Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-09-2019, 08:46   #41
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,170
Thanks: 4,426
Thanked 4,902 Times in 1,892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Meditime dhe reflektime

E kuptove pse ėndėrroj me syhapur dhe lexoj gjithė ato libra dashurie???
Sepse tė paktėn ėndrrat nuk mund tė mi prekė askush, dhe mund ta imagjinoj jetėn qė dua dhe tė shtirem sikur jam...e dashuruar dhe e lumtur!!!

xxxx
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 20:37   #42
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,170
Thanks: 4,426
Thanked 4,902 Times in 1,892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Meditime dhe reflektime

Para se tė marrėsh jep!
Para se tė flasėsh dėgjo!
Para se tė shpenzosh fito!
Para se tė shkruash mendo!
Para se tė dorėzohesh pėrpiqu!
Para se tė vdesėsh jeto!

E huazuar
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2019, 16:33   #43
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,168
Thanks: 427
Thanked 305 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: Meditime dhe reflektime

Dashuria ne vetvete eshte enigme si universi.. E pakufijshme! Ka komplekst ndjenjash pafund ..Ne ato caste kur arrin ne kulmin e saj fillon e perjeton fazen e cmendurise. Vet Frojdi do ta percakton cmenduri e embel e pakontrolluar e shkaktuar nga dicka e natyrshme.
Cfar duhet te beje njeriu ? Te dashuroje por te mesoje dhe te vuaje
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 17:08   #44
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Meditime dhe reflektime

I dashur nese deshiron te me njohesh mua.
Ik edhe pyet femrat qe deri i konsideroja motra.
Shko edhe pyet meshkujt qe deri i konsideroja miq.
Jam e sigurt se do ta kuptosh,arsyen sepse une preferoj vetmine.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 18:58   #45
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,829
Thanks: 2,659
Thanked 4,855 Times in 3,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Meditime dhe reflektime

Nga te gjitha gjerat qe kam urryer ,
Memeceria jote ma shpif me shume se gjerat qe me thoje.
Sepse ,nese fjalet I kishe te pamend ,heshtjen e paske tepagoje .

Njehere vendosa te hesht dhe une,
Mirepo sme mbyllet qe sme mbyllet e shkreta e gojes .
Pyetme pra tani se si jam ,
Te te them qe jam e ema e shkakut ,dhe e bija e pasojes.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur