Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-07-2019, 05:50   #421
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Kurti ngatarron perversitetin me mashkullin normal.

Ky Tigeri me anen e atyre femrave latine nxirrte ne pah natyren e tij te vertete si perversiteti, obsede mbas seksit.. dhe kemi plot raste edhe ketu ne forum lol

Kurse gruan ky e kishte marr aq te bukur por perballe saj kishte fshehur semundjen e tij ndaj seksit femer.. ai e adhuronte gruan e tij per karakterin qe ai s’kishte.

Dhe cuditerisht keshtu ndodh me te ter.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 05:56   #422
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,520
Thanks: 3,657
Thanked 2,952 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Iranianet jane KOMB i zgjuar!
Vetėm se kanė njė problem. Nuk kanė mėsuar ende qė nevojat personale kryhen nė banjo.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 06:27   #423
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,520
Thanks: 3,657
Thanked 2,952 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Kurti ngatarron perversitetin me mashkullin normal.

Ky Tigeri me anen e atyre femrave latine nxirrte ne pah natyren e tij te vertete si perversiteti, obsede mbas seksit.. dhe kemi plot raste edhe ketu ne forum lol

Kurse gruan ky e kishte marr aq te bukur por perballe saj kishte fshehur semundjen e tij ndaj seksit femer.. ai e adhuronte gruan e tij per karakterin qe ai s’kishte.

Dhe cuditerisht keshtu ndodh me te ter.
Mė fal por je gabim, nuk ka lidhje me obsesione apo perversitete. Por edhe Kurti e ka gabim kur e bėn lidhjen midis bjonde dhe brune.
Nė vitet 90-tė, Klaudia Shifer, topmodelia mė e famshme dhe njė nga gratė mė tė bukura nė botė nė njė program tė kanalit italian Canale 5 tė titulluar "Maurizio Constanzo show", tha qė ishte njė femėr shumė xheloze. Drejtuesi i programit Constanzo u habit dhe i tha si ka mundėsi ju jeni femra mė e bukur nė botė, nuk ka femėr mė tė bukur se sa ti, por ajo e pėrsėriti dhe tha jam shumė xheloze. Kėtė gjė e kam parė dhe dėgjuar vetė gjatė transmetimit tė programit nė fjalė.
Arsyeja (dhe ti duhet qė ta dish kėtė sepse je grua) ėshtė sepse njė mashkull mbasi tė ketė kaluar nja dy apo tre netė tė zjarrta nė njė hotel me Klaudia Shiferin e viteve 90-tė kuptohet, kur tė ngrihet nė mėngjes nga gjumi, kamarieria anonime qė do tu sjellė ushqimin nė dhomė do ti duket shumė mė seksi se sa Shiferi qė rri shtrirė nė krah tij. Kjo ėshtė natyra e mashkullit. Dhe kjo ka tė bėjė me misionin qė i ka ngarkuar natyra mashkullit. Njė mashkull mund tė shkojė brenda njė periudhe tė shkurtėr kohe me 100 femra dhe tė gjitha kėto femra do tė mbeten shtatėzanė. Njė femėr pėr tė njėjtėn periudhė tė shkurtėr kohore mund tė shkojė me 100 meshkuj por vetėm me njėrin do mbetet shtatėzanė.
Nė Itali dikur plasi skandali me seksual me personazh qėndror Berluskonin. Njerėzit habiteshin si ka mundėsi qė ai fitoi zgjedhjet edhe mbas skandaleve tė tilla. Njerėzit harrojnė se Italia ėshtė njė nga kombet mė tė plakur nė botė dhe njė pjesė e madhe e elektoratit janė pleq. Dhe ishin pikėrisht kėta pleq qė ja dhanė votėn Berluskonit pikėrisht sepse ju pėlqente edhe vetė qė ta ngjyenin nga njė ēikė.
Pėr kėtė arsye mashkullit i falet qė tė tradhtojė ndėrsa femrės jo. Mund tė tingėllojė si shumė maskiliste por ėshtė natyra qė i ka gatuar kėto punė kėshtu. Janė punėt e Zotit kėto.

P. S.
Unė jam duke folur pėr meshkuj normalė dhe jo pėr njerėz tė sėmurė mendorė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 18-07-2019 nė 06:31
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 06:46   #424
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Po mire me ke shkojne te gjithe keta meshkuj?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 06:54   #425
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,520
Thanks: 3,657
Thanked 2,952 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Ajo ėshtė tjetėr ēėshtje pastaj. Varet shumė nga femra qė nė mėnyrė instiktive pėrzgjedh.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 10:20   #426
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Ne pergjithesi nuk gjej shume meshkuj terheqes por ata qe me jan dukur simpatik jan gjithmon brun te gjat cik nerdy but confident.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Khaleesi : 18-07-2019 nė 10:24
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 13:47   #427
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,603
Thanks: 4,332
Thanked 7,094 Times in 2,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Me bie ne sy, gjeja qe ka me terheqese ai boti, fizikisht.
Kush syte, kush floket, kush shpatllat ect ect.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2019, 14:07   #428
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

hic ore. terhiq ato, hic un. ore terhiq ato. ore 300 kg un. derisa lodhen e bin pertok.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 18:41   #429
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Terheqja fizike ;)

Trupi. Sidomos bytha
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 18:59   #430
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Qe jane te rregullt, ne qendrim, ne veshje.

M’terheq dhe tek femrat dhe tek meshkujt : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 11:08   #431
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,485
Thanks: 15,977
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Hmmmmmmmmmmmmmmmmm.....


Ich denke........Sie sehen sehr gut aus.

Natyralmo,apo.....devo confessare che mi PIACE molto.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 11:13   #432
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,485
Thanks: 15,977
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Trupi. Sidomos bytha
Juve pasardheseve te bojsave...me ka rene ne vesh,qe shume ju pelqen byca.

Eh mer....arrnauter cna bot
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:18   #433
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Terheqja fizike ;)

Si me shtrengon doren.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur