Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-06-2019, 23:15   #961
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,883
Thanks: 23
Thanked 2,236 Times in 1,405 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Edhe te qato tfotos sjam tu hy

Qajo e mesit asht burre !


Fiks kur i kalova afer ja boni kty gocccaaaaaa do kalojmė knej motraaaaaaa zerin si burre.

Po fle gjumė
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 00:35   #962
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,652
Thanks: 570
Thanked 849 Times in 633 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

po degjoj chopin nocturne op.9-72
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 01:13   #963
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,763
Thanks: 15,713
Thanked 19,807 Times in 7,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 487
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po beni ne kete moment?!

po shikoj “My 600 lb life”...love watching this
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 07:00   #964
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,584
Thanks: 4,335
Thanked 5,073 Times in 2,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Coffe by the pool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 07:03   #965
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,584
Thanks: 4,335
Thanked 5,073 Times in 2,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
You’re more of a champagne chick, goce! Scrap the Prosecco and swap. Enjoy!

Sa per temen: sa mbarova ca pune shtepie, gati per gjume tani.

Ps. Bad - Te shkuara
Ha ha .. miremengjes Elushe , You made me smile : )

Te prsh & Have a good day ahead 🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 07:08   #966
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,482
Thanks: 5,111
Thanked 10,984 Times in 3,862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Pune pune Nate e dite.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 13:20   #967
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,482
Thanks: 5,111
Thanked 10,984 Times in 3,862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Sa erdha ne shpi . Do filloj Te gatuaj kam miq sonte !
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 15:05   #968
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,289
Thanks: 9,811
Thanked 8,580 Times in 5,448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 452
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po numuroj llocat.......the tufen po e lidhi me llastik.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 15:09   #969
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,823
Thanks: 583
Thanked 2,280 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po rri me gocen time
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 15:11   #970
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Do ha drekėn me vonesė
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 15:45   #971
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,763
Thanks: 15,713
Thanked 19,807 Times in 7,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 487
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po beni ne kete moment?!

po mundohem te ve djalin ne gjume qe te ha dicka...po e degjoj stomakun duke ber zhurme
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 15:56   #972
Jolene
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,575
Thanks: 5,881
Thanked 7,215 Times in 3,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Mu derll expressi kur lexova Merin
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:04   #973
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,687
Thanks: 93
Thanked 3,996 Times in 2,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 295
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po degjoj muzike, po pi nje tas me kafe dhe po bej gati valixhen. Pa harruar forumin qe na eshte bere si kishe per t’u rrefyer.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 16:05   #974
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,995
Thanks: 5,167
Thanked 10,624 Times in 3,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po clodhem pas mengjesit te rrembyeshem . Ketu bie shi. Eshte dite per clodhje me shume sesa pune
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:07   #975
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,995
Thanks: 5,167
Thanked 10,624 Times in 3,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po numuroj llocat.......the tufen po e lidhi me llastik.
Pse mburresh qe ke llastiqe
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:10   #976
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,289
Thanks: 9,811
Thanked 8,580 Times in 5,448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 452
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pse mburresh qe ke llastiqe
puooooo.....me pelcen te jem i sakėt me llastiqet.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:11   #977
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,060
Thanks: 4,045
Thanked 3,229 Times in 1,545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

sa pashe rezultatet e gjakut qe bera sot per veten se sikur nuk ndihesha mire , sikur me shtrengonte gjithe kohes dicka ne gryke dhe ngaqe tek une ne shtepi kane te gjithe probleme me tiroide, , thashe e hengra edhe une , por shyqyr zotit qenkam top dhe rezultatet te gjitha dolen top fare
Marya nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2019, 16:12   #978
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,289
Thanks: 9,811
Thanked 8,580 Times in 5,448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 452
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Shyqyr qe jeni mire e shendetin te kesh Marya.....te tjerat edhe behen.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:17   #979
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,060
Thanks: 4,045
Thanked 3,229 Times in 1,545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Shyqyr qe jeni mire e shendetin te kesh Marya.....te tjerat edhe behen.
faleminderit , eh c'te ben meraku
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2019, 16:43   #980
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,554
Thanks: 1,350
Thanked 7,634 Times in 3,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Ne pune, sa hengra lunch. Po nje kohe e poshter. Bie shi. E kur bie shi filloj enderroj/daydream. Po numeroj ditet, e mbaj veten me te mira, he dhe pak do jesh duke bere plazh ne nje nga plazhet ma t’bukur n’bote. Po do bej dhe pak sex, se na myten punet e obligimet e yada yada...
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur