Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-11-2011, 22:06   #41
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 432 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Imagjinoja nje njeri…
Nje njeri ne jeten time
Ate qe me donte shpirti
e pergjerohej gjithe qenia ime

imagjinoja se nje dite
me duhej larg te shkoja
me zemren gjithmone pas
e dija qe vetem ate doja

Imagjinoja se pas shume kohesh
kthehem ne folezen time hutuar
Shkoj kerkoj strofezen tone,
por ajo kish ngelur jetime e vetmuar

Imagjinoja se nje dite ne posten time
gjej brenda nje ftese…
nje ftese plot lule e zbukurime
nje paradoks qe me ben te vdes

Shkova e bukur ne ate dasme fatale
ndertoja une imagjinaten e shkrete.
Tjetren ne krahe e mua te ftuar speciale…
Tani si per dreq ate mankth e jetoj vertete.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2011, 22:19   #42
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,425
Thanks: 2,599
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

DeA , nuk dua me ti prishi emocionet por .. ma se miri asht hakmerju ... se hakmarjen e ka ne gjak Shqiptari , e kanuni thot se haku duhet mu mar ...askush nuk ka te drejt me lujt me ndjenjat e tjetrit...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2011, 22:30   #43
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 432 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
DeA , nuk dua me ti prishi emocionet por .. ma se miri asht hakmerju ... se hakmarjen e ka ne gjak Shqiptari , e kanuni thot se haku duhet mu mar ...askush nuk ka te drejt me lujt me ndjenjat e tjetrit...
Une nuk jam e lenduar, e doja, dikur, keto jane thjeshte
disa gjera qe kam ruajtur nga ajo e kaluara dhe i rilexova keto dite.
Nuk kam plage, perkundrazi BUZEQESH .
Kjo Ndienje me rriti, si mund ti hakmerrem dhe ta ha ne bese vetveten ?!
Respektoje ate qe ndieja une 2 vjet me pare dhe kujtoje ate ndienje qe dhe rezultati i se tashmes nuk e mohon.

Mqns ra fjala ai e lexonte kanunin dhe me fliste per te... !!!
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-11-2011, 21:02   #44
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

A Filan Fistekja che mi ha suggerito di fare questa Tesi, devo molto, un'amica sincera e intelligente.

Dedikuar mua. Tek falenderimet e temes se diplomes se nje mikut tim.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-11-2011, 16:56   #45
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,486
Thanks: 15,978
Thanked 9,462 Times in 6,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DeA Shiko postimin
Une nuk jam e lenduar, e doja, dikur, keto jane thjeshte
disa gjera qe kam ruajtur nga ajo e kaluara dhe i rilexova keto dite.
Nuk kam plage, perkundrazi BUZEQESH .
Kjo Ndienje me rriti, si mund ti hakmerrem dhe ta ha ne bese vetveten ?!
Respektoje ate qe ndieja une 2 vjet me pare dhe kujtoje ate ndienje qe dhe rezultati i se tashmes nuk e mohon.
Qenke vajze e rralle.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-11-2011, 17:53   #46
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 432 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

http://www.youtube.com/watch?v=mJ4kV2iWJvc
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-02-2012, 00:07   #47
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 432 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ndjeja qe kolonat e zerit ishin shembur. Dhe asgje... Asgje nuk ishte si me pare. U bera ball 1milion rrufeve qe te te ktheja.Por ti je e shkuar, dhe e shkuara nuk kthehet. Aty ku dashuria humbi, fantazma jote kthehet dhe me therret. Mjaft !! Nuk e dua thirrjen tende, nuk e dua meshiren tende, ajo qe po te kerkoj eshte thjesht: Dua pak paqe !! Te me leshe te qete...nuk po kerkoje shume. Pak buzeqeshje ne veten time, dua qe te jene te verteta dhe te mos fshihem mbrapa 1 maske. Dhe si perfundim ik, Ik sa me larg nga une. Nuk e dua kthimin tend. Ashtu si di te me besh me te lumturen ne bot.Ashtu di dhe te me shkaterrosh !

(riferiment i te kaluares ) Dedikuar Dikur ...Ty !
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-02-2012, 17:10   #48
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Gezuar ditelindjen D.....

E dashur dhe shume e shtrenjt vajza ime e vetme D....te uroj me gjithe shpirt e me gjithe zemer qe me behesh 125 vjeē. Kalofsh 125 pranvera te lumtura, zoti te bekofte dhe ndimofte ne ēdo hap te jetes tende. Bashke me urimin tim bashkohet dhe urimi i babit....
Me dashuri dhe respekt mami jot...


Pjesez nga letra qe gjeta poshte nenkreses mengjesin e dites qe mbusha 15 vjeē. Nenes sime nuk i mjaftonte te me uronte 115 vjeē.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-02-2012, 22:04   #49
l'angelo dell mare
Anėtar
 
Avatari i l'angelo dell mare
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Vendndodhja: venezia
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
l'angelo dell mare ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

http://youtu.be/lSQEbuAy-n8
__________________
`thankyou` mamma e papa,,vi voglio piu che la mia vita ``perqafim````15````puc````kiss````shqipe```thanky ou` x tutto,jeni e vetmja gje e vertet ne jet
l'angelo dell mare nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-03-2012, 11:21   #50
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

http://www.youtube.com/watch?v=YQ3xrdS2x8M&hd=1

Ku do qe te jesh
Ke do te takosh
Kur gjithcka te kesh
Do te duket bosh
Njerez qe nxitojn
te shtyjn pa te pare
Tani te mungojn
Ata syt e tij
Per ty kaan qar

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget do mbajn emrin tim

(Ooo ooo Ooo ooo)

Pak nga une kerkon
Humbur ne ket qiell
Fjalet qe degjon
S`kan te njejten vler
Hapat ty te cojn
Vec ne nje drejtim
Rruget qe kalon
Do ken emrin tim
Do ken Emrin Tim

Ref. :
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget do mbajn emrin tim

Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Jeta te ngjan me nje ndeshkim
Njerez qe fjalen s`ta degjojn dhe..
Si nje mallkim thone emrin tim
Vetem do mbetesh ti dhe sonte
Sa do te vi ndonje harrim
Dhe sa te tjer ty do ta din se
Plaget do mbajn emrin tim
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-03-2012, 22:36   #51
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Al mio amico migliore
con affetto e graditudine.
Dedikim mbi faqen e pare e ''Il ritratto di Dorian Gray''.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-04-2012, 20:48   #52
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,315
Thanks: 11
Thanked 38 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Πώς χωρίς εσένα είμαι μισή
δεν πετιέται έτσι μια ζωή
θέλω πίσω να γυρίσω
και συγνώμη να ζητήσω
μα με κυνηγάει μια φυγή
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 16:35   #53
Skydive
V.I.P
 
Avatari i Skydive
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 2,266
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Skydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Prano ēdo ditė sfidėn qė tė vendos fati. Pėr tė fituar, sekreti ėshtė tė kėrkosh lumturinė nė gjėrat e vogla
__________________
***Man sieht nur mit dem herzen gut, das wesentliche ist für die augen unsichtbar***
Skydive nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 17:53   #54
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jamais Shiko postimin
..Drite, Diell, Emocion, Fryme, Mundim, Qetesi, Enderr, Miresi, Durim, Kuraje, Dhimbje, Ngushellim, Mbeshtetje, Rrefim, Besim, Qortim,......, ......, [......]
Kushtuar Ty - vite te Jetes Sime !
Per TY - Cdo dite te Jetes Sime !

Faleminderit Gjithmone TY.
....dedikuar ty
Amin!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 17:59   #55
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,931
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
Πώς χωρίς εσένα είμαι μισή
δεν πετιέται έτσι μια ζωή
θέλω πίσω να γυρίσω
και συγνώμη να ζητήσω
μα με κυνηγάει μια φυγή
Jati na zitas signomi?
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 18:15   #56
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

sei la mia vita tu
tutte le donne tu !
magnus nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 18:23   #57
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,315
Thanks: 11
Thanked 38 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Jati na zitas signomi?
Asta fili megali istoria....
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:17   #58
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ti nuk di nje gje,
Qe vjeshtes dashuria ime ngathtesohet
dhe
se si me kercen gjoksi nga dhembshuria per ty.
Por nuk eshte vone kurre t’i njohesh heronjte,
O zemer…

Bekoje Zot, faren e dashurise!
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:17   #59
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Dedikuar ty...qe nuk do te shoh me kurre, e megjithate mbetesh njeriu me i rendesishem i jetes sime. Faleminderit per jeten qe me dhurove, e dashur. Nese do ishte e mundur, do te ta riktheja...e le te jetoje ti.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-05-2012, 19:28   #60
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Dedikuar ty...qe nuk do te shoh me kurre, e megjithate mbetesh njeriu me i rendesishem i jetes sime. Faleminderit per jeten qe me dhurove, e dashur. Nese do ishte e mundur, do te ta riktheja...e le te jetoje ti.
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur