Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-02-2009, 10:52   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,853
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Shqiptarėt nė Amerikė

Ne kete sofer mund te bshkebisedojne te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Amerike !!!
__________________

Mandi ėshtė nė linjė  
i vjetėr 27-02-2009, 02:26   #2
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 118
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Shqiptaret ne New York

flm kunoto ce me ne fund e hape nji vend ce mundem mu marr vesh

hello allzzz here i can offer you a slice of pizza & red_bull
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-03-2009, 23:11   #3
Spring
Anėtar
 
Avatari i Spring
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Posts: 52
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Spring ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Shqiptaret ne New York

Bore e madhe ne NY sot mezi pastrova makinen...
Spring nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-03-2009, 23:17   #4
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 118
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Shqiptaret ne New York

lol Goddess i fell on my ass
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-03-2009, 21:08   #5
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Shqiptaret ne New York

ka ren bore ne nyc sa keq hahahahahaha sa mire goddess e ke pastruar te jane bere duart ufaaaaaaaaaaaahahahaha kis kis po he mo su merzit se dhe pak doli pranvera goce
Mikela nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-03-2009, 23:22   #6
borana
Anėtar
 
Avatari i borana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 81
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
borana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Shqiptaret ne New York

gajs......hau ar ju e shykqyr qe ju mbush mendja ta hapnin nje teme per ameriqezat
borana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-03-2009, 15:19   #7
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 647
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne New York

ėa tersi gjitha gocat e forumit jetokan ne fund te botes eh amerik na le pa goca traft nai avion tjeter ishalla
r00t nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-05-2010, 18:18   #8
ChocolatE_DiamonD
*BitterSweet*
 
Avatari i ChocolatE_DiamonD
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Where you cant tell me what to do
Posts: 466
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
ChocolatE_DiamonD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne New York

Ne qe sjemi ne NY ..u pa puna do shkojme me pushime andej edhe po shkruajme ne kte teme
__________________
~Don't like my attitude?
Call 1-800-WHO-CARES~
ChocolatE_DiamonD nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-03-2011, 02:49   #9
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,045 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerike

Just thought to stop by and say hello. Have an awesome rest of the week!

__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-10-2015, 22:28   #10
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,033
Thanks: 329
Thanked 337 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Foto e njė shqiptari nė Ishullin Ellis, ku emigrantėt dokumentoheshin para se tė hynin nė SHBA. Fotoja ėshtė publikuar nė National Geographic nė 1907-ėn:http://www.washingtonpost.com/news/w...and/?tid=sm_fb
🖤 (1)
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-11-2015, 06:59   #11
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ka ndonje MendelejeAKTIvist al andej nga ju mo......
http://www.abc10.com/story/news/inve...1/04/75112994/
Faleminderit per shendetsine dhe mjedisin qe keni ose......ne me JU ndersa ATA neve,ose te pakten do ju lajmerojne heren tjeter...........mbase.
PS se nuk kuptoni juve: jeni vetem numra qe ju mungojne bizhamat me ngjyrat BARDH e ZI.Ne eu i kane provuar dhe do ja u japin perseri ne nje kohe te papercaktuar.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-04-2016, 06:43   #12
73ka
V.I.P
 
Avatari i 73ka
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 381
Thanks: 68
Thanked 118 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

73ka nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-05-2016, 02:27   #13
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Juve shqiptaret ne Kanada e njihni kete adrese...

200 – 13111 Vanier Place
Richmond, BC V6V 2J1
Canada

Ju falenderoj per pergjigjet qe do me jepni se kam parasysh nje artikull.
Dhe po fillova vete te investigatoj ja pres gjuhen klyshave te Sales.
Asnjanes nga ana ime.
Danke.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-05-2016, 15:57   #14
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

*Gadi gjysa postusve ne ket teme, jan bo per "rahmetNick"
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-05-2016, 08:50   #15
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Gjalle jeni more merikaner....eh po

U zgjova una
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-05-2016, 23:48   #16
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,892
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Kush ktu jeton nga perendimi i amerikes?!lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2016, 17:57   #17
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,110 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ne te Amerikes nuk po dim se ne cilen banje do te na lejohet te shkojme. Si po shkon puna duhet me majte nji oturak me vete ne cante se do ngelemi ibret.
Mano nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-05-2016, 15:32   #18
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Historia na ka mesuar qe cdo perandorie i vjen FUNDI....si puna Enverit....per shembull!
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-05-2016, 19:43   #19
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,110 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Per Shqiptaret e Amerikes 'this is coming to a town near you, brace yourselves!'

New York-u, ose bashkiaku i New York-ut ka nxjer nje ligj qe gjobit punedhenesit nese ata nuk i dretjohen transeskualeve me peremerin qe ata preferojne,(Ze, Hir, etj) deri ne $250,000 dollaro. Si po vjen puna ketu nuk do na ngeli rrugdalje tejter vetem te shkojme ne Koren e Veriut ose ne Rusi se edhe ne Shqiperi po prishet puna.

Official video from Fox News-NY

http://www.fox5ny.com/news/142860949-story

Mano nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-05-2016, 10:51   #20
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Halo....amerikanos
Kush do i fitoje zgjedhjet?
Ai bythziu ne Xhaponi kerkoi falje per viktimat?
Thankiamos
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur