burri dhe i thotė:
-Po ti pse puth atė qė ka 10 vjet qė ka dalė, puth kėtė timin, sot nė mėngjes ka dal qė aty.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:54   #786
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Kjo ishte e leht per tu kuptuar lol
Sia e ke ti rradhen tani
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 13:27   #787
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,724
Thanks: 80
Thanked 88 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje fshatar qe ka vetem dy dema te vjeter, te pazote seksualisht, shtrengohet te bleje nje tjeter , me te ri e me te fuqishem.
Nje nga demat e vjeter fillon te levize dhe te shfryje padurim.
-C'djallin ke? Mos po rinohesh edhe ti? - e pyet demi tjeter plak.
-Jo jo ! Por sdo desha qe ai rioshi te me ngatrroje me noi lope...
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 16-06-2019, 20:38   #788
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje e re ..meqe takova babin sot

Shkon njeri ne nje restorant ne peqin..te gjithe hanin ne kembe ...
I thote kamarjeres ky .me fal po skeni vende me u ul? Pse i thot ajo
Po ja i thote ky doja me e henger nbyt@ i thot .
Ska ktu ashtu po deshe shko andej na Kavaja

Kaq ishte
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 16-06-2019, 20:45   #789
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,325
Thanks: 1,012
Thanked 389 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Ka me t’myt beauty
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 20:48   #790
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Dhe un nje gjyshe andej e kam se kam problem
Na thuaj nonje ti ICe lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 20:55   #791
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Nje e re ..meqe takova babin sot

Shkon njeri ne nje restorant ne peqin..te gjithe hanin ne kembe ...
I thote kamarjeres ky .me fal po skeni vende me u ul? Pse i thot ajo
Po ja i thote ky doja me e henger nbyt@ i thot .
Ska ktu ashtu po deshe shko andej na Kavaja

Kaq ishte
E di atė me fotografin qė i thoshte fshatari nė dasėm:
-Do na qitē (qė nė shqiptim dėgjohej qiē) nė kėmbė njė nga njė pastaj dy nga dy, pastaj do na qiē tė gjithėve nė b*thė njė nga njė pastaj tė gjithėve bashkė ulur nė b*thė, pastaj po kėshtu do na qiē tė gjithėve nė profil njė nga njė dhe tė gjithė bashkė...
-Zotėri, ja kthen fotografi, mė fal sa tė marr nė telefon njė skuadėr fotografėsh nga Kavaja se vetėm nuk ua dal dot kėshtu si kėrkon ti.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 16-06-2019, 20:57   #792
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumitPo e kam degjuar ...


Si ulen 4 veta ne nje karrige ne Kavaje?
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 20:59   #793
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,724
Thanks: 80
Thanked 88 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

siper njeri tjetrit ne nje karrige
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:01   #794
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Jo e kthejne mbrapsht
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 16-06-2019, 21:01   #795
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,724
Thanks: 80
Thanked 88 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

hahaha sa e forte je
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:02   #796
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Edhe ideja jote ishte interesante lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:03   #797
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,724
Thanks: 80
Thanked 88 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Usta nje dopio raki!

-Rrushin apo...?

-Rrushin mbaje per vetem, mua me sill rakine!
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 16-06-2019, 21:04   #798
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Jo e kthejne mbrapsht
Si ulen 4 elbasans thuaj se kavajsit kanė tjetėr drejtim.

Si i merr ēelsat e makinės nėse tė bien nga dora nė Kavajė?
Po u pėrkule nė ēdo lloj forme e hėngre.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:07   #799
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,312
Thanks: 12,375
Thanked 7,628 Times in 4,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Si merr fare ..haha
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:09   #800
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Si merr fare ..haha
Pėr tė marr do i marrėsh por si?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur