Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-02-2010, 18:19   #21
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,568
Thanks: 0
Thanked 18 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Po kot nuk thone safe sex eshte sexi online
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2010, 22:53   #22
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Si perfundim tema qeka me tfutme


Ps: Dy njerez mund te njihen kudo, ne club, ne autobuz, kudo,,, kshu mund te njifesh
dhe nepermjet internetit,

Pak rendesi ka se se ku e gjen, rendesi ka se sa je i afte ta mbash kte "Dashuri".
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2010, 23:04   #23
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 175 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Sigurohu gjithmone qe pas ekranit te jete njeriu i duhur .

Dashurine virtuale e mban aq sa ke nevoje , ne momentin qe nuk ndodhesh me ne nje situate te veshtire , ku te kam pa dashuri forume e internet bashke , i heq prizen si thote shprehja .

Prandaj kjo dashnia ne internet eshte njona dore lan tjetren e shume rralle e lajn fytyren .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 09:04   #24
Sinfonia
Pentagram ♪...
 
Avatari i Sinfonia
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Nė luginėn e dashurisė.
Posts: 42
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sinfonia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Kam dėgjuar se nuk janė tė pakta lidhjet virtuale, tė cilat kanė pėrfunduar me martesė.
Personalisht, nuk i besoj dashurisė pėrmes shkronjave.
__________________
Koha moderne

E djeshmja dhe e nesėrmja
janė shkrirė nė njė: sot
Sinfonia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 10:10   #25
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

po more mua me ka ndodhur hahahahahahaha LOOL
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 11:21   #26
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Sinfonia dmth per ty dashuria qeka me shum biologjike ? pa prekje penetrime squhet dashuri ?
gabon sepse dashuria eshte term qe permbledh ēdo gje fut ketu dhe shkronjat
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 14:39   #27
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,486
Thanks: 15,978
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marina Shiko postimin
Si perfundim tema qeka me tfutme


Ps: Dy njerez mund te njihen kudo, ne club, ne autobuz, kudo,,, kshu mund te njifesh
dhe nepermjet internetit,

Pak rendesi ka se se ku e gjen, rendesi ka se sa je i afte ta mbash kte "Dashuri".
eshte pa te futme
sa per njohje ne internet
nje fotografi krijon imazh shume fotografi nje pershtypje
me mbrapa mbasi jeni pelqyer
ji origjinal ashtu si je ne realitet
dhe kur te takoheni po se po
duhet te puqet kimia..........
---------------------------------------------------------------------
me ka ndodhur vete
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 14:46   #28
Apollyon
Super Anėtar
 
Avatari i Apollyon
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: periferi
Posts: 134
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Apollyon ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Gjithmone kam qene i mendimit se njeriun e zemres mund ta takosh kudo. Ska rendesi internet/radhe qumshi/kafene/pub/apo rruge. Kur te del, te del.
__________________
Makarona me mish.
Apollyon nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2010, 14:50   #29
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Nuk mund tė paracaktohet ndjenja, kur nuk i provon mendon se nuk ekziston, kur e provon e largon kėtė ide. Sado qė jam skeptik, pajtohem me shumicėn qė mendojn se mund tė ndodhi. Asgjė nuk dihet nga vjen dhe si vjen, nėse do ta dinim do prisnim dhe jo do kėrkonim.

P.s Dikur dashuroheshin me telegrafet anonime, njė kohė me telefonat, sot ka ardhur mundėsia tek interneti. Evolimi i teknologjis i ka shtuar mundėsit pėr tė gjetur dashurin kudo.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 11:46   #30
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Eshte nje menyr lidhjeje, po dashuri sdo ta quaja ... terheqje mbase per dike po,, Dashuria eshte dicka e rralle dhe Reale , nese se perjeton Realisht smund te quhet .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 12:04   #31
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,166
Thanks: 4,426
Thanked 4,898 Times in 1,890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Nuk ka mbet t'i besosh dashuris reale,e jo asej virtuale!Nuk jame ketu per hulumtime ,por jame per kalim kohe,dhe te mesoj dicka nga ato cfar nuk dij!
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 12:40   #32
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

i besoj..........
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:19   #33
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Nuk ka mbet t'i besosh dashuris reale,e jo asej virtuale!Nuk jame ketu per hulumtime ,por jame per kalim kohe,dhe te mesoj dicka nga ato cfar nuk dij!
meqenese nuk kam besuar ne virtualitete, dua dicka te shtoj por me zemer jam duke shkruar se ty e panjohura te kam moter me zemer pa dyshim. me shpirt po te thome keto fjale, meqenese dhe gruas e kolegeve i kam edhe njoftuar per kete, MOTRA IME

virualitetet mendimi im
PO-ketu shoh shume raste te cilet munden mashkullin apo femren te postojne dhe te shohin se sa kane mencuri,sjellje,urtesi etj etj.. (bukuria asgje nuk vlen,nese nuk ka mend femra apo ne te kunderten)
mirepo ka edhe negative e ajo eshte tradhtia,te cilen per fat te keq eshte edhe me shume ne rritje...

ju kisha postuar nje video psh nje njeri te cilen per ta pare se nuk ka bukuri,por ka shum menquri (te cilin nese e shikoni edhe gjunah te vjen)dhe besoj se secila femer ne pamje nuk do ta propozonin per lidhje eshte me te ardhur keq.
si mendoni ju???!!!
shikoni me vemendje se si pritet dhe si perfundon kjo video

USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:27   #34
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,804
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Ncq.........
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:42   #35
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga schatz Shiko postimin
Ncq.........
Spo kuptoj kete fjale ,lol
Pershendetje
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 16:02   #36
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

USA NR1 jo tgjith njerezit jan ne nje mendje .. psh un si besoj dhe sma mbush njeri menjen cfaredo te shoh e te degjoj .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 16:28   #37
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Normal secili ka mendimin e vet?
Pershendetje dhe cdo te mira
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 00:15   #38
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

UN po iher
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 00:16   #39
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,207
Thanks: 587
Thanked 3,509 Times in 649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Ohhhh yeah ...
Rrofshin kto faqet se e gjen burrin tu pi kafe ke divani .haha
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 00:18   #40
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

gahgahgahgahgahgahgahga qeqe kush qeka mi se ne mduket seu bom burr e gru bashk ?
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur