Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-09-2015, 08:14   #41
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

U njohem ne shkolle 19-20
U fejuam 23
U martuam 24
Jetuam Udhetuam nja 4 vjet
Nga viti tjeter ndo nje apo 4 bebusha
Burri eshte 5 vjec me i madh.

Ja iku jeta u plakem

Per mua mosha ideale eshte kur te dy (ose te pakten mashkulli) te jet stabilizuar, mbaruar shkolle, gjetur pune. Po dhe kjo nuk eshte standart se jo te gjith ciftet martohen dhe bum bebe pas 9 muajsh. Varet.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 08:45   #42
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
U njohem ne shkolle 19-20
U fejuam 23
U martuam 24
Jetuam Udhetuam nja 4 vjet
Nga viti tjeter ndo nje apo 4 bebusha
Burri eshte 5 vjec me i madh.

Ja iku jeta u plakem

Per mua mosha ideale eshte kur te dy (ose te pakten mashkulli) te jet stabilizuar, mbaruar shkolle, gjetur pune. Po dhe kjo nuk eshte standart se jo te gjith ciftet martohen dhe bum bebe pas 9 muajsh. Varet.
Fjala pleqeri eshte e panjoftur per mua dhe per tipet sikur se jam un,me mir preferoj vdekjen se pleqerin...
Mua nuk me intereson qe kalojn vitet,mua me intereson qe qdo dit te jetes ta kaloj sa me mir qe eshte e mundur,kemi ende shum pun per te ber kshu qe nuk do te ndalemi te pleqeria..
Mosha me e mira per martes mendoj qe eshte 30vjeq per meshkuj dhe 28 per femra..
Ka meshkuj qe nuk i mjafton vetem nje femer athere i takon edhe nje tjetr!!!,deri ne 7 gra mashkullit munden ti takojn,prandaj ka mundesi te shfrytezojm gjera qe na afron jeta...hahaha secili i mat gjerat sipas takatit,,
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:02   #43
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,092
Thanks: 8,064
Thanked 3,693 Times in 1,960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
Fjala pleqeri eshte e panjoftur per mua dhe per tipet sikur se jam un,me mir preferoj vdekjen se pleqerin...
Mua nuk me intereson qe kalojn vitet,mua me intereson qe qdo dit te jetes ta kaloj sa me mir qe eshte e mundur,kemi ende shum pun per te ber kshu qe nuk do te ndalemi te pleqeria..
Mosha me e mira per martes mendoj qe eshte 30vjeq per meshkuj dhe 28 per femra..
Ka meshkuj qe nuk i mjafton vetem nje femer athere i takon edhe nje tjetr!!!,deri ne 7 gra mashkullit munden ti takojn,prandaj ka mundesi te shfrytezojm gjera qe na afron jeta...hahaha secili i mat gjerat sipas takatit,,
Deri ne 7 gra po por jo tu pi se i del fryma nga duhani ...!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:18   #44
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Deri ne 7 gra po por jo tu pi se i del fryma nga duhani ...!
.....duhan po se po,edhe nga nje gerqan raki fshatari per ta lagur fytin burr!!!..
Tani eshte koha e sheikve!!!!...kur sheiket munden me pas nga 10 e pse ne nuk mundemi??..ne fund te fundit edhe sheiku ka me dek dhe sdo te mer kurgja me vete....
Un fshatari nuk thash mi marr 10 apo 7,por thash ka mundesi!!!..nese mundesit egzistojn nuk shoh ndonje penges ketu!!

Fshatari njera dikur me ka then kshu ne forum :..qe 2-gra kmisha do te jet pala..un nuk mendoj ashtu ,un them qe 2 apo 3-gra pantollonat dhe kmishat do te hekurosem ...pastaj jeta behet me orar dhe diciplin sipas kerkesave...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:47   #45
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,092
Thanks: 8,064
Thanked 3,693 Times in 1,960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
.....duhan po se po,edhe nga nje gerqan raki fshatari per ta lagur fytin burr!!!..
Tani eshte koha e sheikve!!!!...kur sheiket munden me pas nga 10 e pse ne nuk mundemi??..ne fund te fundit edhe sheiku ka me dek dhe sdo te mer kurgja me vete....
Un fshatari nuk thash mi marr 10 apo 7,por thash ka mundesi!!!..nese mundesit egzistojn nuk shoh ndonje penges ketu!!

Fshatari njera dikur me ka then kshu ne forum :..qe 2-gra kmisha do te jet pala..un nuk mendoj ashtu ,un them qe 2 apo 3-gra pantollonat dhe kmishat do te hekurosem ...pastaj jeta behet me orar dhe diciplin sipas kerkesave...
Te pergezoj per progresin e shenuar sa i perket numrit te grave per nje burre : nga 7 paske kalue ne 10 ! lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:50   #46
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Nje nga dajot e mi kishte 4 gra lol e hengren te gjall...iku shume i ri. Aty 1 grua dhe ankoheni. Pale me shume se 1.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:50   #47
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,156 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

...une s'kam ndermend te martohem.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:52   #48
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Mire e ke Rob
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:53   #49
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

e pse mire Poet he
__________________
GJITHCKA MUND TE JETE E LARGET POR ASGJE NUK ESHTE E PAARRITSHME
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 09:59   #50
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Te pergezoj per progresin e shenuar sa i perket numrit te grave per nje burre : nga 7 paske kalue ne 10 ! lol!
a jo,jo fshatari....shum eshte ,kjo i bie me qua nje thes 200 kg ne shpin,eshte shum ron dhe s'mund ti coj....duhet me ja dit hallin vetit..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:02   #51
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
...une s'kam ndermend te martohem.
Robi shijoje jeten mi,je e bukur!!...si thua ashtu???...a nuk ja fal dashurin ndonje bukuroshi?...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:24   #52
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

jeta eshte shume e cuditshme.
shumica e njerzve perpiqen t'i rendisin gjerat ne menyre te barabarte me kohen. psh; te mbarojne shkollen, pastaj te stabilizohen me pune dhe pse jo endrren e tyre qe eshte te ndertojne nje shtepi. pas ketyre, pasi kane kaluar disa vite bejne edhe femijet. dhe kur kthejne koken mbrapa u kane ikur vitet ashtu sic tha edhe fierakja me lart. une ne fakt i kam bere te tera keto shume shpejt. femije, shtepi, punen lere se e kam filluar qe 14 vjece. sot me duket vetja super e re dhe them te gjitha i bera ne jete po tani cfare te bej?! besoj se jeta paska shume gjera te bukura per te zbuluar dhe nuk eshte prioritet vetem shtepia e puna. dua te kaloj ne tjeter gje pas gjitha ketyre.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:28   #53
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Nga nje ane me mire ashtu Deb, se po u afrove 30tes beqo ngele ndere, sta ben zemra!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:29   #54
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lepurushja vogel Shiko postimin
e pse mire Poet he
Sepse nuk ben te martohet nese nuk do mi!
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:30   #55
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
...une s'kam ndermend te martohem.
Lindi, jetoj dhe ne fund u martua ( pra martesa eshte fund i karrieres se njeriut)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:31   #56
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Nga nje ane me mire ashtu Deb, se po u afrove 30tes beqo ngele ndere, sta ben zemra!
kurse une se mendoj me kete gje, qe ngela ne dere. e kunderta tani me shume se kurre dua beqare ky eshte paradoksi i nje martese ne moshe shume te re dhe i nje martese pa probleme.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:34   #57
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,672
Thanks: 2,292
Thanked 1,250 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Ne te 50 tat, per se dyti
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:38   #58
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,583 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

lol Clive Martese=Vdekje?

Kush nuk esthe i martuar hallall ta ket se jeton jeten ashtu sic do. Por si martesa nuk ka o njerez. Ju beqaret kur ta provoni do shikoni se sa bukur eshte. Vetem mos u martoni nga halli (se "iken vitet") martohuni nga malli (se gjetet njeriun e sakt)
Tani e verteta eshte se njerez perfekt nuk ka. Po te jet tepakten 80% i pershtateshem me ju atehere zhytuni me koke
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 10:49   #59
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Fierake

Jo spe di hala nuk pe di
Mu martu a mos jam i ri
Nje dite nana mue me ka than
Je i ri po tash je taman

Po me thojn gjithqka me vakt
Mos e le veten me u plak
Gjeje nusen dhe dashnin tash
sa je i ri .

Mu me duket mos jam tu u ngut
E po i shti dy kamt me ni kpuc
Sjam i gatshem me pas komandant
Dhe naj vjet un po rri rrahat.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2015, 11:01   #60
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,295
Thanks: 1,899
Thanked 2,103 Times in 1,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cila eshte mosha qe e preferoni per martese?

Nuk martohem

lol
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur