Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-06-2019, 13:20   #41
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,088
Thanks: 6,630
Thanked 7,840 Times in 5,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Ledio po me gjun???
mu dha rasti njihere nuk e shfryzova dhe tani boj gam gam
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2019, 14:49   #42
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,785
Thanks: 7,447
Thanked 3,453 Times in 1,798 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mu dha rasti njihere nuk e shfryzova dhe tani boj gam gam
1 here t'vjen vera kah dera, po thot Meri!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 00:23   #43
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Zik-zak per te shtyre fundin e pashmangshem
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 11:45   #44
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,198
Thanks: 6,380
Thanked 2,707 Times in 1,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Njazi Shiko postimin
Zik-zak per te shtyre fundin e pashmangshem
Eshte udhetim do te thoja une, per te shkuar ne fundin e pashmangshem.
Disa zgjedhin ta bejne zikzak , disa humbin neper degezime disa ecin drejt .
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 14:11   #45
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Ne kohe te largeta eshte e provuar jeta lindi nga e pajeta,do donte te kthehej
ne pizicionin fillestar ne pajetsi,do i binte shkurt,futja e grupeve tjera instiktesh
e zgjasin rrugen drejt fundit,instiktet e jetes.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 11:39   #46
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Qartjet enigmatike,anomalite e karakteri humjet e personalitetit valle te kene
te kene lidhje me demtimin e jetes?
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 19:19   #47
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Jete e lumtur,nese s'ndolle a mund te arrihet duke futur mendime pozitive,
duke larguar pakenaqesine,kenaqesia mundet te aktivizohet vetiu ne menyre automatike
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2019, 19:21   #48
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,410
Thanks: 12,466
Thanked 7,663 Times in 4,489 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 03-06-2019, 19:31   #49
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,726
Thanks: 83
Thanked 94 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Jeta eshte si ne ring , merr shume goditje deri sa rrezohesh pastaj ngrihesh perseri e keshtu vazhdon disa raunde.. Duhet te presesh goditjet nga gjitha anet ..

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Noellag : 03-06-2019 nė 19:37
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 04-06-2019, 06:20   #50
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Jo shume por nje e vetme mjafton,sasia e fuqishme e ngacmimit dhe pafuqia per tu liruar prej saje ne fazat e hershme te zhvillimit uni i dobet dhe fiziku i paformuar:traume.jete e turbullt.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 05:43   #51
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Eshte udha qe duhet zgjidhur mes frenimit qe s'na shpie ku duhet
dhe lirise pafre te botes kafsheve.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2019, 06:00   #52
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Eshte aftesia per pune e kenaqesi,brenda dhojit e jashte seksit.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 06:32   #53
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 310
Thanks: 13
Thanked 74 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Aftesia per te komanduar brenda vehtes proceset psikike e fizike e per tu shfaqur ne boten e jashtme te pranushem,ku shoqeria njerzore me marveshje ka vendosur ti quaj normale.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 08:41   #54
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,239
Thanks: 6,156
Thanked 2,611 Times in 1,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

.........

- Sipas mendimit tim, jeta eshte; dashuri, durim dhe pune!

__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 09:03   #55
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,516
Thanks: 5,138
Thanked 11,024 Times in 3,875 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

S’kam ēa shtoj me shume .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 21:26   #56
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 391
Thanks: 65
Thanked 57 Times in 47 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Mision.............
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2019, 21:31   #57
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,873
Thanks: 2,794
Thanked 2,258 Times in 1,506 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Vrapim me pengesa nga materniteti ne varreza.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2019, 06:40   #58
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,793
Thanks: 4,022
Thanked 4,382 Times in 1,650 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2019, 14:10   #59
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,239
Thanks: 6,156
Thanked 2,611 Times in 1,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

........

- E hidhur pėr ata/o qe e marrin seriozisht, e ėmbėl pėr ata/o qė aktrojnė!


__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2019, 15:22   #60
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,943
Thanks: 617
Thanked 2,363 Times in 903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'ėshtė JETA!

Jeta eshte nje grumbull dhe mbi toke derisa shiu i fundit ta baltosi
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur