Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-09-2019, 22:05   #121
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

As kjo sme kupton more shoke ...papapa
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:07   #122
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Me mire me veten,se doganieri e lodhka shume duke fol
Llapazan i madh dreqi
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:09   #123
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Llapazan i madh dreqi
Apapapapapapapapaap,shum
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:09   #124
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,094
Thanks: 1,569
Thanked 8,904 Times in 3,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Flasim per artin ...
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:16   #125
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 488 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:17   #126
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Flasim per natyren, per zgerdhimjen globale, per lirine e kafsheve ne kopshtet zooteknike, per lirine e fjales dhe vepres.....flasim per revolucionin dhe evolucionin.....flasim per karratene dhe per vizatimin ne rere.....si dhe plot e perplot me gjera te tjera

p.s.: dhe gjithmone duke respektuar mendimin e pales tjeter.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 22:49   #127
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Zakonisht luajme letra. ....
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 10:12   #128
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Kryesisht per ceshtje polierotike...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 10:14   #129
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Sa halle paskeni o njerez
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 13:19   #130
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

mbi bimesine kozmike, shkretetirat e kuqerremta te Marsit, biosintezen e antibiotikeve, transmetuesit mikrofona, antena,radiomarreset, altoparlantet, tamtamet e xhunglave afrikane, prodhimin e daltes koke-pishe per shpim puse nafteje, mbi mizat sterile per shpetimin e hudhrave, rontgenografine me ngjyra, ruajtjen nga vitamina C e prishur, bashkepunimet e peshkatareve me delfinat, koralet per moshen e tokes, temperaturat ne Aferdite qe jane mbi 574 grade, mikroskulpturat e Peruse, qytetet e fundosura ne Jug te Shqiperise, proteinat aminozcide qe zbuloi Emil Fisher, mbi ligjin e trete te termodinamikes ne nje forme analitike. Dhe ky eshte vetem fillimi.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 14:15   #131
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Ju po qe fliskeni tema intelektuale kasem

Bjeri shkurt k/p
Lool
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 17:49   #132
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
mbi bimesine kozmike, shkretetirat e kuqerremta te Marsit, biosintezen e antibiotikeve, transmetuesit mikrofona, antena,radiomarreset, altoparlantet, tamtamet e xhunglave afrikane, prodhimin e daltes koke-pishe per shpim puse nafteje, mbi mizat sterile per shpetimin e hudhrave, rontgenografine me ngjyra, ruajtjen nga vitamina C e prishur, bashkepunimet e peshkatareve me delfinat, koralet per moshen e tokes, temperaturat ne Aferdite qe jane mbi 574 grade, mikroskulpturat e Peruse, qytetet e fundosura ne Jug te Shqiperise, proteinat aminozcide qe zbuloi Emil Fisher, mbi ligjin e trete te termodinamikes ne nje forme analitike. Dhe ky eshte vetem fillimi.
Dhe jeni akoma bashke ? !!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 19:18   #133
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Dhe jeni akoma bashke ? !!
Po ne nje krevat me Meleqen jam se s'kemi ajfona, jemi kripe prandaj edhe nuk frekuentojme hotele, vakanca, xhojelerira etj etj. Merremi me shkence se kjo na ka mbet trashegimi... dhe kasollja me bajga. I kemi me ere si pusi i Sulejmanit diskutimet.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2019, 19:53   #134
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Per te qene e sinqerte, ajo cfare nje cift ka nevoje eshte komunikimi. Nje bashkebisedues/e i/e mire qe intrigon e josh mendjen, i afte te flas per cdo gje qe zgjon kureshtje...kjo do ishte ideale.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 01:06   #135
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,885
Thanks: 1,598
Thanked 1,467 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Se fundmi diskutojme oraret e punes pothuajse perdite (se ai se ka orarin fix) , madje me mesazhe meremi vesh se kemi problemin kush do i coje e kush do i mari femijet nga shlolla, e nga aktivitetet e pas shkolles . Shyqyr qe kemi telefona se kush shkrunte porosite neper letra
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 12:35   #136
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,439
Thanks: 4,665
Thanked 3,615 Times in 1,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

te them te drejten cfare bisedojme, vec per pune pune dhe familje

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 02-10-2019 nė 12:49
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 13:30   #137
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,607
Thanks: 4,333
Thanked 7,094 Times in 2,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Edukimi femijeve; pushimet.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 14:10   #138
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Money money vec aty e kan mendjen ciftet sot lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 14:31   #139
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,912
Thanks: 17,864
Thanked 23,038 Times in 8,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

femijet, puna, familjet tona, bills, savings etc etc pp
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 15:02   #140
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Cilat janė temat qe ju interesojnė tė diskutoni me partnerin/en tuaj?!

Ne flasim per veglat e punes, punojme edhe naten.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur