Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-04-2011, 09:43   #21
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse nuk mund te jete ndryshe, te dua sepse dashuria nuk njeh llogjike
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2011, 13:40   #22
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te Dua sepse te ndej Te Dua sepse je fryma ime Te Dua sepse me ben te vuaj, me ben te jem e jotja ne cdo moment, me ben te shoh ne enderr, me ben te qaj per ty ,me ben mendoj per ty ne co second te dites ,me ben te JETOJ PER TY edhe sepse je larg edhe ste shohe me sy
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2011, 18:18   #23
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 636
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Se je i embel.
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2011, 02:45   #24
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Si i tha Filja(Roza Anagnosti) Vatės(Qemal Mehmeti), tek drama "Toka jonė" e Kol Jakovės!?

"Nēofse m'don ni pllam, un tė du ni pash."
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2011, 11:06   #25
unlovely
V.I.P
 
Avatari i unlovely
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: Lost in the air
Posts: 485
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
unlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

se dhe ti me do
__________________
Do te doja shume te mund ti beja REFRESH jetes sime,DELETE problemeve,UNDO gabimeve,dhe SAVE momenteve me te bukura..
unlovely nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2011, 11:15   #26
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Si i tha Filja(Roza Anagnosti) Vatės(Qemal Mehmeti), tek drama "Toka jonė" e Kol Jakovės!?

"Nēofse m'don ni pllam, un tė du ni pash."
Pse sthuj ti,ja paska fut sa krahu filja-vates!

ne lidhje me temen-psss...te du se di me skuq patate!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2011, 19:07   #27
Taku
Super Anėtar
 
Avatari i Taku
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 161
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Taku ėshtė njė i shkėlqyerTaku ėshtė njė i shkėlqyerTaku ėshtė njė i shkėlqyerTaku ėshtė njė i shkėlqyerTaku ėshtė njė i shkėlqyerTaku ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua se je jeta ime qe me jep gezim,lumturi c'do moment...
Taku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2011, 13:29   #28
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

se gje motivim tek ty
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2011, 16:04   #29
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
se gje motivim tek ty
FIKS fare dhe nje e VECANTE i ka te gjitha te pergjishmet.
PS:cfare fati kane disa meshkuj(total d.....a),por nuk e kuptojne cfare Perendeshe kane ne dore apo perkrah.
Nejse....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2011, 16:48   #30
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Perse te dua?
Nuk e di, as qe dua ta di!
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2011, 19:26   #31
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Kete e une e dua me shpirt,sepse nuk ka maske!
GRANDE Wyndorf,,,,David!
http://www.youtube.com/watch?v=lFvZc8fCSLU
Dhe boxet Cahen,ne katersh!
http://www.youtube.com/watch?v=gaSBf...eature=related
come on.
Pa maske,
Dhe SystemA te do ne kulm!
kaq,te tjeret jane lesha
http://www.youtube.com/watch?v=FVemq...eature=related

1,2,3,rreshtore!
http://www.youtube.com/watch?v=gaSBf...eature=related
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2011, 19:46   #32
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

EVER:
http://www.youtube.com/watch?v=3aeLV...eature=related
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2011, 19:56   #33
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

E dua ne kulm:
http://www.youtube.com/watch?v=KcIm9...layer_embedded
pasiqe nuk eshte.........kot morracak
GREAT.
EC Egersire me instinkt!
GRANDE WYNDORF.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2011, 13:24   #34
Universal
Banned
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 596
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 27 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Universal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te Dua .... Qe Te Ndihem Edhe Un ..Mir ..)
Te Dua ... Qe Te Kem Shprese Te JeToJ...<3<3<3
Universal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2011, 13:57   #35
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ReSpEcT Shiko postimin
Te Dua .... Qe Te Ndihem Edhe Un ..Mir ..)
Te Dua ... Qe Te Kem Shprese Te JeToJ...<3<3<3
Pikerisht!
Dhe AJO e kupton!
Dhe per ATE kalo mbi cdo kufome te gjalle!
Respeckt nga ana ime!
Po se kuptoi,fatkeqesia e ime jona!
Nejse.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2011, 20:45   #36
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,315
Thanks: 11
Thanked 38 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse nuk do isha ketu ku jam pa ty
te dua se me ben te ndjehem e vecante
te dua sepse gjithmone me korigjon per te miren time
te dua se cdo gje qe ben e ben pa interes
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2011, 00:31   #37
Senorita
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Vendndodhja: itali
Posts: 19
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Senorita ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

je ne t'aime pas... je t'adore!
Senorita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2011, 21:45   #38
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 324
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 15
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

per inat qe sme do ti
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2011, 22:18   #39
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,139
Thanks: 984
Thanked 618 Times in 258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

...sepse duhet te te dua...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2011, 22:21   #40
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 324
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 15
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gladiola Shiko postimin
...sepse duhet te te dua...
E drejte !
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur