Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-09-2019, 21:50   #41
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,158
Thanks: 15,622
Thanked 13,226 Times in 8,357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ne mendje te njerezve pra

Kush te ka bere me nerva ty? Ta vras direkt
Asnjė, po nuk shkruaj dot mė shumė se mė monitoron Zbėrdhyli se ku mbaj sytė dhe ēa shkruaj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:51   #42
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Jo nuk ka mundsi,ti dhe Meri qe tregon horoskopin ke klani ja kalon

Sa fikse qe je mi dreq
Mos I beso shum se kokederre me ka thene dhe mua
Dhe ta mendosh qe une jam Virgo
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:51   #43
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Jo nuk ka mundsi,ti dhe Meri qe tregon horoskopin ke klani ja kalon

Sa fikse qe je mi dreq
po ju njof mi ju njof vetem humori im ne oret e vona ju tfillon juve demave
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:52   #44
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mos I beso shum se kokederre me ka thene dhe mua
Dhe ta mendosh qe une jam Virgo
ti je me kokederre se demi

vdiqa ahahahahaha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:52   #45
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
po ju njof mi ju njof vetem humori im ne oret e vona ju tfillon juve demave
Epo cfaj kemi ne,qe jemi per jet nate

__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:53   #46
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Asnjė, po nuk shkruaj dot mė shumė se mė monitoron Zbėrdhyli se ku mbaj sytė dhe ēa shkruaj.
Si psikologe pa shkolle qe jam e ndiej qe ta ka prishur terezine dikush ashtu sic e ndjej qe sonte do shahem me dike keq fare
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:54   #47
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mos I beso shum se kokederre me ka thene dhe mua
Dhe ta mendosh qe une jam Virgo
Jo me kte qe tha e aprovoj qe eshte fikse

Ty te njef me mire qjo,qe kshtu nuk genjen
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:54   #48
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,158
Thanks: 15,622
Thanked 13,226 Times in 8,357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Si psikologe pa shkolle qe jam e ndiej qe ta ka prishur terezine dikush ashtu sic e ndjej qe sonte do shahem me dike keq fare
Tė janė prishur sensorėt me sa po shoh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:55   #49
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Epo cfaj kemi ne,qe jemi per jet nate

fiks te maroj un per ty ahahahaha.

kam nje shoqe demi dhe ajo vdes te kercej icik neper pube abahaha vishemi pispillosemi dhe ter naten kercejme ahahahaha po kur me afrohet ndonje i them kape ma qero icik kete se sdua tme preki na marin per lesbike me lot cme kujtove ahahahahaha

__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:55   #50
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Jo me kte qe tha e aprovoj qe eshte fikse

Ty te njef me mire qjo,qe kshtu nuk genjen
Kam kuptuar qe neve qe na don na thote kokederra
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:56   #51
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė janė prishur sensorėt me sa po shoh.
Jo jo ne top form I kam
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:58   #52
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kam kuptuar qe neve qe na don na thote kokederra
oh mami mbarova sonte po qesh me lot


ju adhuroj juve kokederret sepse jeni si betoni nuk lekundeni nga shkon era
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:59   #53
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
oh mami mbarova sonte po qesh me lot


ju adhuroj juve kokederret sepse jeni si betoni nuk lekundeni nga shkon era
Nuk thua shyqyr kemi sensoret e forte
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:01   #54
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk thua shyqyr kemi sensoret e forte
imagjino mos ti kishit edhe ju si do katandisesha

se sheh qe me shenjat e zjarrit te ajrit dhe ujit nuk shkoj fare me kane ne tabele qitje
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:02   #55
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kam kuptuar qe neve qe na don na thote kokederra
E ka nga dashuria per ne mi

Fiks fare
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:06   #56
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
imagjino mos ti kishit edhe ju si do katandisesha

se sheh qe me shenjat e zjarrit te ajrit dhe ujit nuk shkoj fare me kane ne tabele qitje
Shyqyr une jam e tokes dhe me kembe ne toke

Ps. Kam nje dhimbje koke te tmerreshme thote gje horoscope si te behem me
Mire se nuk u duroka
Seriozisht lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:10   #57
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,811
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
fiks te maroj un per ty ahahahaha.

kam nje shoqe demi dhe ajo vdes te kercej icik neper pube abahaha vishemi pispillosemi dhe ter naten kercejme ahahahaha po kur me afrohet ndonje i them kape ma qero icik kete se sdua tme preki na marin per lesbike me lot cme kujtove ahahahahahaNje here me nji shoqen time ishim ne nje lokal me muzike dhe vjen njeri me trendafila dhe na thot qe ti blenim,ik ore i tham ne se nuk dum ,ky ngulte kom epo mire po merim nga nji,jo tha ai merni 3,e pse e pytem ne,ne dy duam,jo tha ai se kur jeni cift duhen tre ,jallah i thash ksaj shoqes, ky paska iki per shele ,ik i tham se as ato qe deshem me i ble nuk i dum

Ne te shenjes se tokes,jemi me kembe ne toke
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:12   #58
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,627 Times in 4,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Shyqyr une jam e tokes dhe me kembe ne toke

Ps. Kam nje dhimbje koke te tmerreshme thote gje horoscope si te behem me
Mire se nuk u duroka
Seriozisht lol
te them une ca te besh direkte; merr pak uje me limon dhe pije pasi ta pish kete bej nje kafe dhe pije.. shife si do te qetesohet koka. Nje alternative tjeter eshte nqs nuk perton sigurisht fute koken poshte dushit dhe nje here me uje te nxehte dhe nje here me uje te ftohte... te liron direkte...

po te kisha afer do te jepja nje kokerr qe eshte per migrene.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:12   #59
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,218
Thanks: 1,879
Thanked 2,088 Times in 895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Ka ndarje pa dhimbje?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 22:14   #60
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėshilla pėr ndarje pa dhembje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Ka ndarje pa dhimbje?
Ka si nuk ka ka dhimbje pa ndarje
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur