Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2018, 15:30   #41
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,898
Thanks: 7,738
Thanked 6,502 Times in 2,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Te lumte goja Hawk
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:49   #42
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
@Ragnar

Ja kane fut kot Lumi

Hitleri si ka bo sen zezakeve. Nuk i ka pas target ata !
O barcalet eshte o Socio
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:51   #43
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,898
Thanks: 7,738
Thanked 6,502 Times in 2,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
O barcalet eshte o Socio
E di bre. Isha n'qejf. Qy ky
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 15:54   #44
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
E di bre. Isha n'qejf. Qy ky
A te pelqeu, shume kum pas kesh kur e pata degju per here te pare

Ja ta tregoj edhe nje.

Nje pacient po shkon te mjeku, kur po del mjeku edhe ai po thote kush eshte ismuti (semuri) ketu, kur u qu nje pacient edhe direkt po e rrok grushta mjekun, ke tu e mbyt, e thirrin policin, i thojn po pse more e grushtove mjekun, tha po une e kam emrin Ise, e ai u qu tha kush eshte ismuti ketu
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 16:05   #45
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Ka edhe qashtu rrotkarrota ne Schwitzerland. Meqe zakonisht me numrat fillestare jane numrat e tabelave te flotes automobilistike te institucioneve dhe ka pasur raste, kur njerez te fuqishem financiarisht kane perzgjedhur numrat e makinave dhe me vone e verejten edhe nga departmenti i komunikacionit qe sjell para dhe lukrative, dolen me keshtu produkte ne treg. Jane zakonisht te huajt kur shofin keshtu targash: a ky ka para

30.000 franka e blen njeriu nje kamione te modhe me shampona qe kur te ik ne Jaila pdhazh shkume party, te shkojne fdhuskat ne hava pdhus edhe ti shuaj zjarrin hedhaqave te Atina
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 16:52   #46
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Pse kaq shtrenjte... ketej 1000 Euro jane target e personalizuara. U be para ca muajve 2000, e pane qe s’po porosiste kush, i ben prape 1000.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 17:27   #47
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
@Pirato, degjove gje nga lagjja ti?

C'u be me kete?
Me ty s‘flasim na i ke fshire shkrimet pdhus tentimkomploti ke dashur te na beshe me hile, me hile ishte.

Nga lagja, meqe edhe Hawk e kish cekur qe ata nga Makidonija jane te sukseshem kete surratin e temes dhe futojes e kane Paradebeispiel se ēfare do thote kur IQ e inteligjences eshte dy milimetra mbi nivelin e asfaltit ku ec makina
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 17:30   #48
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,833
Thanks: 2,548
Thanked 2,534 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Jo Pirat. Nuk thash nga Maqedonia. Nga Tetova ne specifik. Keshtu kam ndegjuar, por edhe ajo nga cka kam observuar. Ju hec me biznese te vogla, maestro jan per ksi pune.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 17:31   #49
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Hahahahahaha Regina ja faktin ku e ke qe Pirati me Demken te kan denuar

Pirati
pershendetje Demke, na mbyten me komplota, ani ajo Regina kur i fshiu postimet plus edhe e kish shkruar: akoma s`keni pare gje juve po be, hala s`ka pare gje ajo se, qe e suspendojme gjithe linjen e urbanave edhe nuk paguajme gjobe bile as furgon nuk shef duke kaluar


Qashtu do e mbajme daten deri me 20 shtatore, se vetem dhafi i thene ne fjalen e dhene e ka sjellur Doruntinen prej Anglise te shtepia e vete edhe gjithe duke pyetur: kush e solli Doruntinen ? Mbahu Demko, se deri me 20 shtatore o na humbin paswortat o vullneti me deshiren dhe nuk na ka pare me njeri akoma ketej

Demke, kaloja bukur ne Amsterdam
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 17:42   #50
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,068
Thanks: 834
Thanked 3,150 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Lumo vetem "dh" sot, "dh" neser kuptova nga Pirato une lol

Bie thi andej Piratho
Pirati dhe Demka jane futur ne protest deri me 20 shtator qe i ke fshir disa postime ti qellimisht
Keshtu qe une te kisha sugjeru rregulloj punet me Piratin se shume serioz eshte puna
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 16:23   #51
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Po edhe ate qe ta dijne, se Demka ka filluar te shkruaj roman a liber, nuk jam i sigurte, vetem shkaku i kesaj Regines, qe ka fshire shkrimet, se nuk e dinim qe bene pjese te komplistat po kjo kishte qene akoma me e rrezikshme se nga ata tjeret qe ruheshim

E kam porosite Demken te shkruaj edhe nje kapitull, te behemi bashkeautore keshtu qe po doli te jete edhe ndonje e share ne rreshta leximi, eshte pjese e librit dhe pergjegjesia i bie autorit
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 17:13   #52
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

O Pirat si tu duk Ksamili sivjet, kishte mutella kshu nutella pėr tė ngrėnė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 17:37   #53
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
O Pirat si tu duk Ksamili sivjet, kishte mutella kshu nutella pėr tė ngrėnė?
Ti flet dot me "dh" si Pidhati?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 17:40   #54
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Ti flet dot me "dh" si Pidhati?
Je mbrapa ti, sa herė ja kam shkruar nick-un Pirdhati deri tani unė aq tė mira qofshin.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 18:00   #55
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,455
Thanks: 717
Thanked 988 Times in 584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po edhe ate qe ta dijne, se Demka ka filluar te shkruaj roman a liber, nuk jam i sigurte, vetem shkaku i kesaj Regines, qe ka fshire shkrimet, se nuk e dinim qe bene pjese te komplistat po kjo kishte qene akoma me e rrezikshme se nga ata tjeret qe ruheshim

E kam porosite Demken te shkruaj edhe nje kapitull, te behemi bashkeautore keshtu qe po doli te jete edhe ndonje e share ne rreshta leximi, eshte pjese e librit dhe pergjegjesia i bie autorit
Hallall fshesa Pirato!

Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 18:58   #56
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Hallall fshesa Pirato!

Po be hadhadh fshesa, ne ishim me inteneshenal drajving communications license dhe askund nuk kemi thyer rregullat
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 19:07   #57
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
O Pirat si tu duk Ksamili sivjet, kishte mutella kshu nutella pėr tė ngrėnė?
Ksamilen ta kam lene ty une do e rezervoj ne Jadhe beach aty edhe vezet po i skuqnin me lire, vetem salqiqen duhet marre thane me vete pdhus peshqirin, sapunin dhe shamponin me shkumuar partyne fdhuska, fdhuska

Ja, ja shiko para prenotimit i thash pronarit me dergo edhe fotojen e guzhinjeres
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg AA110B7A-E4CA-42B4-82A4-49269E2A7453.jpg (19.1 KiloByte, 23 shikimet)
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 19:11   #58
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Dėrgona shpejt adresėn e hotelit
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 19:12   #59
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,341
Thanks: 673
Thanked 811 Times in 546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Po ktij hallall Ia boft zoti. Duhet te kete pare jo shaka.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2018, 19:41   #60
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,609
Thanks: 4,262
Thanked 4,590 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dėrgona shpejt adresėn e hotelit
50 ojra tha kushton nje veze e skuqur pdhus edhe qumesht po deshe tha bio

gati nderrova mendjen, do e pyes i duhet ndonje ndihmes ne guzhine kush ik ne pdhazh me gjithe ate vape
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur