Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-09-2019, 22:16   #61
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,020
Thanks: 10,293
Thanked 9,628 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin


Nje here me nji shoqen time ishim ne nje lokal me muzike dhe vjen njeri me trendafila dhe na thot qe ti blenim,ik ore i tham ne se nuk dum ,ky ngulte kom epo mire po merim nga nji,jo tha ai merni 3,e pse e pytem ne,ne dy duam,jo tha ai se kur jeni cift duhen tre ,jallah i thash ksaj shoqes, ky paska iki per shele ,ik i tham se as ato qe deshem me i ble nuk i dum

Ne te shenjes se tokes,jemi me kembe ne toke
wow ca me kujtove Linda ahahahaha tani ne Greqi ishim duke pire birre une burri dhe nje shoku jone , ishte darke vone... dhe na vjen njera me trendafīa dhe i drejtohet burrin tim dhe i thote bleji nje trendafil gruas i kthehet burri im dhe i thote nuk eshte gruaja ime kjo dhe i thote asaj jam beqar a do te ta blej per ty trendafilin ahahahajaja mua me doli birra nga veshet hibdet goja gjithandej me lot po qesh kur kujtoj kete skenen ahahahahah
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:17   #62
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 489 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin


rri mos te degjoj doganieri

ti me vdes mua ahahahahahaha
Kalimet pa vize i kap policia mi sib, ka plot besoj polica ne forum,...lol

Une shof mos fut noj koli cinare a noj budallik tjeter pa viz, apo pa viz,
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:18   #63
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,020
Thanks: 10,293
Thanked 9,628 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Kalimet pa vize i kap policia mi sib, ka plot besoj polica ne forum,...lol

Une shof mos fut noj koli cinare a noj budallik tjeter pa viz, apo pa viz,
po ca lesh doganieri qeke to kshu
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:18   #64
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
te them une ca te besh direkte; merr pak uje me limon dhe pije pasi ta pish kete bej nje kafe dhe pije.. shife si do te qetesohet koka. Nje alternative tjeter eshte nqs nuk perton sigurisht fute koken poshte dushit dhe nje here me uje te nxehte dhe nje here me uje te ftohte... te liron direkte...

po te kisha afer do te jepja nje kokerr qe eshte per migrene.
Kafen nuk e pi, nuk mundem
Uje me lemon dhe ginger ka nje ore qe pi, gati 2 litra kam pire
Dush nuk bej se me duhen dhe dy ore te thaj floket lol

Kshu qe mbetet te Pi nje neurofen te cilin Po mundohesha ta evitoj
Thanks
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:24   #65
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 489 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
po ca lesh doganieri qeke to kshu
Me lesh pa lesh, perfundimin si ta kesh,..

Ti je msu me doganiere qe t ebejne kontroll fizik me gudulisje,..

Ne jena serioza ne pune.

Kur jame makarona, hame makarona....
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:25   #66
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,020
Thanks: 10,293
Thanked 9,628 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Me lesh pa lesh, perfundimin si ta kesh,..

Ti je msu me doganiere qe t ebejne kontroll fizik me gudulisje,..

Ne jena serioza ne pune.

Kur jame makarona, hame makarona....


ah t’lutna shume ahahahaha jam nazelie ahahahaha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:31   #67
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Pa dhimbje vetem cianuri eshte me duket !
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 08:50   #68
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,916
Thanks: 17,868
Thanked 23,038 Times in 8,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Jeta i k keto, dhbje, gezime etc, ske pse e eviton, ne shume raste dhimbja “kurohet” dhe hap deren per gezime te tjera
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 11:50   #69
Xhenet
V.I.P
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 891
Thanks: 800
Thanked 655 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Nuk ka lumturi pa dashuri ska poashtu as ndarje pa dhembje, po si mund te kthehet nga i njejti person lumturia e dashuris ne ndarje me dhembje kete kur se kuptova !
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Xhenet : 29-09-2019 nė 11:58
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 11:56   #70
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Jeta i k keto, dhbje, gezime etc, ske pse e eviton, ne shume raste dhimbja “kurohet” dhe hap deren per gezime te tjera
REXHI...jane te CERTIFIKUARA.

Te paren SHIJOJE vete,veshderrin jepaj POCIT te luaj.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20190929_135519[1].jpg (21.0 KiloByte, 35 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_20190929_135734[1].jpg (21.6 KiloByte, 35 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 12:07   #71
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,175
Thanks: 6,165
Thanked 6,644 Times in 3,243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Pa dhimbje I bien kur e ke vendosur qe te ndahesh dhe gjerat Nuk ecin sic duhet.

C’fare ka per te te dhembur k’tu ?! U are meant to be happy not hurt . 🙄
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 12:32   #72
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,092
Thanks: 8,064
Thanked 3,693 Times in 1,960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Jeta i k keto, dhbje, gezime etc, ske pse e eviton, ne shume raste dhimbja “kurohet” dhe hap deren per gezime te tjera
"Jeta i k keto, dhbje, gezime etc, ske pse e eviton, ne shume raste dhimbja “kurohet” dhe hap deren per kurorezime te tjera
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 16:00   #73
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,916
Thanks: 17,868
Thanked 23,038 Times in 8,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
REXHI...jane te CERTIFIKUARA.

Te paren SHIJOJE vete,veshderrin jepaj POCIT te luaj.
aww shume flm Beno
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 18:22   #74
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Keto jane muhebete per qente. Ata lidhen e zgjidhen me zinxhira. Ja xha Kasčmi nuk e ka lidh Meleqen ne ndonje bythe peme, por as e ka zgjidhur, e le te livaDHIse lendinave.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur