Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-06-2019, 03:54   #781
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,203
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mbreti i tha lolos se pallatit te tij.Dua te besh nje veprim skandalozi,justifikimi i te cilit te jete akoma me skandaloz.Mendohu mire dhe vepro.U mendua disa dite loloja.Pa nje dite mbretin duke shetitur edhe i shkon e pickon fort ne prapanice.
-C'ben keshtu more idiot!
-Me fal madheri,kujtova se ishte mbreteresha!
:ai ngjan si ajo ose ajo si ai lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:35   #782
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,537
Thanks: 13,719
Thanked 12,005 Times in 7,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
:ai ngjan si ajo ose ajo si ai lol
Veprim skandaloz me njė justifikim akoma mė skandaloz o bjondinkė.

1-Cili ishte veprimi skandaloz?
2-Sa skandaloz tu duk justifikimi?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:40   #783
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,203
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Ate e kuptova un po mendoj qe ka dicka me te thell ..lol

Thuaje nje ti po te duash
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:47   #784
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,178
Thanks: 0
Thanked 251 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Thuaje cfare kuptove?
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:50   #785
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,537
Thanks: 13,719
Thanked 12,005 Times in 7,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ate e kuptova un po mendoj qe ka dicka me te thell ..lol

Thuaje nje ti po te duash
Ishte njėri dhe i dilte gjithmonė para njė nuseje tė bukur dhe tė re qė ēonte djalin nė kopėsht dhe puthte djalin dhe i thoshte:

Dita e parė.

-E di pse e puth?
-Jo
-E puth se ka dal qė aty.
Dita e dytė e njėjta gjė, dita e tretė, e katėrt, e pestė po ashtu.
Dhe nuk duroi dot mė kjo dhe i thotė tė shoqit kėshtu kėshtu ma bėn njė maniak ēdo ditė.
Mirė i thot ky se e rregulloj unė.
Dhe tė nesėrmen shkon si ēdo ditė kjo gruaja tė ēojė djalin nė kopėsht, burri rrinte pak nė distancė.
Del ky miku si pėrditė, puth djalin dhe i thotė:

-E di pse e puth?
-Ik ore qėrohu ja kthen kjo
-E puth se ka dalė nga ai vėnd aty.
Ndėrkohė afrohet burri dhe i thotė:
-Po ti pse puth atė qė ka 10 vjet qė ka dalė, puth kėtė timin, sot nė mėngjes ka dal qė aty.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 15:54   #786
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,203
Thanks: 12,227
Thanked 7,554 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Kjo ishte e leht per tu kuptuar lol
Sia e ke ti rradhen tani
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 13:27   #787
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,750
Thanks: 49
Thanked 76 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nje fshatar qe ka vetem dy dema te vjeter, te pazote seksualisht, shtrengohet te bleje nje tjeter , me te ri e me te fuqishem.
Nje nga demat e vjeter fillon te levize dhe te shfryje padurim.
-C'djallin ke? Mos po rinohesh edhe ti? - e pyet demi tjeter plak.
-Jo jo ! Por sdo desha qe ai rioshi te me ngatrroje me noi lope...
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur