Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-10-2011, 23:20   #41
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Reine as un s'di gjo , vetem qaj kot ndonjehere

po ti meqe ke shkrujt me ngjyre te kuqe di di .... ahh ti ti
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-10-2011, 23:29   #42
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 175 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

... Si deti qe perqafon reren ne plazh , sepse pa te nuk do te ishte as ajo ...
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-10-2011, 14:22   #43
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Dashuria eshte e shtrenjt per dike,por e pa vler per dike tjeter
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2012, 11:34   #44
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

http://www.youtube.com/watch?v=5B5-VlicAhE&t=1s

S’kam ndal me tė qarė
Por me tė kėnduar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Nga sevdaja jote
Mbeta pa martuar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Ref. 2x

E ē’tju them or shokė
Ē’ėshtė dashuria
Ajo ėshtė mjaltė moj
Vetė perėndia
O ylli i mėngjesit
Kush tė ka bekuar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Ditė e natė pėr ty moj
Unė po rri zgjuar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Ref. 2x

E ē’tju them or shokė
Ē’ėshtė dashuria
Ajo ėshtė mjaltė moj
Vetė perėndia
Fajin e ka zemra
Qė tė ka kėrkuar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Si qepab kafeje
Mė ke rrotulluar
Zemrėn ma ke djegur moj
Ma ke pėrvėluar
Ref. 4x

E ē’tju them or shokė
Ē’ėshtė dashuria
Ajo ėshtė mjaltė moj
Vetė perėndia
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-03-2012, 14:25   #45
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Cfare eshte dashnia? Nqs ndonje e ka gjetur, a mundet te me coj nje pergjigje ne adresen........?
tété nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-03-2012, 21:07   #46
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Dashuria eshte qe te ben te ndjehesh e lumtur!! Veq nese e gjen (Dashurin) e vertet!.
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-03-2012, 21:54   #47
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Dashuria eshte vetem nje fjale,por ka nje spekter te gjere.Ka edhe shume gjera te tjera qe jane pjese e dashurise.............
__________________
Alles in der Welt läßt sich ertragen, Nur nicht eine Reihe von schönen Tagen.
alem_de nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-03-2012, 23:28   #48
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

kush ja ka gjetur kuptimin dhe nuk na e tregoi ne????
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-03-2012, 23:34   #49
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Rastesi.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-03-2012, 01:42   #50
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Cfare eshte dashnia? Nqs ndonje e ka gjetur, a mundet te me coj nje pergjigje ne adresen........?
or you can send letter to:

Santa Claus
North Pole
H0H-0HO Canada
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-03-2012, 01:46   #51
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Dashuria eshte e shtrenjt per dike,por e pa vler per dike tjeter
Floriri si per ate qe e ka dhe per ate qe nuk e ka, ka vlere. Asnjehere nuk e humbet vleren.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-03-2012, 01:52   #52
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,427
Thanks: 2,600
Thanked 2,145 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Floriri si per ate qe e ka dhe per ate qe nuk e ka, ka vlere. Asnjehere nuk e humbet vleren.
dashurija nuk ka as vlerė e as kuptim , dashurija ka diqka magnetike edhe nje peshė te madhe , te cilen e ndjejnė dy persona ..e te tjeret as qe deshirojn e as qe ju shkon mendja sa ka vlerė apo kuptim kjo ....
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-03-2012, 23:31   #53
DeuS
Authentic
 
Avatari i DeuS
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Vendndodhja: ..Relaxing!
Posts: 126
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
DeuS ėshtė njė fener i lavdishėmDeuS ėshtė njė fener i lavdishėmDeuS ėshtė njė fener i lavdishėmDeuS ėshtė njė fener i lavdishėmDeuS ėshtė njė fener i lavdishėmDeuS ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Ca thone dashuria nuk vdes kurre!
Ca te tjere thone se njeriu dashuron vetem nje here ne jete!
Andej hidhen duke shtuar se dashuria eshte nje mullar me bar ku kullosin dy magjar ...(lol)
Degjojme qe dashuria kthehet ne vuajte, urrejtje, mallkim etj! Degjojme edhe per ato qe dashurine e tyre e kultivojne tere jeten duke e shijuar dhe ngritur ne piedestalin qe kjo fjale kaq hyjnore meriton te jete...

Por tek e fundit, pak rendesi ka se cfare thone te tjeret! Rendesi ka vetem ajo qe ndjen ti vet. Askush nuk lindi i dashuruar. Askush nuk dinte te fliste rreth saj, deri ne momentin kur ajo trokiti ne zemrat e tyre. Dashuria eshte universale, por ne te njejten kohe, ndryshon masen, formen dhe esencen kur strehohet ne zemrat e njerezve te ndryshem.

Te gjithe do dashurohen nje dite. Shume nga ato qe do postojne ne kete teme, jam i bindur qe jane bere skllav te kesaj force magjike. Ama vetem nje keshille do tu jap atyre qe besojne se njeriu dashuron vetem nje here ne jete. Po ju shkruaj nje shprehje te Oscar Wilde e cila thote:

'Sa here qe dashuron njeriu, ajo eshte hera e vetme qe ai ka dashuruar me te vertete! ...Ndryshimi i objektit, nuk e demton sinqeritetin e pasionit...perkundrazi, e thellon ate.
DeuS nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-04-2012, 11:14   #54
Irfan CANA
V.I.P
 
Avatari i Irfan CANA
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 1,856
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Irfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Ėshtė forcė enigmatike qė buron tek secili.
Irfan CANA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-04-2012, 12:45   #55
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

"Love is a poor man's food" = Dashuria ėshtė njė ushqim tė varfėrit.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-04-2012, 12:18   #56
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
"Love is a poor man's food" = Dashuria ėshtė njė ushqim tė varfėrit.
Po te pasurit me cfare ushqehen? Shpirterisht e kisha llafin? :lol:
tété nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-04-2012, 13:01   #57
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,315
Thanks: 11
Thanked 38 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Ah mire eshte kur e ke jetuar edhe e ke shijuar por eshte e veshtire ta harosh,dua kaq shume te shkruaj per te po njekohesish edhe kaq pak.
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-04-2012, 14:47   #58
Irfan CANA
V.I.P
 
Avatari i Irfan CANA
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 1,856
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Irfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Shpatė me dy tehe!!!
Irfan CANA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-04-2012, 19:09   #59
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Po te pasurit me cfare ushqehen? Shpirterisht e kisha llafin? :lol:
Ata ushqehen me ajken e saje. Kuptohet nqs jane te zotet ne kete drejtim. If I had a lots of money, I'd be rich in both ways!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-04-2012, 19:29   #60
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Sa here qe lexoj kete pyetjen me vjen ne mendje kjo shprehje....

Sa here qe bie ne dashuri , me duket sikur e kam per here te pare . Ndryshimi i objektit nuk ben asgje veēse rrit pasionin.
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur