Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2018, 10:32   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Sado qė tė jeni tė fortė, ndarja nuk ėshtė e lehtė, por nuk ėshtė gjithashtu lehtė tė jesh nė rolin e atij qė i jep fund lidhjes.

Nuk keni nevojė tė bėni diēka drastike pėr t’i dhėnė fund njė lidhjeje qė nuk funksionon. Ja disa kėshilla pėr ndarje, pa shkaktim tė lėkundjeve tė mėdha.

Nuk ėshtė njė situatė e lehtė, por nuk duhet qė tė jetė edhe fundi i botės, transmeton Telegrafi.

1. Para se ta bėni bisedėn me partnerin tuaj, pėrpiquni qė tė pėrgatisni pėrgjigjet nė pyetjet tė cilat do tė ju shtrohen sipas tė gjitha gjasave.

2. Hyni nė situatė me kokė tė qetė. Mos u ndani nga partneri me bėrtitje, sharje dhe me gjeste tė ndryshme.

3. Mos u bėni qyqarė me rastin e ndarjes! Assesi mos lejoni qė atė qė ėshtė obligim vetėm i juaji tė kryhet nga ndonjė mik i cili ish tė dashurit tuaj tė ardhshėm ia bėn me dije lajmin e keq, derisa ju fshiheni nė tualetin e ndonjė kafeneje.

4. Nė fakt, mė sė miri do tė ishte qė tė mos i jepni fund lidhjes nė vend publik. Nuk ėshtė e ndershme dhe tregon mungesė tė respektit ndaj partnerit dhe ndaj lidhjes suaj.

5. Pėrpiquni qė maksimalisht tė shprehni respekt ndaj partnerit dhe kohės qė keni kaluar sė bashku. Nuk do tė ishte mirė qė ta lini tėrėsisht tė hidhėruar, mjafton qė mė nuk dėshironi tė jeni me tė.

6. Nėse nė mendjen tuaj tashmė i keni dhėnė fund lidhjes me partnerin dhe mendoni se nuk ka shanse qė tė vazhdoni, mos i ofroni shpresė tė rreme. Nėse ka marrė fund, atėherė le tė jetė me tė vėrtetė fund.

7. Shmangni deklarimet akuzuese tė llojit “Unė jam gjithmonė” ose “Ti nuk je kurrė” me rastin e ndarjes. Deklarimet e tilla nė fakt janė njė lloj sulmi dhe nuk do tė ndihmojnė nė situatėn nė fjalė edhe nėse ju ndoshta nuk keni argumente tė tjera .

8. Lėreni mundėsinė e miqėsisė. Nuk ka nevojė qė tė bėni premtime. Tė jesh mik me ish-partnerin ėshtė njė sfidė e madhe dhe nuk ėshtė njė vendim i cili duhet tė merret menjėherė.

9. Jini shumė tė qartė nė qėndrimet tuaja lidhur me faktin pse nuk funksionon lidhja juaj. Mos lejoni qė tė tėrhiqeni nė njė bisedė lidhur me faktin se si gjėrat mund tė ndryshojnė. Mos e harxhoni kot kohėn tuaj, e as tė atij.

/Telegrafi/
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 11:23   #2
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,341
Thanks: 673
Thanked 811 Times in 546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Kto kshilla jane per Vipesat. I lumte telecazzit!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2019, 12:48   #3
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Wake Up/ Libri me kėshilla pėr ata qė tradhėtojnė nė ēift vjen edhe nė shqip.

As tė parėt, as tė fundit” me nėntitull “Tradhtia nė epokėn e transparencės” ėshtė libri i psikoterapistes me famė botėrore Esther Perel, i cili vjen nė shqip nga Botimet “Pegi”, me pėrkthimin e Artan Mirakės.

http://top-channel.tv/video/wake-up-...edhe-ne-shqip/

Maurice please....kush e ka kenduar te na japi ndonje pershtypje!!!

Diten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2019, 18:02   #4
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Maurice, shume profesionalisht e paske analizu ceshtjen. Lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 06:21   #5
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,255 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Nuk ka ndarje pa dhimbje.
E rendesishme eshte te jesh e vendosur per ti dhene fund,dhe mos te kthehesh serish pas tij...
Sidomos per femrat qe edhe pse ndahen,serish fusin hundet ne punet e ishin.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 07:14   #6
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,325
Thanks: 23
Thanked 3,015 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jetmira Shiko postimin
Nuk ka ndarje pa dhimbje.
E rendesishme eshte te jesh e vendosur per ti dhene fund,dhe mos te kthehesh serish pas tij...
Sidomos per femrat qe edhe pse ndahen,serish fusin hundet ne punet e ishin.
Epo nuk e kaperdijn dot ndarjen dhe duan te justifikohen qe fajin e ka pasur ai, ja me ke me zevendesoj ose ndoshta me ka tradhetuar edhe para se une te dija gje.
Pastaj i fusin nje te prere flokve nje ndrim buskuqi veshin nje buzqeshje dhe gati per te njohur gjahun e ralles qe ndoshta do jete i fundit ose i parafundit qe do prezantohet tek ai qe vjen pas tij si ishi i fundit.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 07:30   #7
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,523
Thanks: 13,492
Thanked 7,496 Times in 4,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Pse vetem femrat fusin hundet?
Personally I wouldn’t care who gets my left overs
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 07:46   #8
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 1,905
Thanks: 0
Thanked 411 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje


Cen pocari qe i bon te gjitha.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:10   #9
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,325
Thanks: 23
Thanked 3,015 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pse vetem femrat fusin hundet?
Personally I wouldn’t care who gets my left overs
Ti je ti moj, ti je e pa zevendesueshme dhe e forte si shkemb pse kot te kemi ne ne mesin tone.
Une them per ato qe nuk bejn ze
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:13   #10
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,929
Thanks: 10,236
Thanked 9,576 Times in 4,719 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Une per vete e kam zgjidhur nuk dashuroj njeri edhe sikur henen tme premtoj kush vjen vete do vij nje dite qe do iki po prape vete motoja ime kjo lol
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:18   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,523
Thanks: 13,492
Thanked 7,496 Times in 4,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ti je ti moj, ti je e pa zevendesueshme dhe e forte si shkemb pse kot te kemi ne ne mesin tone.
Une them per ato qe nuk bejn ze
Ashtu mendoj dhe une kot mundohen te me zevenedesojne
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:27   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,523
Thanks: 13,492
Thanked 7,496 Times in 4,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Une per vete e kam zgjidhur nuk dashuroj njeri edhe sikur henen tme premtoj kush vjen vete do vij nje dite qe do iki po prape vete motoja ime kjo lol
Henen te ma sjelli premtime as nuk bej as nuk besoj
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:29   #13
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,325
Thanks: 23
Thanked 3,015 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Henen te ma sjelli premtime as nuk bej as nuk besoj
Lėreni Hėnėn aty ku eshte ckeni me te le qe do na prishni zbaticen dhe baticen.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 08:54   #14
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,929
Thanks: 10,236
Thanked 9,576 Times in 4,719 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Henen te ma sjelli premtime as nuk bej as nuk besoj
Premtimet i kemi inat ne Ylli sikur na privojne lirine
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 14:00   #15
H2SO4
punoj ne heshtje
 
Avatari i H2SO4
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 673
Thanks: 18
Thanked 52 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
H2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolareH2SO4 ka njė atmosferė spektakolare
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Une ju premtoj dashurin time zonjush.
E keni te gjate, te gjere dhe te ngroht. Ku ju mund te shtrini trupin tuaj te bute, delikat dhe te lodhur. Mes perkedheljesh dhe vegime endrrash bashke te na gjej mengjesi te shlodhur.

Une vetem kaq ju premtoj Zonjush.
Mos harro, te shkarkosh ujin e WCse ne mengjes, para se te me besh filxhanin e kafese.
__________________
Qasmeni ne mes tuaj, mos me kini per te huaj.
Po me deshet sa ju dua, do t'ju shkrij njesh me mua!
H2SO4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 14:28   #16
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Jo Flm per mundimin po nuk i dua keshillat .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 19:44   #17
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,323
Thanks: 162
Thanked 4,813 Times in 2,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Po mua po s’me dhembi, nuk e quaj fare lidhje.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 19:50   #18
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 1,905
Thanks: 0
Thanked 411 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Duhet me shku te dervishet rufainj, te merrni mesime, se ata shpohen dhe sndjene dhimbje.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 19:52   #19
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,323
Thanks: 162
Thanked 4,813 Times in 2,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Ne, per vehte, nuk kemi nevoje. E kemi dhembjen neper vena dhe nuk jetojme dot pa te.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 28-09-2019 nė 19:57
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 19:53   #20
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,929
Thanks: 10,236
Thanked 9,576 Times in 4,719 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Une per vete sdua tme dhembi dua tme gudulisi
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur