Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: He pra? Sa vjet?
10-14 1 4.76%
15-19 8 38.10%
20-24 5 23.81%
25-30 3 14.29%
Tjetėr 4 19.05%
Votues: 21. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-12-2015, 03:05   #1
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Dhe ca moshe ishit kur iket?
Ndo nje nga ju qe ka lindur jasht shtetit?
Hera e fundit qe ishit ne Shqipri?


ps. U mundova te ndryshoj sontazhin. Duhet te jet:
5 ose me pak
10-14
15-19
20-24
25-30

Tjeter
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 03:21   #2
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,005
Thanks: 1,840
Thanked 2,019 Times in 1,523 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjet keni qe jeni larguar nga Shqipria?

0.tjeter


.....
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 04:47   #3
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjet keni qe jeni larguar nga Shqiperia?

Un votova gabim. Dikush te ma heqi voten qe te votoj Korrekt.

Ca moshe ika: kam ikur bebushe
Hera e fundit qe isha: Po afroj disa dekada pa shkelur kemb. Te them te drejten nicku fierakja nuk me perfaqeson sepse nuk e kam iden si jan Fieraket e moshes time.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 04:50   #4
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,192
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjet keni qe jeni larguar nga Shqiperia?

Po te titullohej : Sa vjeē keni qe jeni larguar nga vendlindja, do tingellonte me gjere ?
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 05:02   #5
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjet keni qe jeni larguar nga Shqiperia?

Citim:
Po te titullohej : Sa vjeē keni qe jeni larguar nga vendlindja, do tingellonte me gjere ?
Oqeani, do ishte nje fjali me gabim gramatike.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 05:11   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjet keni qe jeni larguar nga Shqiperia?

Pika e peste.
Pyetja me e drejte do ishte.
A doni te ktheheni ne troje?
Pergjigja IME: nuk kam deshire ta hap varrin me DUART e MIJA ose nuk dua te vdes para kohe.
Sakte?????????????????????
PO dhe perse si sqarim: ndryshe nuk do deshiron te iknin shqiptaret nga nje komb VARREZE.
Protesta?
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 05:27   #7
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 326 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vjeē/e ke qėnė kur u largove nga Shqiperia?

As nuk i mbaj mend me vitet..
Iness nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 07:20   #8
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,366
Thanks: 4,816
Thanked 4,844 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 223
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

15 fiks....adoleshente isha...
Shkoj cdo vit...hera fundit ishte ne maj
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 08:40   #9
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,473
Thanks: 10,044
Thanked 9,276 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

u bene plot 25 vjet qe jetoj jashte Shqiperise. u plakem tashti kur te dal ne pension ketu do jetoj andej nga Greqia them. ose ku i dihet edhe ne ndonje vend bregdetar te vendit tim.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:01   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,005
Thanks: 13,035
Thanked 7,181 Times in 4,549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Rreth 17 vite

Dhe per cfare me mer malli me shume ?
Per detin
Dhe kush ne Mungon me shume ?
Gjyshja

Per te tjerat I survive

Dhe a mendoj te kthehem atje ?
Kam deshire vetem vitet e fundit te jetes time ti bej andej dhe te vdes ne shqiperi
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:02   #11
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Po te kujtoj cik vitet e rinise Bora me kte kenge (fundi 90s me duket)
Kur e kendoja un me shoqet kte se dinim fare sa inappropriate ishte.

Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:05   #12
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,473
Thanks: 10,044
Thanked 9,276 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

ne do kemi kaluar te njejtat vite atje fierake. dhe kemi afersisht te njejten moshe ne mos gaboj..

mua ath me pelqente Valandis.triandafilos etj
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:06   #13
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,473
Thanks: 10,044
Thanked 9,276 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

vdisja per kete
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:07   #14
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 326 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Nje fytyre ka akoma Despina

Kame kohe qe nuk kame shkuar ne Al e as kame nderment
Iness nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:15   #15
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,527
Thanks: 6,919
Thanked 8,170 Times in 5,220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Iness Shiko postimin
Nje fytyre ka akoma Despina

Kame kohe qe nuk kame shkuar ne Al e as kame nderment
ju qe u rritet rrugeve te botes nuk ju intereson Shqiperia.

do plakeni dhe do ta kerkoni Vloren admiral .
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:17   #16
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ah po kjo shume shume e bukur.
Nuk ka kenge greke te viteve 90 fillimi 2000 qe mos ti di permendesh te gjitha fjalet. Un vajta atje 5 dhe ika 15.

Me siguri po te pelqen ajo kenge te pelqejn dhe kto:
ahhh po kjo??
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:21   #17
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 326 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ju qe u rritet rrugeve te botes nuk ju intereson Shqiperia.

do plakeni dhe do ta kerkoni Vloren admiral .
Po edhe Shqiperise i interesojme shume ne te tjeret qe jemi jashte saj !
Kur nuk ke me asnje te aferm me atje (dhe ku gjithe njerzit e tu i ke prane) deshira dhe malli nuk ekzistojne qe te te bejne te shkosh

Po c'pune kame une me Vloren lol ?
Iness nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:24   #18
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,473
Thanks: 10,044
Thanked 9,276 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

lere ca me bere me Themin.. me bere te qaj fierake
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:28   #19
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 4,620
Thanks: 9
Thanked 326 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Mjaft me keto kenget se po na kujtoni vitet
P.s Mos harroni Kourkoulis lol
Iness nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:28   #20
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,665
Thanks: 2,759
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Ahh Borushe eshte i madh Adamantidi. Ti me ben te me mungoj greqia se ma kujton dhe e shikoj sa te mungon.
Kam 3-4 vjet (qekur jam martuar) qe nuk e kam ndjer ate munges (qe ti duket se ndjen akoma) qe kisha ne fillim kur ika.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur