Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2019, 19:44   #141
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,672
Thanks: 2,292
Thanked 1,245 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Njerzia kan vu theme me ballkone permes kesaje te internetit
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2019, 20:06   #142
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,031
Thanks: 1,380
Thanked 2,276 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
E besoj.

Pik,vul xha Resul.
Ēa thua dhe Xha Resuli nė internet kėshtunė?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 20:32   #143
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,769
Thanks: 2,158
Thanked 873 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Po i besoj me bindjen ma t’madhe
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 20:35   #144
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Eshte nje menyr lidhjeje, po dashuri sdo ta quaja ... terheqje mbase per dike po,, Dashuria eshte dicka e rralle dhe Reale , nese se perjeton Realisht smund te quhet .
Njelloj si para shume vitesh me sakte 9 vjet.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 21:40   #145
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,672
Thanks: 2,292
Thanked 1,245 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Normal se po, njerezit jane be shpi permes netit
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 13:31   #146
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,168
Thanks: 427
Thanked 305 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

S'ka rendesi si dhe ku ndodh , thjesht ndodh.. Ndjenjat mund te lindin nga nje bashkebisedim apo komunikim virtual per nje kohe te gjate.. Nese eshte thjesht iluzion qe te jep ket lloj ndjesie kete do ta vertetoje koha.. Me perpara nuk e besoja madje qeshja dhe me dukej me budallallik por kam ndryshuar mendim.. Kam ndryshuar mendim sepse kam kuptuar se kur ndodh me disa njerez ne ket forme komunikimi pse mos ndodhe dhe me neve ? Ne nuk jemi aspak te ndryshem nga te tjeret, s'jemi imune nga dashuria. Ajo eshte dicka qe lind ne kohen dhe vendin e vet.. Nuk eshte e programuar
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 13:41   #147
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

No ..........
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:06   #148
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,816
Thanks: 3,191
Thanked 2,138 Times in 927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Larg qofte!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:11   #149
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,912
Thanks: 17,864
Thanked 23,037 Times in 8,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Larg qofte!


dashuria gjehet kudo...ne park, ne dyqan, ne burg, tek kosht e plehrave...pse jo dhe ne internet?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
border=
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:18   #150
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,168
Thanks: 427
Thanked 305 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin


dashuria gjehet kudo...ne park, ne dyqan, ne burg, tek kosht e plehrave...pse jo dhe ne internet?
Shum dakort Xhin ; d
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:24   #151
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Larg qofte!
Shi kush flet 👻
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:50   #152
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin


dashuria gjehet kudo...ne park, ne dyqan, ne burg, tek kosht e plehrave...pse jo dhe ne internet?
Ne internet osht ma veshtire me kominikim.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 14:56   #153
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,912
Thanks: 17,864
Thanked 23,037 Times in 8,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xzot Shiko postimin
Ne internet osht ma veshtire me kominikim.
me komunikimin seshte aspak e veshtir lol me e lehte ne fakt sesa ta kesh personin perball
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 22-09-2019 nė 15:06
border=
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 15:03   #154
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Je tuj fol mir e bukur n’internet, bi termeti t’le tjetri n’internet e vet del m’rrug. Jo re, s’o pun kjo.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 15:17   #155
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
me komunikimin seshte aspak e veshtir lol me e lehte ne fakt sesa ta kesh personin perball
Po osht me lehte nese je nje ''shy'' person ... por ai/ajo person mundet edhe me qene ndryshe ne te verteten.

Qe osht e lehte kjo varet edhe ku ne internet... forums ? dating sites ? apps ? etc.

ndoshta osht leht ne dating sites por keshtu ne pergjithesi nuk osht leht hiq, ne fakt kisha thane qe osht edhe kohe e humbur.

Ne MSN ka pas qene ma leht , e mbaj ne mend kom pas fol me nje Angleze para 10+ vjet :lol: Random add. Good times.

per mu osht ma mir me pas personin perball edhe ashtu e di me cfar njeri po merrna apo nje person among my social circle , hobbies, work etc
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 15:27   #156
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,769
Thanks: 2,158
Thanked 873 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Poooooooooooooo , dashurin po e kerkoj perdit!
Por nuk ju besohet njerzve ktu , ky asht problemi
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 15:34   #157
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Jetes nuk i dihet kshuqe nuk mund te them jo.
Gjerat e mira ndodhin atehere kur nuk i presim.
Gjithsesi njerezit e shtirur kuptohen qe ne shkrim,por uroj qe mos tna ndodhe te njohim njerez te tille
Por jo te gjithe jane njesoj kshuqe nuk mund te them jo.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur