Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-09-2019, 23:33   #261
Performer
Sweet

Data e antarėsimit: Nov 2016
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Do lidheshit me dike qe ka femije?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Problemin zgjidheni kur tju dale.
Lol
Si kan parashikuar surprizat e te ardhmes kta : )
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 00:30   #262
SystemA
Larg...KANCEROSAVE

Data e antarėsimit: Sep 2010
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Lol
Si kan parashikuar surprizat e te ardhmes kta : )
Njele tu RREJTE miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 02:19   #263
Kurt
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2014
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Kurto jane te tute femijet s’jane te tute, nje mashkull ska shance te duhet me shume per nje femer se femijet e vet. True story,
Pikerisht e dija qe ju grate me femije nuk do kuptoni ate shkrimin tim.
Kuptohet qe as une si mashkull nuk dua as fantazoj kurr qe femra te doje mua me shume se femijet e saj por nese ato nuk jane femijet e mij dhe une jam ne lidhje me ty supozojm une dal dificit si mashkull totalisht. Dmth nese ti ke femijen tim edhe nese nuk me don mua ti akoma don gjakun tim, pasardhsin tim.
Por nese une lidhem me ty, ish-burri jot eshte akoma fitimtar se ti po i rrit femijen atij me dashuri totale ndersa une po perdorem vetem si sex toy nga ti.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kurt : 28-09-2019 nė 02:26
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 05:52   #264
SystemA
Larg...KANCEROSAVE

Data e antarėsimit: Sep 2010
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm

Sido qe ta kthesh....burrat e kan fajin perhere.Kshu qe mu me rri e vogel te rris kopilat e te tjereve.Mendim i gabuar ky i IMI,por duhet akceptuar
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim