Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-09-2010, 12:55   #21
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mendoj se per meshkuj mosha me e pershtatshme eshte 27- 30 vjeq, ndersa per femra 23- 27 vjeq.

Meshkujt ne kete moshe e arrijme pjekurine per te marre pergjegjesi. Per femrat mendoj se pas studimeve (nese studjojne) eshte koha e duhur per martese.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 16:35   #22
ediplus
Super Anėtar
 
Avatari i ediplus
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Me kembe ne toke
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
ediplus do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Thone qe 27 eshte tamam, 30 ta sygjeron shoqeria, mbi 30 te te japin 100 nuk te mbushet mendja
ediplus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 18:05   #23
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 181
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Diellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diellza Shiko postimin
23 isha un. Shkollen e kisha maru (u njoftem ne universitet) dhe punen e kisha gjet. Nuk asht puna se isha gati per te kriju familje, por ato gjana qe do i kisha ba vetem (psh te udhetoja, te dilja, etj) i kam ba me tim shoq. Konsiderohet moshe relativisht e re por kur vjen dashnia duhet me i hap deren

Nuk jam ba pishman se u martova e re, skam humb gja, tash mas nja dy tre vjetsh 2 bebusha e plotesohet familja.
Sban robi me citu vedin po fije per pe e paskam majt fjalen itu lol
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 19:29   #24
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,156 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

100-170....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 19:43   #25
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Pajtohem me postimin e Robberkes, fiks ajo mosh eshte me e lumtur per martes se tamam atehere arrin ta kuptosh partnerin. '' kot nuk thon martes eshte guri mbi varr '' apo te kesh frik te rrezikosh
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 19:49   #26
Disturbed
Super Anėtar
 
Avatari i Disturbed
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Kosovė
Posts: 109
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
Disturbed ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?
...prej 25 deri 30 dhe 30 me 35....dhe tutje...
Disturbed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 22:16   #27
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,427
Thanks: 2,600
Thanked 2,144 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Pajtohem me postimin e Robberkes, fiks ajo mosh eshte me e lumtur per martes se tamam atehere arrin ta kuptosh partnerin. '' kot nuk thon martes eshte guri mbi varr '' apo te kesh frik te rrezikosh
haha haha Puffetina , Ti edhe Robbery e kuptova se jetoni dikund kah 3000 vjet ...po ne te cilet e kemi mesataren e jetes 60-70 vjet kur duhet mu martue
busavata ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 22:22   #28
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mos ja vej fajin moshes,nuk ke ngel pa u martu nga mosha !.
Thue troē;kur isha i ri kisha mundesi po nuk deshen,tani qe je plak do po nuk ke mundesi.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-02-2012, 22:57   #29
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mosha me e mire per femrat eshte 30-35, ndersa meshkujt 35-40 vjec.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2012, 08:02   #30
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
haha haha Puffetina , Ti edhe Robbery e kuptova se jetoni dikund kah 3000 vjet ...po ne te cilet e kemi mesataren e jetes 60-70 vjet kur duhet mu martue
Busa , mos qofsh ne lekuren tone Pse kush te tha qe e keni deri 60-70 v.? Mbase jeton me shume deri 130 vjet thyen rekord + ke per tj'a zon kembet dhe shtetit duke te dhen penzion

Me mire rri ashtu ne bashkejetes, eee atehere nga 99 vjet ben plan per martes me nje pun dhe dhembet e ri te dalin
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2012, 11:16   #31
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mosha me e mire per tu martuar, eshte ne ate moment kur e gjen personin e duhur. Se nese nuk e gjen, kot planifikon lol
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2012, 11:11   #32
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Kur isha e vogel mendoja se do martohesha 25 vjeē....ajo moshe iku, keshtu qe kismet.

Ndersa per meshkujt 30-35.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2012, 11:18   #33
Opeth
Isis
 
Avatari i Opeth
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Kingdom of the night
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Opeth ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

25-27 per femra
__________________
"Effort creates intelligence."
Opeth nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 06:34   #34
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

25 vjece per mendimin tim
__________________
GJITHCKA MUND TE JETE E LARGET POR ASGJE NUK ESHTE E PAARRITSHME
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 07:42   #35
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Kur te ndjehesh i/e gatshem/gatshme!
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:05   #36
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lepurushja vogel Shiko postimin
25 vjece per mendimin tim
duhet te presi Lumi dhe 3 vjet
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:06   #37
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

sjam lidh me lumin se me cmendet
__________________
GJITHCKA MUND TE JETE E LARGET POR ASGJE NUK ESHTE E PAARRITSHME
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:08   #38
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Lepurushja eshte imja dhe une do ta pres sa te kete nevoje
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:09   #39
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,651
Thanks: 7,008
Thanked 8,243 Times in 5,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

mund te zgidhesh
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:13   #40
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mos ma ngacmoni Lepurushen, se iu del pune me mua pastaj!
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur