Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-09-2010, 00:23   #41
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,207
Thanks: 587
Thanked 3,509 Times in 649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Pa me len pasurin ste martoj , se burr pa brecka sdua une ...
Masnej e di vet ti vendin hahaahahahahahahaha
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 08:19   #42
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

jo fare !
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 08:42   #43
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Kjo tema egziston Madje eshte e treta teme !!!
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 08:43   #44
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Posts: 396
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

jo nuk i besoj aspak
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 09:35   #45
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

walchiria .... pffff keq fort ndac mi mu mlusin
MArina flm qe ma bere te ditur ... por e bera per ta rifresku kte teme se mduket se ka humb fare apo jo?
Utopia & ujnesa gabim boni qe sbesoni
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 09:37   #46
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

DJ^TRINITY: Na jep naj fakt te dikujt qe ra ne dashuri ne chat ose forum edhe vazhdoi kjo gje edhe ne ralitet..... se per zbukurim fjalesh ja kena marr doren, jena ba poet te pa pam
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 10:49   #47
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

te jap jo nji po shum raste ... ti them dhe me emra kush jan po deshe po sbesoj se i njef se ata tani e kan lon chatin se jan feju e martu presin dhe kalamoj teshi
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 11:31   #48
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Fenomene ka nga mė tė ndryshmet. Mund tė gjesh raste sa tė duash dhe fakte sa tė duash. Kjo gjė ndodh me tipe, qė mund tė jen shumė sensibėl dhe dashurohen nga virtualiteti, nuk ka asgjė pėr tu mos besuar. Unė flasė pėr veten time, s'mė ka ndodhur, nėse do mė ndodhte nuk do ta kisha problem ta shprehja, vend njohje ėshtė, njėsoj si njė park, klub, eskursion etj... Fillon komunikimi, njohja, lind dashuria, konkretizohet me gjėra madhore si fejesa, martesa.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 11:35   #49
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Subz edhe un jam shum dakord me ty lal
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 16:29   #50
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DJ^TRINITY Shiko postimin
te jap jo nji po shum raste ... ti them dhe me emra kush jan po deshe po sbesoj se i njef se ata tani e kan lon chatin se jan feju e martu presin dhe kalamoj teshi

Mua sme ka ndodhur te njof dike qe ka kalu nga virtualiteti ne realitet te pakten deri tani, ata qe kam njohur un qe kam menduar qe jan te dashuruar dhe qe ma kan pohuar nje gje te till sot si flasin njeri tjetrit.

Nuk them qe nuk ndodh, qe nuk ka ndodh.

Edhe SubZ ka shume te drejte
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 16:35   #51
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,207
Thanks: 587
Thanked 3,509 Times in 649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SubZ Shiko postimin
Fenomene ka nga mė tė ndryshmet. Mund tė gjesh raste sa tė duash dhe fakte sa tė duash. Kjo gjė ndodh me tipe, qė mund tė jen shumė sensibėl dhe dashurohen nga virtualiteti, nuk ka asgjė pėr tu mos besuar. Unė flasė pėr veten time, s'mė ka ndodhur, nėse do mė ndodhte nuk do ta kisha problem ta shprehja, vend njohje ėshtė, njėsoj si njė park, klub, eskursion etj... Fillon komunikimi, njohja, lind dashuria, konkretizohet me gjėra madhore si fejesa, martesa.
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 20:25   #52
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Posts: 396
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DJ^TRINITY Shiko postimin
walchiria .... pffff keq fort ndac mi mu mlusin
MArina flm qe ma bere te ditur ... por e bera per ta rifresku kte teme se mduket se ka humb fare apo jo?
Utopia & ujnesa gabim boni qe sbesoni
sote nuk i beson dote tjetrit kur ke nje jete qe e njeh drejteperdrejte e jo ta njohesh ne menyre virtuale dhe te filloj te lindin dashuria.
Une per veten time e kam super te veshtir ta pranoj mbase ngaqe nuk kam besim tek meshkujt pastaj. Tani ben vaki dhe ndollin qe te dashurohen 2 njerez qe jan njohur ne menyre virtuale por une perseri nuk i besoj
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 20:33   #53
Xhenet
V.I.P
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 891
Thanks: 800
Thanked 655 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Mire do te ishte te besoja,por jo se besoj as ne realitet e ku ne virtualitet!
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:11   #54
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Ateher me vjen keq per juve vajza qe nuk besoni ... kjo esht ngaqe keni humbur shpresat qe dashuria ekziston si ne jet reale ashtu dhe ne ate virtuale ...
duhet te gjeni dashurine e humbur iher .. mvje keq qe jau them ... por nuk duhet te jeni kaq te dorezuara ... duhet te luftoni se meshkujt ka plot dhe nuk jant e gjithe isoj ... pastaj varet nga zgjedhja qe beni ju ... nji mashkulli mos i shikoni bukurine po shikojini ndrricimin qe ka ne zemer
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:29   #55
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Nuk besoj ne dashurin me shkrim
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:31   #56
DJ^TRINITY
Anėtar
 
Avatari i DJ^TRINITY
 
Data e antarėsimit: Jul 2010
Vendndodhja: Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Posts: 53
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
DJ^TRINITY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

hahahahaha saura mvje keq qe po te them po ...
spaska fillu me u perdor kamera dhe mikrofonat andej nga zona juj ??? jo per gjo po ne virtual mund te shikosh dhe te flasesh
lol ....
DJ^TRINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:38   #57
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DJ^TRINITY Shiko postimin
hahahahaha saura mvje keq qe po te them po ...
spaska fillu me u perdor kamera dhe mikrofonat andej nga zona juj ??? jo per gjo po ne virtual mund te shikosh dhe te flasesh
lol ....
jo me pelqen mister me shume
zeri te mashtron more djale lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:38   #58
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Nuk besoj ne dashurin me shkrim :p
Hahaaa...Pse mi, si e deshke dashurin ti vetem me kéndim?
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2010, 23:40   #59
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Hahaaa...Pse mi, si e deshke dashurin ti vetem me kéndim?
po mo te degjosh zonin e bylbylit
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2010, 00:01   #60
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A besoni ne dashurite virtuale ???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
po mo te degjosh zonin e bylbylit :p
Hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Paska ne bylbyla virtual?Keta te rinjt e sotem as ne dashurin virtuale nuk besojn;pse kshu mi goc....
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur