Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: He pra? Sa vjet?
10-14 1 4.76%
15-19 8 38.10%
20-24 5 23.81%
25-30 3 14.29%
Tjetėr 4 19.05%
Votues: 21. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-12-2015, 19:45   #61
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
Jo po 55
55 i bej per 15 vite te tjera

Rexh 55 - 40 = 15
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 19:47   #62
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,460
Thanks: 8,382
Thanked 6,450 Times in 2,722 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Liar, asnje nuk i ka kaluar 25 vjet, as ata te ambasadave dhe vaporeve qe ikin nga Durresi.
bon vaki ja ka mbath para 90-es, naten kloneve me tela, vesh si katunaret e zones ose me gomardare ZIS-i nga ligjeni i Pogradecit,
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 22:37   #63
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,068
Thanks: 15,621
Thanked 9,258 Times in 6,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
patjeter por te lutem drejtomu me "ti".
Faleminderit do te shkruaj neser.Keshtu me thote dhe njera ne pune,por une automatikisht i flas me juve(derisa e kam merzitur ne kuptimin e mire).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 22:39   #64
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,702 Times in 3,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

19 years. Nuk shkoj shpesh, njehere n'shen llesh. Gjate 19 vjetesh gjithsej kam qene 3 here. Hera e fundit ishte vjet ne vere - summer 14. I had a blast!
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 22:41   #65
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,519
Thanks: 17,436
Thanked 22,268 Times in 8,642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
55 i bej per 15 vite te tjera

Rexh 55 - 40 = 15
Dhersto po i ben ti 40 un i bej 50
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 22:56   #66
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Matilda
Pak, shume pak... Me duket e veshtire, por kur mendoj kushtet andej ( deri diku une isha mire) dhe bej krahasimet , me vjen keq por ai vend nuk behet
Mos thuaj tė vėrtetėn, se do tė etiketojnė si pesimiste.


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ALSh
Po qenkan mbledhe gjithe emigrantete ne forum, ka ndonje antare qa ka mbetur akoma ne AL?
Ka edhe nga Shqipėria, por janė nė pritje pėr t'u larguar edhe ata.


Pėr temėn, unė gjithsej kam nja 15 vjet, por jo rresht, me shkėputje.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2015, 04:29   #67
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,066
Thanks: 1,854
Thanked 2,032 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
Dhersto po i ben ti 40 un i bej 50
Tani po genjen
Per grua te dija, por jo genjeshtare
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-12-2015, 17:39   #68
Ksanthi
Super Anėtar
 
Avatari i Ksanthi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 177
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Ksanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

16 vjet..................
Ksanthi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 23:17   #69
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

27 vjet.
itali, angli, itali perseri, gjermani, itali perseri, u.s.a
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur