Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-09-2019, 22:49   #241
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,693
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Mir e ka Eden se plakeni shpejt ju dreqkat.

.
Un tani qe po plakem dukem me mir se ne rini .....lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 22:55   #242
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,672
Thanks: 2,292
Thanked 1,250 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Un tani qe po plakem dukem me mir se ne rini .....lol
Te satat

28 me 23/24 idelae , me « pervoje » 3-4 vite ashtu si une
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 07:33   #243
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Sikur te beja dasem vit per vit nuk do ishte keq.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 09:30   #244
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,975
Thanks: 6,890
Thanked 1,964 Times in 1,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mosha ideale dhe stili ideal i marteses eshte ai i hitelrit. 5 minuta para vdekjes kur e din te sigurt dhe ndjen qe vdekja po troket ne dere, martohu
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 10:21   #245
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,829
Thanks: 2,659
Thanked 4,855 Times in 3,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Mir e ka Eden se plakeni shpejt ju dreqkat.

Ne te paret se te paret do ikim te pakten te shijojme gruan sa te jemi gjalle.
Dhe te imagjinosh qe kete e tha nje feministe ncnc

Plakemi se s'na mirembani sic ju mirembajme ne ju
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 10:46   #246
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,829
Thanks: 2,659
Thanked 4,855 Times in 3,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po normal. Ajo 40, ai 55.
Nuk eshte ndonje diference kush e di cfare me jo po ta mendosh mire, thjesht eshte mendimi I till qe sperputhen per nga vitet, por te siguroj qe skane ndonje ndryshim te madh....per me shume eshte me I pjekur, di cfare do, me I vendosur etj (jo te gjithe se eshte eshtje karakteri pastaj) por pergjithesisht, edhe sdi por ndjen me shume siguri me ate ne te gjitha aspektet, qe per femren luan rol te rendesishem kjo. Mendimi im gjithsesi
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 13:45   #247
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,495
Thanks: 1,707
Thanked 2,294 Times in 1,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Un tani qe po plakem dukem me mir se ne rini .....lol
Qeke burr
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 13:48   #248
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,495
Thanks: 1,707
Thanked 2,294 Times in 1,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Dhe te imagjinosh qe kete e tha nje feministe ncnc

Plakemi se s'na mirembani sic ju mirembajme ne ju
Ketu nuk te ku dershtoj dot. Ke nje cik te drejte.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur