Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-09-2019, 20:21   #181
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,031
Thanks: 1,380
Thanked 2,276 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Edlin cfare te thuash dhe pėrmendėsh mė sot, dashuria e femrave eshte bėrė si kameleonėt, qe fshihet pas njė velloje.(jo nė pėrgjithėsi)

Edhe per meshkujt ėshtė e njejta gjė. (Jo nė pėrgjithėsi)
Atėhere ėshtė term i gabuar pėr tė pėrshkruar fenomenin.... dashnia ėshtė fenomen jashtė kohės, nuk ka tė shkuar, nuk ka tė ardhme ka vetėm tė tashmen...

Ja si e kupto kjo keēja...


edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 23:28   #182
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ore xha Kaso... po lėre Elianin se aguridh hesapi....
Po ke a nuk ke nonjė ēikė karakter se kshu dukesh plak i mėnēėm....
Se pare ske ti t'i hėngri dhija.... keēet duan karakter jo qylaf....
Karakteri pa qylaf behet i rrezikshem duhet nje cike protezione
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 23:29   #183
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Ja si dashurojne femrat.

Dua ta di edhe une se kam harruar, nese ndonjehere kam ditur.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 30-09-2019 nė 23:33
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 23:31   #184
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Edlin cfare te thuash dhe pėrmendėsh mė sot, dashuria e femrave eshte bėrė si kameleonėt, qe fshihet pas njė velloje.(jo nė pėrgjithėsi)

Edhe per meshkujt ėshtė e njejta gjė. (Jo nė pėrgjithėsi)
Nuk e di per Edlinin qe te ka bere Like, po une per vete nuk mbaj vello
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2019, 01:33   #185
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,701
Thanks: 5,592
Thanked 11,581 Times in 3,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ja si dashurojne femrat.

Zemra e femres eshte si nje re e pashtershme magjike me pika dashurie. Sa me shume derdh aq me shume i shtohen. Ylberet e kane jeten ne masen e saj
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2019, 03:17   #186
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,485
Thanks: 15,977
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ja si dashurojne femrat.

Pėrmbysja e perspektivės ka te beje jo mė karakterin, por me objektin e dėshirės. Syri mekanik ul ndjenjen goditėse vendimtare nė duelin e tė parit apo kendveshtrimit. Mė e rėndėsishme se besueshmėria e brendshme ėshtė modeli i jashtėm ose siperfaqesor.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2019, 19:03   #187
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Ja si dashurojne femrat.pikes i ka ra
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur