Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-01-2019, 10:14   #21
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ka edhe ajo Google translate po ti vuan vuan kur shkruan Bora Fronse ?
Ke pare ti qe jam ankuar une?
Bora thote sa here, se kuptoj folni shqip
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:15   #22
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ke pare ti qe jam ankuar une?
Bora thote sa here, se kuptoj folni shqip
Bon sikur ajo qe ju ti permbaheni rregullores se per Anglisht te thane ajo
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:20   #23
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Bon sikur ajo qe ju ti permbaheni rregullores se per Anglisht te thane ajo
Ate thuaj
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:23   #24
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Kush ta perkthevi aman
google translate. Kur dua te perkthej dicka qe me intereson shkoj e perdor. eshte shume e thjeshte do qe ta mesoj dhe ty?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:24   #25
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Na meso si te dashurojme nje here, pastaj kalojme ke Google
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:28   #26
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Na meso si te dashurojme nje here, pastaj kalojme ke Google
Ti je e shkathet vete. Ske nevoje per leksione.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:39   #27
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Sa celose jane keto femrat ndaj njera tjetres.

Kot skam thene une qe kjo dashuria e shfaqur neper forum eshte fasade.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 10:41   #28
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Ti po ti ke thene ti dashuria e femres ne forum si dashuria e Veremit per Rubentosin
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:02   #29
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ti je e shkathet vete. Ske nevoje per leksione.
Tema nuk flet per mua, pastaj benefitet e shkathtesise time I gezoj vetem une
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:08   #30
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Sa celose jane keto femrat ndaj njera tjetres.

Kot skam thene une qe kjo dashuria e shfaqur neper forum eshte fasade.
Ku e pe xhelozine ti? Me duket mua apo qenkeni te gjithe ne gadishmeri per sherr
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:12   #31
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Tema nuk flet per mua, pastaj benefitet e shkathtesise time I gezoj vetem une
Lexon ti ca thua apo jo.
Vete the me meso dashurine.

Ti gezo ēte duash se mua sme ha buken.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:14   #32
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Aty ku mungon dashuria lulezon sherri.Ti Jolene mire qe sdi te dashurosh po as nuk pyet..semundje tipike shqiptare kjo.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:17   #33
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Lexon ti ca thua apo jo.
Vete the me meso dashurine.

Ti gezo ēte duash se mua sme ha buken.
Ktheju temes tashi, se sja del dot me personale.


Tanku une pyeta, por nuk paska leksioniste sic duket
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:20   #34
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ktheju temes tashi, se sja del dot me personale.


Tanku une pyeta, por nuk paska leksioniste sic duket
Po ju pyesni gocat.Na pyesni ne te zotet e hallit,ca duam si e duam..eshte me praktike keshtu.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:21   #35
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Po ju pyesni gocat.Na pyesni ne te zotet e hallit,ca duam si e duam..eshte me praktike keshtu.
Jo flm, Po pres te rritem dhe ca
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:21   #36
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Ja si dashurojne femrat.

...madje shume the cuditshme..po qe si dinim ne kto ..
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:24   #37
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Jo flm, Po pres te rritem dhe ca
Cdo presesh moj e nxiruar..gjyshet tuaja martoheshin nga 15 vjec.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:26   #38
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ktheju temes tashi, se sja del dot me personale.


Tanku une pyeta, por nuk paska leksioniste sic duket
E kupton se ca po thua apo jo. Pse ti do me thuash mua se kujt t’i kthehem. Me duket se sme njeh mire xhan.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:31   #39
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Si dashurojne femrat."
Ne femrat nuk dashurohemi vetem me pamjen e jashtme te nje mashkulli.
Jo,eshte nje mendesi e gabuar.
Ne femrat,dashurohemi me karakterin e tij,me aftesine e tij qe te na beje ne te buzeqeshim.
Ne femrat,dashurohemi me vemendjen qe ai kushton ndaj nesh,me fjalen e embel qe na pershperit ne vesh.
Ne femrat,dashurohemi me shikim e tij,ate shikim qe te duket sikur te shtregon fort qysh ne largesi,pa te prekur fare.
Ne femrat,dashurohemi me timbrin kumbues te zerit te tij,ate ze qe tregon vendosmeri dhe mbrojtje ndaj nesh.
Ne femrat,dashurohemi me menyren sesi ai na trajton,si dicka te vyer dhe te pacmueshme ne jeten e tij.
Ne femrat,dashurohemi me faktin sesi ai te kupton cfare kerkon te thuash pa nxjerre asnje tingull nga kordat zanore.
Ne femrat,dashurohemi pas atij kur ai shprehet se ne femrat jemi qenie e cuditshme,te brishta dhe ben mekat ne qofte se na lendon,qofte edhe me nje fjale.
Ne femrat,dashurohemi pas ecjes se tij.
Ne femrat,dashurohemi pa emrit te tij.
Ne femrat,dashurohemi pas atij si njeri,jo pas atij si pamje.


Nuk e di o forumiste ca mendoni ju por une s’jam fare dakort me keto.
Jepni mendimet tuaja dhe te debatojme mbi kete teme per te pare pse meshkujt mendojne ndryshe nga femrat. Mos eshte e vertete ajo teoria qe meshkujt vijne nga Marsi dhe femrat nga Venusi?

Bisede konstruktive ju uroj.

Teme interessante.
Me ke nuk bie dakort nga kto pika ti ylli ?
Edhe un nuk Jam 100% dakort me to. Me disa pika Po .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2019, 11:34   #40
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja si dashurojne femrat.

nuk e di si dashurojn femrat … nuk esht me te msume qo pun lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur