Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime

Shkarkime Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-05-2019, 05:55   #1
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,591 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Kodi:
https://drive.google.com/drive/folders/1-_1X8L54sedvOdUhqOyjJmY4Zs8-yNuM


Kodi:
http://bibliotekashkoder.com/digital/


Per te shkarkuar nje googe drive drektori (te gjithe materialet ) me nje klik. Veproni keshtu . Shikoni me poshte .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg sss.jpg (22.7 KiloByte, 62 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg dow.jpg (20.3 KiloByte, 61 shikimet)
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 02-05-2019 nė 06:12
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 21:21   #2
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 2,487
Thanks: 0
Thanked 235 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Nova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Libra shume te lashte.
__________________
Learning illuminates the mind.
Nova_Design nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 23:17   #3
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,962
Thanks: 15,660
Thanked 9,512 Times in 5,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Ja vlen apo jo ...lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2019, 11:11   #4
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,024
Thanks: 1,379
Thanked 2,274 Times in 1,279 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ja vlen apo jo ...lol
Ja vlen.... S'mbaj mėnd ku kisha shkarkuar ca libra nė celular....
Nė traget u knaqa tuj lexu "Alkimisti"
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2019, 11:19   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,962
Thanks: 15,660
Thanked 9,512 Times in 5,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Une slexoj dot ne phone por audiobooks i degjoj shpesh.
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 16:58   #6
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

Une i shkarkova bre dhe ju faleminers, po nuk kuptova ala sec shkruej ne gegniiisht. Pasha zotin vshtine e kesha.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur