Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2018, 11:50   #21
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,379
Thanks: 3,613
Thanked 2,916 Times in 1,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
Ketu ne usa nuk kushton asgje ta personalizosh targen, ta besh fritz, dietrich, alaric etc. Por ka nje problem, kujt i rruhet se po kalon fritz-i me makin! . Ndersa ky debili arnaut pagun 36 mij franga, shit.
Andej nga Azia, ne mos gaboj e kane fiksim targen me numer 999 dhe shpenzojne shuma te medha per ta pasur.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:57   #22
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,066
Thanks: 8,017
Thanked 3,664 Times in 1,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Andej nga Azia, ne mos gaboj e kane fiksim targen me numer 999 dhe shpenzojne shuma te medha per ta pasur.
Ketej nga "apokalipsi" kerkohet numri 666 ! lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:59   #23
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,612
Thanks: 6,969
Thanked 8,222 Times in 5,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Ketej nga "apokalipsi" kerkohet numri 666 ! lol!
30euro kushton ketu ne gjermani
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 12:07   #24
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mos tja qaj hallin ai komentuesi se ja ka lene edhe parate ne llogari te bijes. Ky muhabeti ketyre zviceranve eshte si ajo historia e dhelpres me rrushte.
Vaniteti eshte pjese e natyres njerezore, ose thene shqip, ka pordhe tjetri.
Meqe ra fjala, ai tipi qe ta beri ty me hile dhe braktisi Realin dhe qe nuk po ja them emrin, kishte lene nja 20.000 euro bakshish ne lokalin qe kishte kaluar pushimet. Nga qefi njeriu ha kumblla te tharta.
Ta krahasosh kete me Cristiano Ronaldon eshte sikur ta krahasosh New Yorkun me Somalin

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Ragnar : 25-07-2018 nė 12:11
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 12:52   #25
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,523
Thanks: 13,492
Thanked 7,496 Times in 4,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mos tja qaj hallin ai komentuesi se ja ka lene edhe parate ne llogari te bijes. Ky muhabeti ketyre zviceranve eshte si ajo historia e dhelpres me rrushte.
Vaniteti eshte pjese e natyres njerezore, ose thene shqip, ka pordhe tjetri.
Meqe ra fjala, ai tipi qe ta beri ty me hile dhe braktisi Realin dhe qe nuk po ja them emrin, kishte lene nja 20.000 euro bakshish ne lokalin qe kishte kaluar pushimet. Nga qefi njeriu ha kumblla te tharta.
Makinen nuk e ka kushedi se cfare po he
Zili e madhe per targat, nuk kaperdihen njerezit rruges kur e shofin lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 13:05   #26
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Sa e pashe foton dhe sa e lexova pergjysem shkrimin po kaperdihem nga zilia e xhelozia...


p.s. duhet te hapesh kembet te kesh fat ne jete...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 13:18   #27
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

‘Sa here kaloj me maqine thote te gjithe pertypen nga zilia. Mah mbase thone me vete - qenka nje derr trapi ky me gjithe targe. Se kuptova ca ish gjithe sensancion per ket targe? What’s so spejshell???!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 13:57   #28
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,833
Thanks: 2,548
Thanked 2,534 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
‘Sa here kaloj me maqine thote te gjithe pertypen nga zilia. Mah mbase thone me vete - qenka nje derr trapi ky me gjithe targe. Se kuptova ca ish gjithe sensancion per ket targe? What’s so spejshell???!
Gjeli fryn gjoksin ti impresionoje pulat.

Shqiptari pagun portalet te reklamohet.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:17   #29
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Eshte shume shpenzim kot te shpenzosh gjithe keto para per 2 targa.
Imagjino ne zvicerr shumica marrin veturat me kredi, pra paguajn me rata, kurse blen targa ne ankand qe kapin vleren mbi 36 mij franga. Eshte e pa justifikushme.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:19   #30
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 755 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Si Arif ikmeti po doket lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:22   #31
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Sa dallare i bien keto frangat? Lol. Ne usa i merr per 1cent ( lol), nuk te charging shume se e dine qe ska debila si ky me ble targaaaa. I still don’t get it what’s so special about this 866. Ya kish bere tattoo me mire, mu ne balle.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:24   #32
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sa dallare i bien keto frangat? Lol. Ne usa i merr per 1cent ( lol), nuk te charging shume se e dine qe ska debila si ky me ble targaaaa. I still don’t get it what’s so special about this 866. Ya kish bere tattoo me mire, mu ne balle.
36641 dollar, shume e pa justifkushme.
Special eshte qe targat normale ne zvicerr keto te Cyrihut, i kan 6 shifra, kurse kjo eshte shume e hershme dhe i ka vetem 3 shifra.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:27   #33
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
36641 dollar, shume e pa justifkushme.
Special eshte qe targat normale ne zvicerr keto te Cyrihut, i kan 6 shifra, kurse kjo eshte shume e hershme dhe i ka vetem 3 shifra.
Omg ok lol. Mo na sill me lajme me idiots please!!!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:41   #34
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Omg ok lol. Mo na sill me lajme me idiots please!!!
Kur e lexon ket laj, tash e tutje nuk do te dhimben parat kur te vish ne Shqiperi apo ne ndonje plazhe ne Sarand, Durres, apo ne Vlore, se vetem mendon edhe thu kur ai i ka pagu kaq para targat, po une pushimin
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:46   #35
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,028
Thanks: 1,557
Thanked 8,848 Times in 3,913 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 304
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Mua vec perveten time nuk me dhimsen kurre! Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 14:48   #36
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Mua vec perveten time nuk me dhimsen kurre! Lol
Kur bene pushime qe thojn per shpirt, kurr mos u kurse, sepse je duke bere pushim dhe ja vlene. Kurse per gjera qe jane shume te kota dhe s'kan asnje pik vlere per ty ateher aty kqyre mire dhe kursehu
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:11   #37
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

-Cfare do behesh kur te rritesh?
-Shofer ne Zvicer


p.s. enderra ne kuti e shqipo shqopes
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:13   #38
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Ma kujtove nje nga Hitleri

E kish pas pyet Hitleri nje zezak te voge, cfare ke deshir kur te rritesh,
zezaku i vogel i thote, kompjuterist apo pilot, i thote Hitleri jojo e kisha fjalen a kraher a po sapun

Edhe pse shume ekstrem amo me ka pas shti me kesh.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:16   #39
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,898
Thanks: 7,738
Thanked 6,502 Times in 2,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

@Ragnar

Ja kane fut kot Lumi

Hitleri si ka bo sen zezakeve. Nuk i ka pas target ata !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 25-07-2018 nė 15:19
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:28   #40
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,833
Thanks: 2,548
Thanked 2,534 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Me nejt shtrembet e me fol drejt, Tetovart jane me te zote prej gjitheve Shqiptarve ne biznes. Ne Zvicer kane perparu shume.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur