Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-04-2016, 11:47   #21
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

xhori dhe 3d1 faleminderit per sugjerimet. po i shenoj te gjitha keto vende dhe njekohesisht kontrolloj edhe ne google per me shume info.

3d1, besoj se vetem nje vizite e shpejte ne akropoli na del e na mjafton. nuk duam te kalojme shume kohe neper qytete, sidomos kur behet fjale per periudhen e nxehte te veres.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 11:53   #22
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
Bledi dhe Beni, ju falemnderit.

mykonos ne fakt e kemi skartuar pikerisht sepse eshte vend i tej populluar nga ashtutequajturit vipa apo pseudovipa. nuk jemi fansa te tyre dhe as te luksit, por jemi te terhequr me shume nga natyra. buxhetin e kemi marre parasysh

Beni, 5 euro per koktej besoj se eshte normale, domethene ne linje me cmimet e pergjithshme. te pakten aq ben edhe ne lokalin poshte shtepise time e pothuajse kudo ne milano, 5 euro pije e thjeshte, 8-10 euro nese do besh edhe aperitiv me bufe'.

por ajo qe na intereson neve jane plazhet
Keta shqiptaret qe banojne atje, apo e kane shetitur e njohin me mire.
Per vete shkoja ne Astros,ndersa Athina nuk me pelqeu fare(me aq sa pashe).
Pastaj djali i xhajes fitonte minimalja ne fund jave 500 euro(te shtunen)....nejse ska rendesi.
Bofsh QEJF.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 11:58   #23
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Keta shqiptaret qe banojne atje, apo e kane shetitur e njohin me mire.
Per vete shkoja ne Astros,ndersa Athina nuk me pelqeu fare(me aq sa pashe).
Pastaj djali i xhajes fitonte minimalja ne fund jave 500 euro(te shtunen)....nejse ska rendesi.
Bofsh QEJF.
mua me kane mbetur ne mendje fjalet e profes se anglishtes ne gjimnaz per athinen, me vend te piset dhe rremuje se ai qytet nuk kam pare. te behet koka dhalle atje, na thoshte (ajo kishte shetitur shume ne gjithe boten). por nuk dua te nisem me paragjykime, te shohim...

faleminderit
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:05   #24
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,176
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Keta shqiptaret qe banojne atje, apo e kane shetitur e njohin me mire.
Per vete shkoja ne Astros,ndersa Athina nuk me pelqeu fare(me aq sa pashe).
Pastaj djali i xhajes fitonte minimalja ne fund jave 500 euro(te shtunen)....nejse ska rendesi.
Bofsh QEJF.
Ben!

Mikono e Rodos eshte nder me te shtrenjtet thojne se s'kam qene.
Eshte nje beach bar qe quhet ''Ammos,, ku me ka folur dikush qe punonte te financa per kontroll.
Shishja e shampanjes 24 mije euro.
Aktore,kengetare,biznesmen nga me te suksesshit mblidhen atje,e ma shume feja qe adhuron Giorgio Armani atje mblidhen .
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:05   #25
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 653 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
me miqte po organizojme te kalojme dy jave atje. na intereson me shume pjesa e ishujve sigurisht. une nuk kam qene asnjehere ne greqi, gjithashtu edhe miqte nuk e njohin aq mire. duke ditur qe ka disa anetare ketu qe jetojne apo kane jetuar ne greqi, vendosa te hap kete teme. do ju isha shume mirenjohese nese do me sugjeronit vendet me te bukura ku ia vlen per te kaluar. faleminderit
Broken_smile, qellimi eshte turistik apo pushime verore qe te sugjeroj dicka te hajrit?
ishujt i njoh mire se gati tek te gjithe stadiumet e ishujve kam qene tek orat elektronike qe kane, dikur kam punuar per kompanine Casio e cila kishte supportin teknik per ishujt.

me thuaj me pare cfare lloj natyre ka udhetimi te sugjeroj aq sa di une.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:06   #26
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,405
Thanks: 4,583
Thanked 3,574 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

si eshte gjendja ne greqi??
sa here qe shikojme ne lajme japin veten imazhe me refugjatet sirian etc qe kane vershuar ne litorale
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:08   #27
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Odeon, pushime verore per te larguar stresin. ende nuk e kemi vendosur nese do nisemi me makine nga italia, apo me tren deri ne bari ose ancona dhe atje te marrin tragetin. me pas mund te marrim nje makine me qera atje.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:15   #28
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Ben!

Mikono e Rodos eshte nder me te shtrenjtet thojne se s'kam qene.
Eshte nje beach bar qe quhet ''Ammos,, ku me ka folur dikush qe punonte te financa per kontroll.
Shishja e shampanjes 24 mije euro.
Aktore,kengetare,biznesmen nga me te suksesshit mblidhen atje,e ma shume feja qe adhuron Giorgio Armani atje mblidhen .
GENTO.
Cuni xhajes e shkruajta i rezevuar se fitonte me shume....PIKERISHT per cmimet(sidomos atyre veshderrave te anglise ja u fuste SADE).
Dhe sot banon ne Londer.
Por eshte tema e BROKEN_SMILE dhe te argetohet si tja doje ZEMRA.
Ka te tjere qe e njohin shume me mire,thjesht isha aty kalimtar.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:27   #29
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 653 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
Odeon, pushime verore per te larguar stresin. ende nuk e kemi vendosur nese do nisemi me makine nga italia, apo me tren deri ne bari ose ancona dhe atje te marrin tragetin. me pas mund te marrim nje makine me qera atje.
Do te sugjeroja nese beheni 4 persona, te merrnit nje makine SW por kjo do tu vleje vetem per pjesen e greqise dhe jo ishujt, per ishujt makina personale do ju ngreje koston e shpenzimeve.
ndersa per te pare objekte kulti apo historike neper greqi perjashtuar ishujt, do ju vlente vertet makina juaj personale sepse kosto ndahet ne 4 pjese dhe do kursenit vertet mjaftueshem.
nder ishujt qe te garantoj per qetesine dhe mikepritjen tradicionale jane IKARIA, SAMOS, TILOS, PATMOS, KALIMNOS, LIPSI, Keto ishuj te ofroje bukurine qetesine dhe plazhe te mrekullueshme.

I preferuari im eshte SAMOS dhe pikerisht zonat e PITAGORAS, ORMOS, LIMIONA, parajsa mbi toke.


nese bredh pjesen e greqise jo ishujt do te sugjeroja disa vende te cilat mund ti shohesh edhe ne net per me shume.

1 Kalkidhiki: Aspra Spitia, nje vend i mrekullueshem dhe magjepses, aty tregohet se cmund te beje dora e njeriut ne harmoni ter plote me natyren.

2 Napflio: Qytet keshtjelle, nje pamje e bukur e nje pjese te Poleponezit.

3 Lutraki: qytet i preferuar per njerezit qe pelqejne malet, nje vend i paharruar per mua, e ngjashme me pllajen e llogarase por shume here me gjigande, nje natyre me bukuri te eger.

4 Parga: Riviera e bukur shume e ngjashme me rivieren tone por me nje infrastrukture moderne.

5 Zakinthos: Perla mbi toke, po nuk pe kete nuk ke pare gje ne greqi.

Greqise i kam bere spektakel me udhetime, biles kete vit programi im eshte nga Korinthi deri ne Parga ndalim me dite gjithe bregdetin.

Broken_smile, te uroj ta kalosh bukur dhe lodhja e udhetimit do ja vleje ta garantoj.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:34   #30
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
Odeon, pushime verore per te larguar stresin. ende nuk e kemi vendosur nese do nisemi me makine nga italia, apo me tren deri ne bari ose ancona dhe atje te marrin tragetin. me pas mund te marrim nje makine me qera atje.
nuk ju leverdis trageti...
Shume ore udhetim.. Ancona-Patra pastaj Patra-Pire me autobuz ose me tren deri sa te shkoni ne portin e pireut do merni traget Pire-Ishulli qe keni zgjedhur.....me shume rruge se pushime.

me mire avion Itali---Athine, Aeroport---treni per Pire---porti pireut----destinacion.
Ne cdo ishull qe te shkoni keni makina me qera.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:35   #31
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,236
Thanks: 7,092
Thanked 3,296 Times in 1,338 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Broken te sygjeroj Santorinin, kam qen nje jave aty per muaj mjalti dhe akoma sme ka ikur nga mendja.

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:35   #32
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

shume faleminderit Odeon, do i marr parasysh te gjitha keto qe ke shkruar. behemi 9-10 vete, te pakten deri tani. kemi menduar te marrim apartament me qera ne vendet ku do shkojme, sepse jane me ekonomike ne krahasim me hotelet dhe besoj jane edhe me te rehatshme per nje grup miqsh sic jemi ne.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:38   #33
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ODEON Shiko postimin
3 Lutraki: qytet i preferuar per njerezit qe pelqejne malet, nje vend i paharruar per mua, e ngjashme me pllajen e llogarase por shume here me gjigande, nje natyre me bukuri te eger.
Loutraki eshte i preferuar per Kazinon
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:40   #34
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Sa vende t'bukura ka bota... befsh qef, na e bere 'zili' tani. Greqia ka bukuri natyrore dhe karakteristike plot. Vec mos e le pa shku ne Santorini. Perendimet qe ti ofron Jane spektakolare dhe free. Na sill dhe ne foto pls
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:41   #35
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Loutraki eshte i preferuar per Kazinon
Loutraki ėshtė si bregu i Vlorės, nuk ka ndonjė gjė tė veēantė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:42   #36
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sa vende t'bukura ka bota... befsh qef, na e bere 'zili' tani. Greqia ka bukuri natyrore dhe karakteristike plot. Vec mos e le pa shku ne Santorini. Perendimet qe ti ofron Jane spektakolare dhe free. Na sill dhe ne foto pls
patjeter, do ju sjell foto
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:46   #37
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Loutraki ėshtė si bregu i Vlorės, nuk ka ndonjė gjė tė veēantė.
per fundjave esht fantastk,nje ore rruge nga athina e kam,vete gati cdo fundjav tani ne behar,nisem te premten pasdite,kthehem te djelen
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:48   #38
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
per fundjave esht fantastk,nje ore rruge nga athina e kam,vete gati cdo fundjav tani ne behar,nisem te premten pasdite,kthehem te djelen
Pėr 1 vit rresht kam shkuar 3 herė nė javė nga Korinthi nė Loutraki.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 12:50   #39
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pėr 1 vit rresht kam shkuar 3 herė nė javė nga Korinthi nė Loutraki.
edhe me afer akoma,si mos te shkosh as gjysem ore rruge nuk esht nga korinthi
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 13:04   #40
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,802
Thanks: 3,151
Thanked 2,109 Times in 918 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
mua me kane mbetur ne mendje fjalet e profes se anglishtes ne gjimnaz per athinen, me vend te piset dhe rremuje se ai qytet nuk kam pare. te behet koka dhalle atje, na thoshte (ajo kishte shetitur shume ne gjithe boten). por nuk dua te nisem me paragjykime, te shohim...

faleminderit
Athina si qytet eshte nje total dump, me keq se getot e South Side Chicago. Gjithandej grafiti neper mure, ushqimi skandal. Sa per Akropolin, zgjidh mos te shkosh kur eshte shume vap se radha eshte shume e gjate dhe ka aq shume njerez sa sinqerisht te duket sikur shumica jane aty per te bere selfie se sa per te shijuar ndonje gje.

Per Santorinin, nqs ke qejf te besh dhe gjera te tjera pervec se te rrish ne plazh, eshte super.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg image.jpg (20.4 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur