Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2014, 19:01   #1
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,216
Thanks: 1,888
Thanked 2,081 Times in 1,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Do lidheshit me dike qe ka femije?

po apo jo?
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:02   #2
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,166
Thanks: 1,809
Thanked 1,997 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lisheshit me dike qe ka femij?

Ēfare do te thote "lishesh"? lol
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:03   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lisheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Do lisheshit me dike qe ka femij?
Do tė thuash do ta linim sheshit?! Pse jo edhe nė shesh mir ėshtė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:05   #4
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,216
Thanks: 1,888
Thanked 2,081 Times in 1,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lisheshit me dike qe ka femij?

Bravo Akrep
sa mire me kupton ti mua
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Ēfare do te thote "lishesh"? lol
lol eshte nje dhoj lidhje
lidhje sheshi
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:08   #5
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,166
Thanks: 1,809
Thanked 1,997 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

E vrave se e vrave qenin, perse nuk e hodhe ne lane? Harrove ė tek femijė

Lidhur me temen do thosha qe si dihet ē'te sjell jeta. Njoh disa veta qe jane lidhur me dike qe kane patur femije nga lidhje (martesore edhe jo) te meparshme. Njeres, qe e kam goxha te afert i thashe dy fjale kur u fejua me te: vajzen e tij trajtoje sikur tenden!. Femijet nuk kane faj ne keto mesele. Fajin e kane te rriturit. E s'ka gje me te bukur sesa t'i dhurosh dashuri nje femije!
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:09   #6
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Dashuria eshte mbi te gjithat....
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:11   #7
Ksanthi
Super Anėtar
 
Avatari i Ksanthi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 177
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Ksanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Nqs do personin ne fjale do duash dhe femijen e tij.
Ksanthi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:15   #8
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 755 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

jo

qoft larg
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:16   #9
Algert
Anėtar
 
Avatari i Algert
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Treviso
Posts: 56
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Algert do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

nuk behet fjale...
Algert nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:17   #10
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,176
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Kur thuhet lidhje me shkon mendja ne nje lidhje paralel.

S'ka shans.


Po iki te tema se c'po ben per momentin?
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:31   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,523
Thanks: 13,492
Thanked 7,496 Times in 4,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
Dashuria eshte mbi te gjithat....
Dhe thone qe kemi Lindur nga dashuria!!!!
Me sa shof aksident jemi te gjithe
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:34   #12
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,798
Thanks: 749
Thanked 811 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Beqaret nuk ua kane ngene lidhjeve me femije ne mes.. teper te komplikuara.
Gjithmone nese flasim per lidhje serioze, nga ato me plane per te ardhmen.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:35   #13
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,994
Thanks: 15,447
Thanked 13,160 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 703
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Algert Shiko postimin
nuk behet fjale...
Nuk bėhet fjalė qė po apo jo?
Mos e lėr evazive.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:36   #14
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,216
Thanks: 1,888
Thanked 2,081 Times in 1,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk bėhet fjalė qė po apo jo?
Mos e lėr evazive.
per kete do e pyesja edhe une
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:38   #15
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,929
Thanks: 10,236
Thanked 9,576 Times in 4,719 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

disa shprehje shqiptare jane evidente. kot pyesni
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:39   #16
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

1. Cfare eshte...burre apo grua?
2. Aktualisht eshte i/e martuar apo i ndare apo i ka vdek ai/ajo
3. Sa duhet te jete numri i femijeve? (e lejueshmja)
4. A ka vjeherr?
5. A ka leke, toke, makine, telefon, gamor, pune...etj. (sigurisht jo te gjitha bashke)
6. A duhet te jete thjesht nje lidhje apo dicka me teper?

p.s. e pastaj do te pergjigjem
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:42   #17
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Me keq eshte nje qe e ka abortuar fmiun vetem qe te martohet se sa nje qe e ka fmiun...

Kur don dikond i kalon edhe barriera me te medhaja lere me nje krijese te pafajshme.
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:42   #18
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,216
Thanks: 1,888
Thanked 2,081 Times in 1,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Photoshop Shiko postimin
1. Cfare eshte...burre apo grua?
2. Aktualisht eshte i/e martuar apo i ndare apo i ka vdek ai/ajo
3. Sa duhet te jete numri i femijeve? (e lejueshmja)
4. A ka vjeherr?
5. A ka leke, toke, makine, telefon, gamor, pune...etj. (sigurisht jo te gjitha bashke)
6. A duhet te jete thjesht nje lidhje apo dicka me teper?

p.s. e pastaj do te pergjigjem
Si do ti ta kete Emrin?
dhe sa te gjate e do, peshen, gjyren e syve, flokeve, formen e trupit?

Pergjigju qe te pergjigjem
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:52   #19
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 469 Times in 351 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Si do ti ta kete Emrin?
dhe sa te gjate e do, peshen, gjyren e syve, flokeve, formen e trupit?

Pergjigju qe te pergjigjem
Asnje se di pa e shtru pyetjen si e shtron debilja
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2014, 19:54   #20
Algert
Anėtar
 
Avatari i Algert
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Treviso
Posts: 56
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Algert do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Do lidheshit me dike qe ka femij?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk bėhet fjalė qė po apo jo?
Mos e lėr evazive.
nuk behet fjale, dmth jo. Shume e veshtire situata me nje qe ka femij...
Algert nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur