Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-03-2019, 09:40   #1
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 784
Thanks: 22
Thanked 247 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Ndihme per 4 vajza jetime.

Te ndihmoje kush mundet!

https://m.facebook.com/story.php?sto...48834428516380
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Smokkie pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 09:58   #2
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Smokkie Shiko postimin
Shkruesi mbas disa ditesh mbush ...20vjet pune tek firma aktuale dhe do marri ca euro shtese.Dhe NATYRISHT s`me dhimen disa prej tyre.
AproPO....nuk i VREJ dot kta SKARLATINAT apo PLEHRAT si...

Zoti ja lehtesoft dhimbjen.
Zoti ju dhasht fuqi.
Zoti ju ndihmoft ketyre jetimave....

PS....SHKERDHATA...o ndihmoni o mbylleni HALEN.

QELBANIKE HIPOKRITE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 10:02   #3
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,082
Thanks: 24
Thanked 1,899 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Beno qenke cu keq kush firme mer lla ta morim vesh?!
Ti hym me hu !
Nejse Beno te isha si ti e shifsha nje here ose e shikojsha nga larg situaten qysh tek!!!!!

Kta Fundjava Ndryshe Beno ka bere shume bamirsi hidhi nje sy anej nga Fb.

Ene une me Benin jam Posht qelbsinat.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 29B23473-0394-4DEE-8BB8-894A1250F08F.jpg (26.0 KiloByte, 61 shikimet)
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 10:07   #4
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Beno qenke cu keq kush firme mer lla ta morim vesh?!
Ti hym me hu !
Nejse Beno te isha si ti e shifsha nje here ose e shikojsha nga larg situaten qysh tek!!!!!

Kta Fundjava Ndryshe Beno ka bere shume bamirsi hidhi nje sy anej nga Fb.

Ene une me Benin jam Posht qelbsinat.
Beni nuk eshte mom Tereza apo predigon ne qishe.Por ka dhe perjashtime apo FATKEQESI te ksaj natyre(mos ti ndodhi askujt).
Pastaj ViKINGO llapin....do bashkojna trojet.Dhe kush???Te VDEKURIT apo shteti i te SHKERDHAPATARYERVE me....??????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 17:14   #5
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,611
Thanks: 141
Thanked 878 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Nėse keni mundėsi,tė gjithė bashkė me pak mund ti ndryshojmė jetėn fėmijėve.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lenci pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 18:06   #6
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,835
Thanks: 189
Thanked 277 Times in 211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Edhe nje nene teper e varfer qe ju dogje shtepia ne kombinat nga grabitesit ( gjysem shtepi se shtepi nuk ishte) dhe eshte e dicorcuar me nje rroge qesharake, me nje femije 9 vjec qe as ne shkolle nuk shkon me

Ja lajmi, tja cojme Fundjaves Ndryshe

https://balkanweb.com/grabitet-e-dig...iell-te-hapur/
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2019, 23:11   #7
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,827
Thanks: 349
Thanked 1,035 Times in 296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme per 4 vajza jetime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Smokkie Shiko postimin
aman sa keq me bejne keto lajme mua...!!!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur