Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A beson ne dashuri ?
Po 10 55.56%
Jo 8 44.44%
Votues: 18. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-11-2018, 15:57   #1
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
A beson ne dashuri ?

A beson ne dashuri ?
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 16:06   #2
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,323
Thanks: 3,758
Thanked 3,128 Times in 1,978 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Besoj né afeksionim dhe ngrohtesin qe ndjen per dike, e cila te con te mos e mendosh as nje hap né jet pa te! Besoj né mirekuptim e né mbeshtetje qe dikush te jep dhe i jep per ti lehtesuar paksa, veshtiresit e jetes! Besoj né resp qe ke dhe ka personi qe ke perkrah! Se di né quhet dashuri, Por né po Atehere besoj né te!
__________________
Je shpirti i shpirtit tim,fryma qe une marr, drita e syve te mi Engjelli im.😍
Kush ka vajza boten ka, dhe bota ime je vetem ti sot e pergjithmon.🥰
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 19:17   #3
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Po ti Beast beson ?

Pikerisht qepar te Po gatuaja e prisja burrin nderkohe qe engjellushet flejten ca , si ka mundesi qe isha aq é verbuar dhe nuk besoja ne dashurin e tij . Besoja qe ishte thjesht deshire tme bente Te tij-en si plot femra Te tjera ( kur un e refuzoja per vite me radhe) , me dukej shume i hedhur per mua , shume i shkolluar e aq me shume shume kilomčtra larg .
Ai beri master kur insistoi per here Te fundit me mua ( qejfi ma kishte por byca sma mbante ). E pranoj qe puthjen time dhe dashuri Kemi bėr qe heren e pare qe u pame ...dolem etc Ndoshta ishte le destin boh ..pastaj kur u zgjova ai me priste me nje trendafil dhe nje dedikim nen Te ...un u ngrita e penduar nga ajo qe ndodhi dhe u zhduka...
Nderroja nr tel ( jo njehere), nderrova shkollen , adressen ( jo njehere) e ai ikte vinte ( France spanje ) cdo jave , cdo week-end étc.

Isha shume e tunduar nga ēa perjetova dhe mendoja vetem qe ai kte gje mund Te bente me cdo femer ( mundesit i kishte , lek po , shkollen po , paraqitjen po ) pse nuk me ndahej?!!

Kur me prezantoj dhe me familjen me dukej e pabesueshme . E jema e tij ishte franēaise dhe kur me foli e perqafoji mu duk sikur e kisha njohur pergjithmone.
Mos flas pėr Te jatin...engjell njeri ( im shoq kopje e tij ) .
Vetem dicka ishte pengese qe ai ishte i vetem e un duhet ta ndiqja pra te lija Francen e te jetoja atje pasi ai duhet Te trashegoj cdo pasuri plus bashke me Te jatin kan firmen dhe ky duhej patjeter Te kalonte Te pakten 2 here ne jave , per mbledhjet étc étc .

Ishte teper e komplikuar por jo e pamundur..
E jema i thot ...France spanje 30 min Eshte me avion 2here ne jave nuk Eshte asgje . Un personalisht dua lumturin e tim biri!

I jati Eshte i ri kuptohet ka goxha Kohe deri ne vdekje ( Larg qofte ) me puthi ne balle dhe Ju drejtua te birit : Nuk nderhyj kurre ne lidhjen tuaj. Eshte e veshtire per ty biri im Te besh nje jete ( pothuaj Te dyfishte) po nese Ti e perballon vazhdoje mos e humb kte lidhje .
Ndersa toi ma fille ( vajza qe nuk e kam patur kurre ) nje dite qe Te mbushet mendja kthehu dhe mbushe kte bahce me trendafila.
Ai i donte shume femijet dhe e shoqja ..
Do mendohem i thčm dhe e perqafoj dhe une.
U kthyem ne Franc kalon 1 vit, 2 e un ngel shtatzane me lilen . ( periudhen para ktij momenti Po e ruaj per veten time si nje thésar) pa qen égoļste po nuk meriton Te ndahet ne nje faqe publike.

Sot per sot ndihem femra me e lumtur ne bote , me e dashuruar, nene e lumtur , nuse e lumtur ( kam Fatin Te kem vjeherr/vjehrre Te mrekullueshme), femer indépendante me pune etc.
Ku ka lumturi me Te madhe se kjo ?

Tani dalim ne teme: gjithmone flitet per nje princeshe qe ishte ne pritje Te princit Te kalter , un e kisha para syve dhe e largova per vite me radhe kurse ai pāti guximin, durimin te me bente per vete .
Po plot gojen thčm besoj ne dashuri !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 19:53   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Edhe popdhi perdor licenca prozaike nanjehere.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 20:10   #5
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

O Élian po ti beson ne dashuri ??
Apo thuj cne Te ishte ashtu nuk do ishe me mamin akoma . Lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 20:31   #6
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Ke pare mashkull mos te rrije me mamin? Ndryshe do quhesha Bjute
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 20:58   #7
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Po kam pare plot. Ktu mbi 18 vjec quhesh mature , largohesh ben jetén tende .
Rralle here gjen qe jetojne me mamin. Femer apo mashkull qofte .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 20:59   #8
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

edhe une 18 vjec kam ik nga shtepia me kembe ne greqi nga malet, pastaj ne itali etj, etj... gjera qe ai aguridhja yt i ka marre nga mami e babi....shttttttt
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Elian70 : 10-11-2018 nė 21:21
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 21:04   #9
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Nese ti ke qen larguar émigrant ai ka qen larguar me studime!
Ku e pe qe ai po perfiton nga trashegimia?
Aguridh? Mos kalo ne ofendime pls ! Mundohu te lexosh me sy se kur lexon me prapanice normal skupton gje.

Naten e mire Élian !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 21:21   #10
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,971 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nese ti ke qen larguar émigrant ai ka qen larguar me studime!
Ku e pe qe ai po perfiton nga trashegimia?
Aguridh? Mos kalo ne ofendime pls ! Mundohu te lexosh me sy se kur lexon me prapanice normal skupton gje.

Naten e mire Élian !
A te kombinon tapeti me perdet apo jo?
Po leket e studimit ja jepte njerka?

Naten e mire e nderuar dhe mos ngaterro komplimentin ne forme shakaje...

p.s. une shaka do bej akoma
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 09:16   #11
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Po ti Beast beson ?


Ndoshta
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 09:32   #12
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Vere dhe kte opsion atehere .
border=
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 12:22   #13
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Vere dhe kte opsion atehere .
A eshte e vertet qe femrat te Shqiperise jane me te mira se Kosovaret per marredhenie edhe ma besnik? Ashtu kom ni.

Ndoshta po du me gjet nje te Shqiperise.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 12:32   #14
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,176
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beast Shiko postimin
A eshte e vertet qe femrat te Shqiperise jane me te mira se Kosovaret per marredhenie edhe ma besnik? Ashtu kom ni.

Ndoshta po du me gjet nje te Shqiperise.

E ti nga ameriqia do vish te gjesh nuse ketej??

Drejt me thene yje i kemi (ne fakt te gjitha femrat shqiptare).

Per kete sondazhin e hap,po them se e une besoj fort (te njerezit qe bejne vepra te mira).
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 12:43   #15
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
E ti nga ameriqia do vish te gjesh nuse ketej??

Drejt me thene yje i kemi (ne fakt te gjitha femrat shqiptare).

Per kete sondazhin e hap,po them se e une besoj fort (te njerezit qe bejne vepra te mira).
Une jetoj ne Norvegji.

por kam qef me dal ne Amerik ose Kanada kur i kom kry punet ketu. ose mu kthy ne trojet Shqiptar. Kisha pas qef me marr nje Shqiptare por Kosovaret nuk me pelqejn aq shume.

Ndoshta me marr nje te Shqiperise?
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 14:32   #16
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,802
Thanks: 3,151
Thanked 2,109 Times in 918 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Po po s’kam pune tjeter.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
border=
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 15:06   #17
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,176
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Po po s’kam pune tjeter.
Laj,gatuaj,mbaro punet e shtepise,e mendoje e njehere.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
border=
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 15:51   #18
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 802
Thanks: 430
Thanked 457 Times in 266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Me njecik fat shfaqet nganjehere edhe dashuria
border=
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 17:58   #19
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: A beson ne dashuri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Po po s’kam pune tjeter.
hahahahahaha tipik Shqiptarski pergjigje
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 18:23   #20
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,811
Thanks: 17,753
Thanked 22,797 Times in 8,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: A beson ne dashuri ?

Kush eshte ky/kjo qe quhet Dashuri?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur