Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: He pra? Sa vjet?
10-14 1 4.76%
15-19 8 38.10%
20-24 5 23.81%
25-30 3 14.29%
Tjetėr 4 19.05%
Votues: 21. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-12-2015, 15:19   #41
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,205
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Jeni BRILIANTE JUVE.
po ti Systema, sa vjet ke qe je larguar?
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2015, 23:07   #42
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,886
Thanks: 14,644
Thanked 8,672 Times in 5,822 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
po ti Systema, sa vjet ke qe je larguar?
Do ta shkruaj ne privat(natyrisht n.q-se me jepni leje) se dua te tju pyes edhe per dicka.
Gjume te embel dhe naten e mire juve te tjereve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2015, 23:42   #43
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,099
Thanks: 551
Thanked 3,117 Times in 585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

18 vite ne shkurt. Heren e fundit kam qen para 2 vjetesh e ca .
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 00:17   #44
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,768
Thanks: 2,239
Thanked 2,377 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Nje dekade po njehere.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 00:49   #45
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,317
Thanks: 8,077
Thanked 6,105 Times in 2,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Mbetem une dhe HELLO KITTY me nga 25 vjet me duket apo ka edhe te tjere?
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 08:43   #46
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,338
Thanks: 2,342
Thanked 2,300 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

23 un. Ja dhe 2 vjet dhe mbush 1/4 shekulli si ju dy.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 09:04   #47
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,079
Thanks: 6,622
Thanked 7,830 Times in 5,003 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Mbetem une dhe HELLO KITTY me nga 25 vjet me duket apo ka edhe te tjere?
une e kam kalu 25-sen bashke me Linden
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 10:54   #48
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,205
Thanks: 341
Thanked 2,567 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do ta shkruaj ne privat(natyrisht n.q-se me jepni leje) se dua te tju pyes edhe per dicka.
Gjume te embel dhe naten e mire juve te tjereve.
patjeter por te lutem drejtomu me "ti".
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 15:01   #49
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,944
Thanks: 1,517
Thanked 1,709 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

21 ne shkurt.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 15:18   #50
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,789
Thanks: 8,827
Thanked 2,734 Times in 1,408 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
u bene plot 25 vjet qe jetoj jashte Shqiperise. u plakem tashti kur te dal ne pension ketu do jetoj andej nga Greqia them. ose ku i dihet edhe ne ndonje vend bregdetar te vendit tim.
Paskemi pothuaj te njejta vite dhe deshira. Une pothuaj mbusha 25 vite dhe pleqerine dua ta kaloj ne Greqi dhe ne fshatrat e Pogradecit qe kane pamje nga liqeni. Ndersa varrin e dua ketu ne Kanada. E ka zgjedhur edhe vendin bile ku dua te pushoj perjetesisht.

*Jane varreza grand, me gjelberim te mahnitshem dhe me pamje si nje Parajse. Sa here qe dua te zgjidh ndonje problem shume te zorrshem, kaloj aty ne fillim dhe marr hov duke thene: Sot jam ketu dhe dua ta shijoj kete pjese jete, kurse aty dua te vij e kenaqur dhe te plotesuara te gjitha deshirat..dhe mbaroj me "Not today!" It works like magic!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 15:26   #51
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,789
Thanks: 8,827
Thanked 2,734 Times in 1,408 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une e kam kalu 25-sen bashke me Linden
Liar, asnje nuk i ka kaluar 25 vjet, as ata te ambasadave dhe vaporeve qe ikin nga Durresi.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 15:36   #52
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,079
Thanks: 6,622
Thanked 7,830 Times in 5,003 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hello kitty Shiko postimin
liar, asnje nuk i ka kaluar 25 vjet, as ata te ambasadave dhe vaporeve qe ikin nga durresi.

je dobet ne mathe
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 15:53   #53
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,399
Thanks: 13,777
Thanked 11,968 Times in 7,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Liar, asnje nuk i ka kaluar 25 vjet, as ata te ambasadave dhe vaporeve qe ikin nga Durresi.
Njė pjesė e madhe e ka kaluar, bėhet fjalė pėr Korrik 1990 me ambasadat.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 16:17   #54
Matilda
***:)***
 
Avatari i Matilda
 
Data e antarėsimit: Jun 2013
Posts: 847
Thanks: 25
Thanked 23 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Matilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėmMatilda i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Pak, shume pak... Me duket e veshtire, por kur mendoj kushtet andej ( deri diku une isha mire) dhe bej krahasimet , me vjen keq por ai vend nuk behet
__________________
Never drive faster than your guardian angel can fly!
Matilda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 16:46   #55
ALSh
V.I.P
 
Avatari i ALSh
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 308
Thanks: 5
Thanked 7 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
ALSh ka njė atmosferė spektakolareALSh ka njė atmosferė spektakolareALSh ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Po qenkan mbledhe gjithe emigrantete ne forum, ka ndonje antare qa ka mbetur akoma ne AL?
ALSh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 17:02   #56
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,063
Thanks: 4,048
Thanked 3,232 Times in 1,548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

1992
ikur per studime dhe qe atehere mbeta
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 18:38   #57
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,232
Thanks: 113
Thanked 236 Times in 124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Isha dhe u ktheva!
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 18:41   #58
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,964
Thanks: 1,707
Thanked 1,787 Times in 1,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

40 ...........
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 18:55   #59
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,763
Thanks: 15,715
Thanked 19,808 Times in 7,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 487
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
40 ...........
Jo po 55
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2015, 19:10   #60
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,995
Thanks: 5,168
Thanked 10,625 Times in 3,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa vite keni qė jeni larguar nga Shqipėria?

21..........
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur