Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: He pra? Sa vjet?
10-14 1 4.76%
15-19 8 38.10%
20-24 5 23.81%
25-30 3 14.29%
Tjetėr 4 19.05%
Votues: 21. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-12-2015, 09:29   #21
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Iness Shiko postimin
Mjaft me keto kenget se po na kujtoni vitet
P.s Mos harroni Kourkoulis lol
obobo ca bere?
Hajd te na ngrihet cik qejfi tepakten se ngelem me kenget romantike

ps. kte kenge e kan kercyer valle taljon e merikan e shqiptar ne dasmen time. E lozem nja 3 here Kuptimi eshte cik i trishtushem por shumica nuk i kuptonin fjalet.

Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:32   #22
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,531
Thanks: 10,073
Thanked 9,313 Times in 4,600 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

po Tolis fierake lere se shpirti copa me behet...mendoj se kemi kaluar vitet me te bukura te jetes tone atje. ishin vitet e pafajsise..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:35   #23
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

ehuuu Tolis bote tjeret. Nuk krahasohet. Po Remos??

Vite te bukura Bora. Greket jan shume romantik si popull. Kendonim kenge te renda dashurie me shoqerin kur ishim 13-14 vjece. Nuk e kishim iden ca ishte dashuria
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 09:41   #24
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,531
Thanks: 10,073
Thanked 9,313 Times in 4,600 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
ehuuu Tolis bote tjeret. Nuk krahasohet. Po Remos??

Vite te bukura Bora. Greket jan shume romantik si popull. Kendonim kenge te renda dashurie me shoqerin kur ishim 13-14 vjece. Nuk e kishim iden ca ishte dashuria

e vertete. mua me dukej se vdekja nuk ekzistonte.


ne, me ane te kengeve imagjinonim boten, fantazonim gjithcka vetem nga nje tekst.


__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 10:13   #25
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,546
Thanks: 6,923
Thanked 8,181 Times in 5,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

shume shpejt greqizoheni ju shqipet .

drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 11:03   #26
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,460
Thanks: 8,382
Thanked 6,450 Times in 2,722 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

se mbaj mend me.... shpesh here them me shaka qe kam qene me pantallona te shkurtra asokohe.... ne Prillin e ardhshem bej 25 vjet plot
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 11:23   #27
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,067
Thanks: 15,621
Thanked 9,258 Times in 6,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Rreth 17 vite

Dhe per cfare me mer malli me shume ?
Per detin
Dhe kush ne Mungon me shume ?
Gjyshja

Per te tjerat I survive

Dhe a mendoj te kthehem atje ?
Kam deshire vetem vitet e fundit te jetes time ti bej andej dhe te vdes ne shqiperi
Nuk kam deshire ASPAK por tani pashe kutine postare timen.
Qerradhenesi shkruan: nga 1 Janari do paguani 10 euro me shume per banesen.
Shpresoj te marre nje pension(po pati kur te dal) te mjaftueshem.
Alternative mund te jete dhe Greqia....ndryshe ne troje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 11:31   #28
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,095
Thanks: 13,132
Thanked 7,251 Times in 4,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk kam deshire ASPAK por tani pashe kutine postare timen.
Qerradhenesi shkruan: nga 1 Janari do paguani 10 euro me shume per banesen.
Shpresoj te marre nje pension(po pati kur te dal) te mjaftueshem.
Alternative mund te jete dhe Greqia....ndryshe ne troje.
He mos u qaj, nga 1 Janari qeraja ime rritet €100
Shpresoj te jemi mire der athere kur te vije pencioni
Pastaj ne troje.... Greqine nuk e kisha kurre alternative dhe as nuk do ta kem ( shpresoj kur te arrij 70 nese do arrij kuptohet, mos te jem budallepsur sa te ndryshoj mendje)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 11:36   #29
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,631
Thanks: 10,990
Thanked 5,966 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
obobo ca bere?
Hajd te na ngrihet cik qejfi tepakten se ngelem me kenget romantike

ps. kte kenge e kan kercyer valle taljon e merikan e shqiptar ne dasmen time. E lozem nja 3 here Kuptimi eshte cik i trishtushem por shumica nuk i kuptonin fjalet.

https://www.youtube.com/watch?v=xx6BVfe-Xdo
ooooo po melodia e kėsaj kėnge qenka melodi e huazuar pėr njė kėnge shqipe qė pėr momentin nuk po mė kujtohet titulli!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 11:44   #30
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,067
Thanks: 15,621
Thanked 9,258 Times in 6,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
He mos u qaj, nga 1 Janari qeraja ime rritet €100
Shpresoj te jemi mire der athere kur te vije pencioni
Pastaj ne troje.... Greqine nuk e kisha kurre alternative dhe as nuk do ta kem ( shpresoj kur te arrij 70 nese do arrij kuptohet, mos te jem budallepsur sa te ndryshoj mendje)
E mbylla.....100 euro????
Okay nuk kam perse qahem,por shkruajta greqia sepse jane ne krize.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 12:56   #31
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

pas ca muajsh behen plot 20 vjet.. hera e fundit qe kam vajtur ne shqiperi ishte gushti 2015..
kur kalon ca kohe pa vajtur filloj e ndiej mungesen (jo vetem per familjen) , por kur jam atje jane shume te pakta gjerat qe me pelqejne dhe numeroj ditet e kthimit.. stresohem shume e me jep trishtim e zemerim te jashtzakonshem ai vend..
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:05   #32
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
ehuuu Tolis bote tjeret. Nuk krahasohet. Po Remos??

Vite te bukura Bora. Greket jan shume romantik si popull. Kendonim kenge te renda dashurie me shoqerin kur ishim 13-14 vjece. Nuk e kishim iden ca ishte dashuria


__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:07   #33
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,519
Thanks: 17,436
Thanked 22,266 Times in 8,642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Erdha ne amerik ne Maj 29, 1998.... So per disa muaj do bej 18 vjet :x bohh...
Tani lexova pyetjet e tjera lol
Ok kam qen 12 vjece e gjysem ... Kisha 4 vjet ne shqiperi qe kisha arrdhur nga greqia, meqe ne moshem 5 apo 6 shkova ne greqi dhe u ktheva prap ne shqiperi ne moshen 8-9
Hera e fundit ne shqiperi ishte ne 2007
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:12   #34
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
Erdha ne amerik ne Maj 29, 1998.... So per disa muaj do bej 18 vjet :x bohh...
Ne Greqi bera 6 e 1/2 vjet, ndersa ne Kanada sapo mbusha 18 vjet muajin e kaluar. Pra almost 25 vjet e ikur nga Shqiperia.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:16   #35
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,519
Thanks: 17,436
Thanked 22,266 Times in 8,642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Ne Greqi bera 6 e 1/2 vjet, ndersa ne Kanada sapo mbusha 18 vjet muajin e kaluar. Pra almost 25 vjet e ikur nga Shqiperia.
wow hello, shkon shpesh ne shqiperi?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:17   #36
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 116 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

jam larguar ne vitin 1993.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:23   #37
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,218
Thanks: 350
Thanked 2,579 Times in 1,488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

jam larguar nga shqiperia ne maj te '99, kur isha 11 vjece. u bene 16 vjet tashme.

heren e fundit isha para dy vjetesh... nuk shkoj dhe aq shpesh, por per aq pak sa qendroj atje ndihem mire, sepse nxjerr nostalgjine me qytetin ku kam kaluar femijerine dhe shtepine atje.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:25   #38
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
wow hello, shkon shpesh ne shqiperi?
Heren e parafundit kisha 13 vjet pa shkuar (2000-2013); dhe bera edhe dy vjet te tjera te shkoja ne kete shtator 2015 perseri. Shkoj vetem per varrezat atje, se s'kam njeri nga familja ime. Vetem dy niper kane mbetur atje.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:45   #39
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,067
Thanks: 15,621
Thanked 9,258 Times in 6,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
jam larguar nga shqiperia ne maj te '99, kur isha 11 vjece. u bene 16 vjet tashme.

heren e fundit isha para dy vjetesh... nuk shkoj dhe aq shpesh, por per aq pak sa qendroj atje ndihem mire, sepse nxjerr nostalgjine me qytetin ku kam kaluar femijerine dhe shtepine atje.
Jeni BRILIANTE JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2015, 13:54   #40
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,879
Thanks: 1,588
Thanked 1,453 Times in 691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

U bene 6 vjet. Akoma jam me mendjen qe do kthehem, mbase edhe une si ju kur te bej 20 vjet, do me japi neveri ai vend. Per momentin kam vetem mall, akoma sjam e vendosur 100% qe do rri ketu.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur