Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-05-2016, 10:59   #21
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Halo....amerikanos
Kush do i fitoje zgjedhjet?
Trump.......
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-05-2016, 11:11   #22
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Trump.......
Ka ndonje aresye perse do fitoje?
Thjesht nje pyetje!
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-05-2016, 15:54   #23
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ka ndonje aresye perse do fitoje?
Thjesht nje pyetje!
Populli vendasit e bardh ne shumice e dojn, pamvarsisht se ne siparfaqe shumica hiqen sikur e urrejn. Plus we ne amerike hillary nuk eshte aq e preferuar.
Gjithe kto parashikuesit thojn per hillarin se do fitoje por me duket kjo eshte thjesht nje manovrim i zakonshem me kontrolllu publikun..
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-07-2016, 02:31   #24
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Ne te Amerikes nuk po dim se ne cilen banje do te na lejohet te shkojme. Si po shkon puna duhet me majte nji oturak me vete ne cante se do ngelemi ibret.
oh my goooood Mano mč ze kam qesh .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-07-2016, 02:35   #25
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Populli vendasit e bardh ne shumice e dojn, pamvarsisht se ne siparfaqe shumica hiqen sikur e urrejn. Plus we ne amerike hillary nuk eshte aq e preferuar.
Gjithe kto parashikuesit thojn per hillarin se do fitoje por me duket kjo eshte thjesht nje manovrim i zakonshem me kontrolllu publikun..
Ktu pelqejn Hillarin...mesa degjoj e kuptoj une mégjithse si mč Le Pen atje qe fiton raundin e pare pastaj te dytin bashkohen dy parti e rrezojne.
Xhina po aty ??
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-07-2016, 18:16   #26
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Si duken bathet gringos????
Do fitoje Trump pas filmit te pardjeshem,per miqte tane????
Ose qthone hulumtimet e fundit?
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-07-2016, 15:25   #27
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

@Zirconium,Mano dhe Kurt.
Cfare mendoni per C Cash???
Jane shpifje,lufte mediatike,hedhje balte mbi kundershtarin apo te verteta?
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2016, 18:52   #28
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Qkemi anej....
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-11-2016, 17:19   #29
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Shtetin me demokratik ne hene e kane bere SKLLAVET dhe jo ZHABET.
RIP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-01-2017, 07:21   #30
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Do shpijuna rusa thona qe te xhitha aeroplambajteset i keni per vi te ri anejna.....apo festa se bashkna!!!!
Dini gje mo apo ndonje false flage news.....jeni te zgjuar ju qerratenj....
Gezuar vitin e ri.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 18:03   #31
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Vallahi tja leme kohes...
Kaq.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 20:49   #32
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ju diaspora caubojse e trojeve te namuna...
https://www.documentcloud.org/docume...legations.html
Jepni aresyetimet e juaja,pastaj ja u shkruaj veda si banen artikujt.
PS: mundesite jane DY=e vertete ose genjeshter.
Tung dhe naten e majre.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 20:56   #33
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ju thash se trump do fitoje apo jo?
Tani e tutje vetem nje zot e din cfar do ndodhi. Kemi nje president puro kalama grindavec kastravec nga mentaliteti,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 21:00   #34
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ju thash se trump do fitoje apo jo?
Tani e tutje vetem nje zot e din cfar do ndodhi. Kemi nje president puro kalama grindavec kastravec nga mentaliteti,lol
Nuk keni ngelur juve te llogjikoni Trump...
PS: sme ze gjumi....prandaj.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 21:03   #35
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,947
Thanks: 6,849
Thanked 1,954 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk keni ngelur juve te llogjikoni Trump...
PS: sme ze gjumi....prandaj.
Ne eduko icik mbi trumpin te lutem. Na intrigo me ket mister gjenial.
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 21:10   #36
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ne eduko icik mbi trumpin te lutem. Na intrigo me ket mister gjenial.
Trump ashte ai qe ti NESER do e falenderosh.
Si paraardhesit e tij.Shko ne Casino dhe futi bilardo...n.q-se ka!
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 21:11   #37
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,715
Thanks: 15,476
Thanked 9,374 Times in 5,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Pas tre muajsh do ta heqin si *incompetent*...dhe do vije ne power the real deal....pastaj keni per ta pare ...ca eshte zgjidh ur ...knowingly or unknowingly
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2017, 21:12   #38
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ne eduko icik mbi trumpin te lutem. Na intrigo me ket mister gjenial.
Qe ti bi une shkurt: ai hulumtimi per Trump eshte i vertete apo genjeshter????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-01-2017, 22:50   #39
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Per cka banet fjale??????
https://labor.ny.gov/app/warn/details.asp?id=5801
Na sqaroni vetem njehere bre <patriota>.
PS: e di o puna ju caubojsat me flamuej....me vrap vendosni fotografi dhe statuja te Trump....se na keni ca mener jush organizmin nga me kryesoret.
Tung tash.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-01-2017, 23:45   #40
73ka
V.I.P
 
Avatari i 73ka
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 381
Thanks: 68
Thanked 118 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Per cka banet fjale??????
https://labor.ny.gov/app/warn/details.asp?id=5801
Na sqaroni vetem njehere bre <patriota>.
PS: e di o puna ju caubojsat me flamuej....me vrap vendosni fotografi dhe statuja te Trump....se na keni ca mener jush organizmin nga me kryesoret.
Tung tash.


Pse nuk pyt Veronika Shirokan aty e ke si kontakte!
73ka nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur